Co oglądacie?

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
mariolaa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 565
Na forum od: 16 mar 2011 20:33

Re: Co oglądacie?

Post autor: mariolaa »

Kleinehexe dzięki za polecenie tego kanału :kwiat: . PlanetaAbstrakcja będzie pewno też i moim ulubionym, to coś dla mnie. Obejrzałam teraz tak na szybko, bardzo ciekawe. Zaczęłam akurat od Iranu i spotkań z Irańczykiem. On też prowadzi kanał na YouTube z pobytu w Polsce. Po kilku latach pobytu w Polsce wyjechał wczoraj ( jednak z obawami) na tydzień do Iranu odwiedzić rodzinę...
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4203
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: Co oglądacie?

Post autor: Kleinehexe »

Cieszę się, że przypadł Ci do gustu ten kana. :D
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Co oglądacie?

Post autor: Hipokryt »

Był również inny fajny kanał, bo nie wszyscy wczoraj oglądaliśmy "Sylwestra marzeń z Dwójką" :lol:

Obrazek
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Co oglądacie?

Post autor: Hipokryt »

To_ja_Jowita pisze: 06 lut 2021 20:51 Dzisiaj fajny The Voice Senior, kto nie ogląda niech już żałuje
Wczoraj również był nowy odcinek kolejnej edycji a już dziś powtórka tego wczorajszego programu :D
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4203
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: Co oglądacie?

Post autor: Kleinehexe »

"Rozmowy o końcu świata".
Dziś obejrzałam ten program na TVN 24, traktujący o przemysłowej hodowli kur. Choć już wcześniej wiedziałam jak to mniej więcej się odbywa, to jestem wstrząśnięta. Utwierdziłam się, że podjęłam słuszną decyzję eliminując z diety mięso. Nawet, gdy pominęłambym aspekt etyczny, humanitarny, czy emocjonalny, to obraz, który zobaczyłam jest świadectwem, że jaja i mięso pochodzące z polskich przemysłowych hodowli jest zwyczajnie nie zdrowe. Widok tych biednych kur, bez piór,  nie chodzących, bo zbyt szybkie przybieranie na wadze stało się przyczyną złamań kończyn, jest nie tylko szokiem dla osoby posiadającej minimum wrażliwości, ale wzbudzać powinno odrazę przed zjedzeniem mięsa tak pozyskiwanego. Z wypowiedzi osób zaproszonych do studia, by skomentowały obejrzany reportaż wynika, że podobnie wygląda hodowla trzody chlewnej i bydła. Dodam, że ten reportaż nie wspominał nic o paszy, antybiotykach i hormonach  podawanych zwierzętom, bo skupiał się na złym ich traktowaniu w tych "obozach koncentracyjnych". Tak je nazywam, bo nawet stosuje się w nich gazowanie. O maceracji, czyli mieleniu żywcem piskląt płci męskiej, nie chcę pisać. Totalna masakra.😭😤
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Dziś Co oglądacie?

Post autor: Hipokryt »

Hipokryt pisze: 02 sty 2022 10:15
To_ja_Jowita pisze: 06 lut 2021 20:51 Dzisiaj fajny The Voice Senior, kto nie ogląda niech już żałuje
Wczoraj również był nowy odcinek kolejnej edycji a już dziś powtórka tego wczorajszego programu :D
... a nawet finałowy odcinek był wczoraj :) Wygrał Pan Senior :kwiat:
Powtórka programu dziś po 15-ej :lol:
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4203
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: Co oglądacie?

Post autor: Kleinehexe »

"Leśne rzeki" program przyrodniczy. Czyta oczywiście Krystyna Czubówna. :D
Dla stęsknionych wiosny miłośników przyrody:
https://youtu.be/lCHH4_L1e-E
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Co oglądacie?

Post autor: Hipokryt »

Odpowiadając na tytułowe pytanie:
dziś oglądamy wyłącznie programy informacyjne, które - o dziwo :o - wszystkie mówią tym samym głosem :D
W aktualnej sytuacji, wszystko inne schodzi na plan dalszy :(
AMPER
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 26
Na forum od: 02 kwie 2022 19:48
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Co oglądacie?

Post autor: AMPER »

fajny film wczoraj widziałem :lol: "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" .
Co ciekawe nawet dużo przekleństw nie było jak na taki temat :o
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Co oglądacie?

Post autor: Hipokryt »

To_ja_Jowita pisze: 03 paź 2021 20:04 dziś kolejny odcinek "Rolnik szuka żony", polecam wszystkim, fajna rozrywka :lol: :lol: :lol:
Dziś również kolejny odcinek, tym razem specjalny świąteczny z udziałem nowych Rolników, czyli kandydatów do premierowej serii :D
Również polecam wszystkim, bo to fajna rozrywka a wielkie emocje gwarantowane już za chwilę :lol: :lol: :lol:
Więcej o programie "Rolnik szuka żony" dowiemy się w specjalnym temacie TUTAJ :D
ODPOWIEDZ