Górne drogi oddechowe

Sanatoryjne leczenie dróg oddechowych. Leczenie takich chorób jak astma, alergia oddechowa, nawracające zapalenie zatok, oskrzeli, płuc...
sanatorek
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 02 lis 2020 17:30

Re: Górne drogi oddechowe

Post autor: sanatorek »

Uzależnieniem bym tego nie nazwał. Najwidoczniej coś stało się ze śluzówką i pasuje je się przyjrzeć. Zapisz się do laryngologa, zrób tomografię, sprawdź, w jakim stanie jest wnętrze nosa. Jak masz często zatkany, to przyda się sprawdzenie alergii i popularnych zakażeń bakteryjnych/grzybiczych. Jak się podleczysz, to krople same pójdą w odstawkę.
joanna-pia
Posty: 2
Na forum od: 19 lis 2020 14:15

Re: Górne drogi oddechowe

Post autor: joanna-pia »

Nie wiem, czy ktoś już pisał o tym sanatorium, ale ja korzystałam z uzdrowiska w Konstancinie Jeziornej ijesli chodzi o górne drogi oddechowe, to super się sprawdzili, zwłaszcza tężnia solankowa jest świetnym miejscem do inhalacji. Tu mozna zobaczyć: [link]
Ostatnio zmieniony 19 lis 2020 23:41 przez moderator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: usunięto link
Marek999
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 21
Na forum od: 28 lis 2023 11:40
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Górne drogi oddechowe

Post autor: Marek999 »

Witaj!

Oczywiście, mogę polecić kilka ośrodków z bogatą bazą zabiegową, w tym inhalacjami i dostępnym basenem. Jednym z polecanych miejsc jest Ośrodek Zdrowia i Rehabilitacji "Pod Lipami", który oferuje różnorodne zabiegi, w tym inhalacje, oraz basen do dyspozycji pacjentów.

Inną dobrą opcją może być Ośrodek Rehabilitacyjno-Wczasowy "Zdrój", znany z kompleksowej oferty terapeutycznej, w tym inhalacji, oraz basenu rekreacyjnego. Również Ośrodek Wczasowy "Borowina" to miejsce, które warto rozważyć, oferujące inhalacje i dostęp do basenu
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7035
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Górne drogi oddechowe

Post autor: sztani »

Aby mieć inhalacje nie trzeba wyjazdu do sanatorium. Moim zdaniem bardziej klimat a raczej jego zmiana wpływają pozytywnie. Wiem coś na ten temat. Bo sam mam problemy z drogami oddechowymi, górnymi i dolnymi. Potrzebny dobrej jakości nebulizator..
ODPOWIEDZ