Szalona Paczka

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Abstynent666
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 680
Na forum od: 25 kwie 2021 17:06
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Szalona Paczka

Post autor: Abstynent666 »

GIENIA pisze: 05 gru 2022 17:12 Kleine , opłacenie TV to nie przymus , zazwyczaj cena TV jest od pokoju - od odbiornika , jeśli jedna osoba nie chce TV , druga płaci całość , a wtedy chcesz czy nie musisz go słuchać ;) . Najlepiej przy przyjęciu poprosić na recepcji , aby przydzielono do pokoju osobę , która jak Ty , nie chce korzystać z TV .
Dolozylem sie ,zeby nie bylo ze nie :lol:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14544
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Szalona Paczka

Post autor: GIENIA »

To tak jak ja :)
Niby nie oglądam , ale czasami między zabiegami , gdy TV jest włączony , coś zwróci moją uwagę , czegoś posłucham i , gdybym się nie dołożyła , czułabym się niezręcznie :)

Marku , nie da się między zabiegami nie być w pokoju .... no chyba , że w cudzym ;) ... :lol:
Po zabiegach , no to wiadomo , nie ma wysiadywania w pokoju 8-)

Danii , ja się z taką formą odpłatności nie spotkałam :o .. wtedy wystarczy , że zapłaci jedna osoba ;)
Awatar użytkownika
alutka 114
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4928
Na forum od: 22 gru 2018 19:01
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Szalona Paczka

Post autor: alutka 114 »

Witajcie wieczorem :D
Jeśli chodzi o moje pobyty w sanatorium to trzy razy byłam w dwójce, a raz w trójce i za każdym razem świetnie się dogadywałyśmy z koleżankami a sprawę tv ustalałyśmy w pierwszym dniu i nigdy nie było niedomówień, ale będąc w Szklarskiej Porębie w sąsiednim pokoju dziewczyny miały problem ze współspaczką, która cały czas chciała oglądać jeden program, a zapłaciły za kartę do tv wszystkie trzy, poza tym nie pozwoliła wietrzyć pokoju. Otwierały więc okna gdy uparta pani była na zabiegach i dla świętego spokoju często bywały u nas w pokoju :D i ta znajomość przetrwała do dziś :D
Miłego wieczoru wszystkim :D
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Szalona Paczka

Post autor: Hipokryt »

... to tak samo zgodni jesteśmy jak ja :D
Ja też zawsze świetnie dogaduję się z koleżankami w różnych sprawach będąc na turnusie :lol:
Zawsze z koleżankami spędzamy czas w ciekawszy sposób niż gapienie się w ekran telewizora ;)
A w osobistym pokoju spędza się tylko to konieczne minimum czasu :o
Awatar użytkownika
ysy
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 594
Na forum od: 03 kwie 2022 21:22
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Szalona Paczka

Post autor: ysy »

GIENIA pisze: 05 gru 2022 18:10
Danii , ja się z taką formą odpłatności nie spotkałam :o .. wtedy wystarczy , że zapłaci jedna osoba ;)
Gieniu :serce: , Nie zrozumiałaś chyba co napisała Dani :serce:
W Wieńcu jest tak jak Dani :serce: pisze, nie od pokoju a od osoby. Jeżeli mój współspacz weźmie sobie TV a ja nie chcę to i tak mi potrącą za TV.
A żeby tego uniknąć to w czasie rejestracji musisz wypełnić specjalny druk że nie będziesz patrzeć w kierunku włączonego TV. O tym panie w recepcji nie informują licząc na frycowe od nieświadomych kuracjuszy. Ja tak zrobiłem bo w recepcji w czasie rejestracji uparłem się że nie chcę TV i już!
Jeżeli już masz taki kwit to możesz się dołożyć do TV obniżając koszta o połowę, a są one nie małe. Nie wiem ile teraz w Wieńcu życzą sobie za TV ale za mnie to było 105 zeta od frajera :D czyli jak ktoś był nie świadomy to ośrodek zyskiwał 200 do 300% za 1 TV. Pisałem o tym procederze po powrocie z Wieńca. Właściciel jest tak chciwy że nawet żeby pierdnąć to trzeba iść do recepcji, zapłacić i dopiero możesz sobie ulżyć :evil: :lol:
Awatar użytkownika
alutka 114
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4928
Na forum od: 22 gru 2018 19:01
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Szalona Paczka

Post autor: alutka 114 »

Ysy ta opłata to za zanieczyszczenie powietrza :lol: po grochówce chyba była kolejka do recepcji :lol: :lol:
Awatar użytkownika
grazynamackowiak
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 23844
Na forum od: 11 maja 2014 19:33
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Szalona Paczka

Post autor: grazynamackowiak »

Dobranoc paczuszko . :kwiat:
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Śpi Szalona Paczka

Post autor: Hipokryt »

To bardzo słuszna decyzja o ogłoszeniu Dobranocki już teraz :D
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4475
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: Szalona Paczka

Post autor: Kleinehexe »

A żeby tego uniknąć to w czasie rejestracji musisz wypełnić specjalny druk że nie będziesz patrzeć w kierunku włączonego TV
To żart czy autentyk, bo oczom nie wierzę co czytam. :o :shock: A jak oni to później egzekwują? Klapki na oczy dają czy Wielki Brat cały czas patrzy? :lol: :lol:
Awatar użytkownika
ysy
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 594
Na forum od: 03 kwie 2022 21:22
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Szalona Paczka

Post autor: ysy »

Czaruniu❤ to autentyk, co prawda z tym "patrzeniem"" w inną stronę to trochę przesadziłem ale ogólnie właśnie o to chodzi
ODPOWIEDZ