Adria - Szczawnica od 8 marca:) kto jedzie?

Forum na temat leczenia sanatoryjnego dzieci. Można tu wymieniać swoje doświadczenia w tym zakresie. Serdecznie zapraszam.
akujawska
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 23
Na forum od: 09 mar 2012 21:23
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Adria - Szczawnica od 8 marca:) kto jedzie?

Post autor: akujawska »

Niestety nie we wszystkich pokojach łapie sieć (a jeśli już to bardzo wolno chodzi)- my mieliśmy szczęście i wczesnym rankiem dało się skorzystać (później sieć była tak obciążona, że szkoda było czasu)
Powiem Ci szczerze, że na pewno będziecie zadowoleni- tez jechaliśmy ze strachem, zwłaszcza że z drugiego końca Polski (Szczecin się kłania:) a pod koniec turnusu płakaliśmy że już koniec:)
kalus1253
Posty: 1
Na forum od: 05 kwie 2013 20:01

Re: Adria - Szczawnica od 8 marca:) kto jedzie?

Post autor: kalus1253 »

Kto jedzie od 21 kwietnia do 12 maja z Warszawy lub okolic? Czy będę mogła się zabrać? Ja jadę z córką która ma 6 lat. :)
anka2479
Posty: 3
Na forum od: 04 paź 2013 22:41
Staż sanatoryjny: 0

Re: Adria - Szczawnica od 8 marca:) kto jedzie?

Post autor: anka2479 »

witam, ja dostałam przydział na 27.11 do adria, ma ktoś moze jakies zdjecia tych pokoi? bo na stroie oczywiście są pokazane pokoje z tych drugich willi
anka2479
Posty: 3
Na forum od: 04 paź 2013 22:41
Staż sanatoryjny: 0

Re: Adria - Szczawnica od 8 marca:) kto jedzie?

Post autor: anka2479 »

jedzie ktoś 27.11.2113???????????????????
mariuszP
Posty: 4
Na forum od: 08 sty 2014 21:15
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Adria - Szczawnica od 8 marca:) kto jedzie?

Post autor: mariuszP »

ja byłem :) pozdrowienia dla pokoju numer 8 :D
yuk-ka
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 13 cze 2014 15:39
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Adria - Szczawnica od 8 marca:) kto jedzie?

Post autor: yuk-ka »

Witam,
Dostałam skierowanie do Adrii od 9 do 30 sierpnia 2014.
Jadę z dwójką 3 i 6 lat z okolic Warszawy.
Dzwoniłam dziś tam, aby zarezerwować pokój, ale pani mi powiedziała, że nie rezerwują tylko sami przydzielają.
Proszę o info jak jest aktualnie z internetem, nie wiem czy brać laptopa.
akujawska
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 23
Na forum od: 09 mar 2012 21:23
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Adria - Szczawnica od 8 marca:) kto jedzie?

Post autor: akujawska »

Jest net wi-fi i w większości pokoi łapie - najlepiej działa wcześnie rano lub gdy dzieciaki z rodzicem są na zabiegach. My byliśmy rok temu na wcześniejszym turnusie i córka się niedawno popłakała, że w tym roku wakacje spędza w innym miejscu - będziecie bardzo zadowoleni (polecam pokoje narożne na 1 pietrze lub pokój 206 - ma osobny balkon i jak będziecie chcieli odsapnąć nie będą Wam obce dzieciaki włazić do pokoju:) Balkony są wzdłuż całego budynku i niestety sa przechodnie tzn oddzielone od siebie 40cm mureczkiem. My bylismy dwukrotnie i za jakieś 2 lata zamierzamy Szczawnicę odwiedzić ponownie - ale tym razem chyba w Solarze, bo Adrii już nie dostaniemy. Pozdrawiam - Aśka
yuk-ka
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 13 cze 2014 15:39
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Adria - Szczawnica od 8 marca:) kto jedzie?

Post autor: yuk-ka »

Serdecznie dzięki za odpowiedź.
Mam jeszcze pytanie odnośnie wyposażenia pokoi - jest tam jakiś czajnik, naczynia, w łazience miska do prania?
I czy jakoś pilnują kto wchodzi i wychodzi do budynku.
Chodzi mi o to, że jak przyjedziemy, żeby jakoś na jedną noc "przemycić" męża.
akujawska
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 23
Na forum od: 09 mar 2012 21:23
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Adria - Szczawnica od 8 marca:) kto jedzie?

Post autor: akujawska »

W pokojach jest czajnik, szklanki, sztućce- gdyby coś zabrakło to "pożyczycie" z jadalni - panie kucharki sa przemiłe i mimo, ze nie wolno naczyń wynosić to przymykaja oko. W pokojach sa też mini lodóweczki (i to nawet działające:) Męża spokojnie przemycicie - Budynek jest zamykany na noc, klucz od budynku każdy ma, więc zawsze można o każdej porze wyjść. Codziennie ok. 20.30-21 był obchód i teoretycznie dzieciaki powinny być w pokoju ale nawet lekarze mówili aby przy ładnej pogodzie, jesli dziecko ma siłę dużo chodzić i wystarczyło ok. 20 się "zameldować" w Julii w recepcji, że w tym a tym pokoju wszystko w porządku i idziecie na spacer- nikt problemu nie robił.
jesli mogę coś doradzić - nie lekceważcie odpoczynku dziecka po zabiegach. Nam przy pierwszym pobycie nikt tego nie powiedział i od razu po inhalacjach i borowinie lecieliśmy z dzieckiem na spacer bo szkoda dnia. Można jesli ciepło być na dworze ale w trybie oszczędnym. Pozdrawiam- Aśka
akujawska
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 23
Na forum od: 09 mar 2012 21:23
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Adria - Szczawnica od 8 marca:) kto jedzie?

Post autor: akujawska »

... miska jest, można przeprać coś małego. Dodatkowo w pokojach są suszarki na pranie - dobrze by było mieć wtedy ten z balkonem. Jeśli będzie potrzeba większego prania na dole jest pralka z suszarką a w holu deska do prasowania i żelazko.
ODPOWIEDZ