Wyjeżdżam do sanatorium Wieniec Zdrój (19.08.2020)

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
Koralik_bis
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 270
Na forum od: 21 sie 2018 13:01
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Wyjeżdżam do sanatorium Wieniec Zdrój (19.08.2020)

Post autor: Koralik_bis »

W Hutniku np nie ma balkonów. Wydaje mi się, że ludzi umieszcza się wg schorzeń. Narządy ruchu w Jutrzence, psychosomatyka w Tęczy, oddechówka w Hutniku, kardiologiczne w Helu. Ale może coś pokręciłam lub się mylę.
Awatar użytkownika
jaga167
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 307
Na forum od: 16 lut 2015 08:11
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Wyjeżdżam do sanatorium Wieniec Zdrój (19.08.2020)

Post autor: jaga167 »

Elu - informację dostałam następnego dnia po badaniu. Telefon z Wieńca ze jest ok i mogę jechać.
Awatar użytkownika
jaga167
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 307
Na forum od: 16 lut 2015 08:11
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Wyjeżdżam do sanatorium Wieniec Zdrój (19.08.2020)

Post autor: jaga167 »

Elu - informację dostałam następnego dnia po badaniu. Telefon z Wieńca ze jest ok i mogę jechać.
Awatar użytkownika
Ela Rybak1_1
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 50
Na forum od: 20 lip 2020 19:04

Re: Wyjeżdżam do sanatorium Wieniec Zdrój (19.08.2020)

Post autor: Ela Rybak1_1 »

Dziękuję i jak pierwsze wrażenia? :serce:
zorza
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 51
Na forum od: 01 lut 2020 22:06

Re: Wyjeżdżam do sanatorium Wieniec Zdrój (19.08.2020)

Post autor: zorza »

Jan słusznie zauważył że w porównaniu z innymi sanatoriami ,sanatorium w Wieńcu należy do bardziej komfortowego.Własnie wróciłam wczoraj z Wieńca i mogę to potwierdzić! Zarówno Jutrzenka jak i pozostałe budynki są naprawdę urządzone super! Pokoje klimatyzowane, łazienki super zrobione z suszarkami do włosów. W pokojach gdzie nie ma balkonu jest suszarka do bielizny, są duże tarasy gdzie można wypić kawę lub poopalać się. Co można powiedzieć in minus to czas w którym przyszło nam leczyć się...nie ma tej integracji jak za dawnych czasów, każdy w swoim towarzystwie , niektórzy przemykają szybko a nawet z windy wysiadają jeżeli jest więcej osób....no cóż ....nikogo nie można winić za takie zachowanie, każdy inaczej przeżywa ten nieciekawy czas. Wszystkim życzę udanego wypoczynku oraz skutecznej rehabilitacji !!!
Awatar użytkownika
Ela Rybak1_1
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 50
Na forum od: 20 lip 2020 19:04

Re: Wyjeżdżam do sanatorium Wieniec Zdrój (19.08.2020)

Post autor: Ela Rybak1_1 »

Witam i serdecznie pozdrawiam. Dzięki za oczekiwaną informację. Mam nadzieję, że znajdzie się choć małe grono osób, by spędzić milo czas. A czy kawiarnia działa?. :kwiat:
Awatar użytkownika
jaga167
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 307
Na forum od: 16 lut 2015 08:11
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Wyjeżdżam do sanatorium Wieniec Zdrój (19.08.2020)

Post autor: jaga167 »

Jest kawiarnia. Bylam tam na kawie przed poludniem w dniu przyjazdu. Było pusto. Na razie nie ma życia towarzyskiego. Ludzie biegają zdezorientowani bo sanatorium jest ogromne trzeba czasu aby się rozeznać.
Awatar użytkownika
Ela Rybak1_1
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 50
Na forum od: 20 lip 2020 19:04

Re: Wyjeżdżam do sanatorium Wieniec Zdrój (19.08.2020)

Post autor: Ela Rybak1_1 »

Dziękuję za odpowiedź. Czekam na dalsze rownoczesnie życząc Ci wspaniałego pobytu. A pokoj i przydzial zabiegów w porządku? :oops:
zorza
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 51
Na forum od: 01 lut 2020 22:06

Re: Wyjeżdżam do sanatorium Wieniec Zdrój (19.08.2020)

Post autor: zorza »

Tak , to prawda - sanatorium ogromne ,ale wystarczą dwa dni żeby to wszystko ogarnąć! Generalna zasada- na zabiegi przychodzimy na wyznaczoną godzinę. Ja nie narzekałam choć zabiegi takie jak gimnastyka w basenie, kąpiel kwaso-weglową miałam o 7.10 rano. Rozpoczynałam wcześniej dzień mocnym a raczej mokrym uderzeniem i to było całkiem fajne . Wszystkim życzę udanych kuracji i pozdrawiam !!!!
Awatar użytkownika
Ela Rybak1_1
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 50
Na forum od: 20 lip 2020 19:04

Re: Wyjeżdżam do sanatorium Wieniec Zdrój (19.08.2020)

Post autor: Ela Rybak1_1 »

To fajnie że pobyt jak rozumiem zaliczasz do udanych. Pozdrawiam :kwiat:
Zablokowany