Szalona Paczka

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Mazrena
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2563
Na forum od: 14 sty 2017 16:54
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Szalona Paczka

Post autor: Mazrena »

Witam z pracy.
U mnie mglisto chłodno bez 🌞, brr
Tak do środy siedzę w pracy, potem wyjazd 🤗
Walizki spakowane, ja obrobiona 💅włosy itp🙃.
Tylko zamknąć i do auta.
U nas tv gra od świtu do nocy 🙈.
Ysy dzięki za kawkę i humorki 😁
Cieszę się że nie muszę list zakupowych robić.
Miłego dnia 🙂
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11637
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Szalona Paczka

Post autor: Atina »

Marzena Tobie to dobrze 👍 tylko spacery umęczą :lol:
Pogoda ech szaro ,buro :roll:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14550
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Szalona Paczka

Post autor: GIENIA »

To prawda , że pobyt w sanatorium bywa męczący :lol: :lol:

U nas dzisiaj był zwrot na turnus Marzenki , nie wiem czy ktoś z niego skorzystał .... była Krynica , Kudowa , ogólnie jest sporo zwrotów :roll:
Abstynent666
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 680
Na forum od: 25 kwie 2021 17:06
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Szalona Paczka

Post autor: Abstynent666 »

GIENIA pisze: 05 gru 2022 11:16 Abstynent , Ty nie bądź nieśmiały , tylko pisz z nami , jeśli masz ochotę . :) Ta kolezanka to nie codziennie oglądała nocami , tylko , gdy nie mogła spać . :lol: nie przeszkadzało mi to , odwracałam się 4 literami do telewizora i spałam :lol:
Ja , podobnie jak Atinka ..... nie oglądam , ale jeśli współspaczki wykupują, dokładam się :)
Marzenko , coraz bliżej 8-)
Grażynko , ja już listę zakupów mam zrobioną , a to połowa sukcesu :lol:
Ysy , kawa pachnie na całe forum 8-)
Marek , Ty nas nie przekierowuj na inne strony , bo TV w sanatorium , to szalony temat , możemy pisać o nim jedynie w Szalonych :lol:

Dzień dobry :D

Pogoda u mnie słoneczna , cieplutko , wybieram się na cmentarz .... czas żywe kwiaty powyrzucać , zrobić trochę porządku , a grobów parę jest do ogarnięcia :?

Miłego dnia Wszystkim :serce:

......

Idzie grabarz nocą przez cmentarz, po chwili słyszy za sobą głos ducha:
- Uuu !
Grabarz na to nic, idzie dalej. Po chwili duch znowu do niego:
- Łee !
Również i tym razem grabarz nie zareagował i idzie dalej. Dochodzi do bramy cmentarnej i już słyszy ducha za sobą. Jak się wywinął i zdzielił ducha łopatą. Duch upadł, a na to grabarz:
- Można ”uuu”, można ”łee” ale nie wolno opuszczać cmentarza !

:o
Wi

Ja tez nie wykupje TV w sanatorium ,nie jade tam telewizie ogladac :) ale to kolega ktory po mnie przyjechal tak mnie uszczesliwil,ja juz sie rozpakowalem a ten wchodzi z pilotem ,wiec poszedlem na recepcje z reklamacja ze ja nie jestem zajnteresowany TV i chcialbym odpoczac od Telewizj ,wiec pani zaproponowala mi zmiane pokoju bez TV,na poczatku sie zgodzilem ale okazalo sie ze to pokoj bez balkonu i okna od pulnocy :oops: wiec juz przystalem na ten TV.Troche to nie fer uwazam ,bylem pierwszy w pokoju pilota nie bralem a tu ktos pomnie przyjezdza i ja jak mi sie nie podoba moge przeniesc sie do innego pokoju,a bylo to w Amer Pol Polanczyk
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Szalona Paczka

Post autor: dani888 »

