Co oglądacie?

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Awatar użytkownika
ka_jak_kazimierz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3789
Na forum od: 13 mar 2016 14:48
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Co oglądacie?

Post autor: ka_jak_kazimierz »

Tylko dworek troszkę daleko 🤔
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4181
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: Co oglądacie?

Post autor: Kleinehexe »

Ewiko :kwiat:, widzę, że doszłaś do tych samych wniosków odnośnie TV.
Ranczo swego czasu też namiętnie oglądałam i nawet mogę przyznać, że troszkę mnie zainspirowało do zmian w moim życiu. :D
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Co oglądacie?

Post autor: ewiko »

WOW ... aż tak ? Ja na zmiany , to już za stara jestem :lol: Nie dalej jak 2 tygodnie temu , syn namawiał nas na radykalną zmianę ... adresu zamieszkania. Początkowo , byłam na TAK , ale jak emocje opadły , to stwierdziłam , że jak budować się , to tylko do 40-tki. Zawsze miałam takie zdanie , i już przy nim zostanę. Aczkolwiek miejsce piękne ... sielsko .. anielsko , niczym WILKOWYJE. :oops: Moje klimaty. Kocham wieś , i choć od zawsze mieszkam w mieście , to sama o sobie mówię , że "wsiowa dziewucha jestem" Tylko w takich miejscach , jestem w stanie odpocząć , wyciszyć się, zresetować. I tak już zostanie :serce: Ale podziwiam i szanuję osoby , które w poważniejszym wieku , potrafią dokonać zmiany w życiu . Serdecznie pozdrawiam :kwiat:
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4181
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: Co oglądacie?

Post autor: Kleinehexe »

Eviko :kwiat: , mówię o sobie "baba ze wsi", ale chyba zmienię na dziewucha. :lol:
Właśnie o to wyciszenie, reset, spokój ducha mi chodziło. Też pochodzę z miasta, ale takiego małego, więc na obrzeża zawsze nie było daleko, a ciągle mnie tam ciągnęło. W dużym mieście jestem w stanie wytrzymać dzień, fatalnie się w nich czuję. :| Decyzja długo się ważyła, bo jak sama wiesz jest tak samo dużo za jak i przeciw. W końcu te za przeważyły, a swoją łapą tę szalę ostatecznie przechyliła moja szalona sunia. :o :lol:
A żeby nie było, że rozmowa toczy się nie na temat to napiszę co oglądałam:
Kanał na YouTube "Paweł i Grzyby" tu odcinek, w którym toczy się rozmowa z prof. B. Muszyńską na temat właściwości zdrowotnych grzybów i mitów jakie narosły wokół nich.
https://youtu.be/gIGpFq7vDhI
Warto poświęcić niecałe 14 min.
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Co oglądacie?

Post autor: Hipokryt »

To_ja_Jowita pisze: 07 wrz 2020 18:30 Hipokryt serial "Chłopaki" to już ponad moje nerwy, po minucie mam już dosyć ...

Panowie czy ogłaszacie casting na idealna żonę?
,,,, właśnie teraz oglądamy kolejny odcinek tego popularnego programu rozrywkowego :lol:
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4181
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: Co oglądacie?

Post autor: Kleinehexe »

Bardzo ciekawą rozmowę z kobietą (Katarzyną Guzik), która zmagała się z ogromną nadwagą (185 kg) i udało jej odmienić swoje życie. Wcale niekoniecznie dla osób borykających się z tym problemem.
https://youtu.be/teqKbHyOaMg
"Wspieraj, nie oceniaj."
M. Wojciechowska
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Co oglądacie?

Post autor: Hipokryt »

Aktualizacja w temacie The Voice of Senior :D
Hipokryt pisze: 14 sty 2023 20:15 Dziś również oglądamy kolejny fajny odcinek premierowy tego programu muzycznego :D
Awatar użytkownika
Czarodziej
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 604
Na forum od: 26 gru 2019 13:11
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Co oglądacie?

Post autor: Czarodziej »

Przez przypadek obejrzałem program z cyklu "Jak działa wszechświat" o falach grawitacyjnych. POLECAM.
Mistrz Albert Einstein przewidział ich istnienie w Ogólnej Teorii Względności, w publikowanych pracach w 1916 i w 1918 roku, ale dopiero
na konferencji prasowej zorganizowanej w siedzibie National Science Foundation w dn. 11 lutego 2016 r. o godz. 17 ogłoszono, iż fale grawitacyjne, przewidziane jako konsekwencja Ogólnej Teorii Względności Alberta Einsteina 100 lat temu, zostały bezpośrednio zarejestrowane. Jest to jedno z epokowych odkryć, które otwiera dla astronomów i fizyków zupełnie nowe okno obserwacyjne.

szok , potrzebowaliśmy 100 lat, żeby je odkryć... :shock:
Fale grawitacyjne pomagają naukowcom badać kosmos na nowe, rewolucyjne sposoby. Odkrycia, których dokonują, ujawniają największe tajemnice wszechświata.

więc teraz inaczej patrzę, na moje skromne doświadczenia badawcze... :) może, za ileś tam lat ktoś wymyśli jak zbadać fenomen różdżkarstwa z którym na co dzień mam do czynienia..
C.
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Co oglądacie?

Post autor: Hipokryt »

ka_jak_kazimierz pisze: 16 sty 2023 11:47 Tylko dworek troszkę daleko 🤔
... niestety daleko jest i oglądać możemy tylko w daleka, a przez bramę niewiele widać :(
To własność prywatna i nie jest ten obiekt udostępniony do oglądania i zwiedzania dla turystów :o
Nie ma już tam psa o imieniu Hot Dog :lol:
Mówimy oczywiście o oglądaniu znanego dworku ze słynnego serialu telewizyjnego :D
Awatar użytkownika
ka_jak_kazimierz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3789
Na forum od: 13 mar 2016 14:48
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Co oglądacie?

Post autor: ka_jak_kazimierz »

Chodziło mi o to że jest w zupełnie innej części naszego pięknego kraju...
ODPOWIEDZ