Mielno Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy ANASTAZJA

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7752
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Mielno Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy ANASTAZJA

Post autor: jan19557 »

W Albatrosie śniadanie (od 8,00-9,30) i kolacja (17,30-18,30) szwedzki stół a obiadek normalnie. Na stołówce przy wejściu dezynfekcja i rękawiczki obowiązkowe jak i maseczki. nie można nic brać gołymi rączkami tylko szczypcami. Przy stoliku siadało i 4 osoby. Dyskoteka była tylko jedna z tego co mi wiadomo . W Plazie i kilka par tańczyło kilka par w maseczkach bo na tyle było miejsca na świeżym powietrzu w barze obok Rybaka w bocznej uliczce T. Kościuszki. Oficjalnie DJ grał dla konsumentów.
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1956
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Mielno Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy ANASTAZJA

Post autor: Zosia »

Ja nie żałuję pobytu w tym miasteczku. Napisałam, że mi się podoba. Ośrodek też ok. Były 2 wieczorki taneczne (w tym bal maseczkowy :D ), drugi nie wiem , nie byłam. Jakieś wycieczki. Krótko mówiąc przeszkadzał mi hałas i jedzenie z pudełek :)
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7752
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Mielno Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy ANASTAZJA

Post autor: jan19557 »

Mnie też się podobało tylko żeby woda w morzu była cieplejsza bo 14 st. to raczej mało ale 2 razy dziennie po 15-20 min zażywałem kąpieli a jak było chłodniej to do dyspozycji miałem bez ograniczeń basen z jacuzi.
Awatar użytkownika
Dorota1333
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 03 cze 2022 08:50
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Mielno Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy ANASTAZJA

Post autor: Dorota1333 »

Witam :D Czy ktoś był ostatnio w Anastazji w Mielnie ? …rozważam pobyt w październiku . Z góry dziękuje za opinie :serce:
ODPOWIEDZ