Co oglądacie?

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Abstynent666
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 649
Na forum od: 25 kwie 2021 17:06
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Co oglądacie?

Post autor: Abstynent666 »

Kleinehexe pisze: 14 sty 2023 17:51 Odcinek podcastu "Widok z k2" - Marcin Meller. Dlaczego odszedł z TVN?
https://youtu.be/AZL47-1Uxj4
Rozmowa nie dotyczy tylko tytułowego gościa, ale przyszłości mediów i jakości dziennikarstwa ogólnie w Polsce. Na uwagę zasługuje początek rozmowy dotyczący powstawania artykułów na portalach internetowych. Warto temu się przyjrzeć, by uświadomić sobie dlaczego tak często są one nierzetelne.
Cała rozmowa, moim zdaniem, ciekawa. Cieszę się, że coraz więcej ludzi uniezależnia się od mediów głównego nurtu, z których oglądania osobiście od jakiegoś czasu całkowicie zrezygnowałam. Korzyści z tego płyną nie tylko finansowe. 8-) :D
Klejne nie do konca sie z Toba zgodze ,cos tam trzeba ogladac chociaz po lepkach ,i to rozne kanaly ,a takze madia niezalezne i wyciagac wlasciwe wnioski ,inaczej oddasz glos w ciemno i puzniej 4 lata narzekania :lol:
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4206
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: Co oglądacie?

Post autor: Kleinehexe »

Abstynent666 :serce: , możesz się ze mną nie zgadzać, bo jak każdy masz do tego prawo, więc pozwól, że ja z Tobą również.
Doradzę jednak, bo nie mogę się powstrzymać :lol: Jak się kilka srok za ogon ciągnie, to w końcu zostaje się z niczym. Tak po łebkach oglądałeś, żeś najważniejszego nie dostrzegł, wybrałeś nie tych co trzeba i sam teraz narzekasz, a ja to się przeważnie z nich śmieję, bo to zdrowiej niż narzekać.
PS Coś tam oglądam tylko nie to co Ty. :D
Abstynent666
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 649
Na forum od: 25 kwie 2021 17:06
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Co oglądacie?

Post autor: Abstynent666 »

Kazdy sie moze pomylic ,wazne zeby to byla jakas lekcja ,ja ogladam co ogladam ,ale tez ogladam to co TY :(zawsze trzeba przeciwnika obserwowac) :lol: :lol: :kwiat: :serce:
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4206
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: Co oglądacie?

Post autor: Kleinehexe »

Obserwuje przeciwnika ten kto się go boi 8-) :lol:
A może ty z tego powodu oglądasz tv? :lol:
[link]
Aaa, i oświeć mnie cóż takiego samego oglądamy, to podyskutujemy, to będzie na temat.
Ostatnio zmieniony 20 sty 2023 23:10 przez administrator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: usunięto link
Abstynent666
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 649
Na forum od: 25 kwie 2021 17:06
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Co oglądacie?

Post autor: Abstynent666 »

Ty juz jestes tak swiatla i oswiecona niczym chojnka swiateczna ,tak ze moja skromna osoba nie jest wstanie przebic sie przez te promienie, :mrgreen: :serce:
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4206
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: Co oglądacie?

Post autor: Kleinehexe »

Czego ja się spodziewałam, znów brak konkretów, same piękne słówka 8-)
Widzę, że szybko się stęskniłeś za... tylko nie wiem czy za mną czy ogólnie za partnerem do dyskusji ;) :serce:
Abstynent666
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 649
Na forum od: 25 kwie 2021 17:06
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Co oglądacie?

Post autor: Abstynent666 »

Za nikim nie tesknie :D ,no moze zaczynam tesknic za mijajacym weekendem :lol: a jeszcze marze o emeryturze ;) :lol: :kwiat:
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4206
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: Co oglądacie?

Post autor: Kleinehexe »

Fakty temu przeczą, ale ok, ja się mylę. :o :lol:
Co do weekendu to nie ma co tęsknić, bo za pięć dni będzie następny, a potem kolejny i kolejny...aż osiągniesz wymarzoną emeryturę, którą będziesz się cieszył, wierzę, że w dobrym zdrowiu, ale można mu trochę pomóc i zamiast trwonić energię na negatywne wiadomości, lepiej szukać przestrzeni, które nas ładują pozytywnie. Tyle co trzeba to i tak dotrze do umysłu, ale po co go tym przekarmiać?
Cóż wybór należy do ciebie, ja nie zejdę z tej drogi, gdyż zwyczajnie czuję pozytywny wpływ mojej decyzji. :D
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Co oglądacie?

Post autor: ewiko »

TV .... nie oglądam (mąż nadrabia za mnie :lol: ) . Potrzebne informacje z kraju i ze świata ... tylko pozytywne ... czerpię z netu. Na świecie , jest tyle ZŁA , na które nie mam wpływu , że nie czuję potrzeby zaśmiecania głowy. Natomiast namiętnie , po raz "enty" , włączam RANCZO , i mam ubaw po pachy. Spokojnego tygodnia życzę :kwiat:
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Co oglądacie?

Post autor: Hipokryt »

... serial Ranczo właśnie teraz oglądamy w telewizyjnej jedynce 😎
Miłośnikom tego serialu polecam wycieczkę szlakiem miejsc związanych z filmem. Najlepszy do tego jest rower lub auto. Start ze stacji PKP Mrozy, szczegóły na stronie tej gminy :D
ODPOWIEDZ