Witajcie kochani :kwiat: .
Widzę , ze temat tv w sanatorium :) , ja też nie oglądałam chociaż mogłam ale włączałam tylko jak były skoki narciarskie . Wolałam swojego lapka jak coś .
Marzenko , to jesteś zwarta i gotowa , nie tak jak ja :) bo pakowałam się zazwyczaj wieczorem gdy miałam następnego dnia świtem wyruszać . Ostatnio z kolei przed wyjazdem do domu pakowanko w sanatorium było z rana i zdążyłam , chyba nabieram wprawy :D .
Abstynencie , dlatego cieszę się , że zawsze w pokoju mogłam być sama , nikt nikomu nie przeszkadzał a pogadać i poznać ludków można było w wielu miejscach , nawet w sklepie na zakupach :lol: ;) .
Gieniu , u mnie w nocy musi być ciemno i cicho żebym mogła usnąć i gdyby współspaczka włączyła tv w nocy to byłabym wściekła . Już tak mam i koniec więc pewnie to ja byłabym tą ,,złą " :roll: .
Nadal wchodzę na NS sposobem :evil: i nie tylko tu , pozdrawiam wszystkich bez wyjątku :serce: :kwiat: .
P.s. u mnie -2 stopnie ale wieje od wschodu więc zimno :( .
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4475
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: Szalona Paczka

Post autor: Kleinehexe »

Mam niewielkie doświadczenie sanatoryjne (byłam dwukrotnie), więc nie za bardzo się orientuję w temacie. Nurtuje mnie jednak sprawa tv. Jak byłam pierwszy raz moja wspólokatorka, tak jak i ja, nie oglądała telewizji, więc jej nie opłacałyśmy. Za drugim razem miałam jedynkę, więc też nie brałam. Ale gdyby trafiła mi się w przyszłości koleżanka, która ogląda tv, to ja też muszę wykupić, jak nie oglądam nawet w domu? Czy to jest obowiązek czy jednak dobra wola?
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14550
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Szalona Paczka

Post autor: GIENIA »

Kleine , opłacenie TV to nie przymus , zazwyczaj cena TV jest od pokoju - od odbiornika , jeśli jedna osoba nie chce TV , druga płaci całość , a wtedy chcesz czy nie musisz go słuchać ;) . Najlepiej przy przyjęciu poprosić na recepcji , aby przydzielono do pokoju osobę , która jak Ty , nie chce korzystać z TV .
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4475
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: Szalona Paczka

Post autor: Kleinehexe »

Dzięki Gieniu :kwiat: za wyczerpującą odpowiedź, bo po wcześniejszych wpisach się trochę pogubiłam. Jeśli ktoś ogląda, to mi to nie przeszkadza, byle nie Trwam, :lol: ale też nie uśmiecha mi się płacić za coś z czego ja nie korzystam.
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Tu Szalona Paczka

Post autor: Hipokryt »

GIENIA pisze: 05 gru 2022 11:16 (...)
Marek , Ty nas nie przekierowuj na inne strony , bo TV w sanatorium , to szalony temat , możemy pisać o nim jedynie w Szalonych :lol:
(...)
Spokojnie Gieniu :D
akurat oglądanie TV to ostatnie zajęcie, na jakie mam czas na turnusach :lol:
Aby nie mieć tego problemu, wystarczy jedynie powracać na kwaterę przed ciszą nocną, a resztę czasu przebywać poza pokojem, poza ośrodkiem a nawet poza daną miejscowością (jak jest auto czy rower) :)
Tak właśnie spędzam czas na turnusach od wielu lat. Zawsze szkoda czasu na przebywanie w pokoju, jeżeli czeka się cały rok na wyjazd w wymarzone miejsce i jeszcze za to płaci się konkretne kwoty. Lepiej aktywnie poznawać okolice danego miejsca :)

P.S. .......a w "Szalonej Paczce" jest miejsce dla wszystkich, którym odrobina szaleństwa nie jest obca 8-)
Ostatnio zmieniony 05 gru 2022 17:41 przez Hipokryt, łącznie zmieniany 4 razy.
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Szalona Paczka

Post autor: dani888 »

Gieniu , Kleine , nie wszędzie tak jest dziewczyny . W Wieńcu Zdroju np. za korzystanie z tv płaci się od osoby a nie od pokoju . Z tego co wiem to właśnie przez to są awantury :roll: , małżeństwa z kolei mają jakiś rabat i płacą mniej .
ODPOWIEDZ