Co oglądacie?

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Awatar użytkownika
To_ja_Jowita
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 934
Na forum od: 27 sty 2017 22:02
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Co oglądacie?

Post autor: To_ja_Jowita »

"Rolnik szuka zony"
Niestety wybranek Eli (54 lata) - Marek okazał się porażką, Elżbieta przyznała przed kamerami, że powiedział jej cyt. "ciało masz osiemnastolatki, ale zrób coś z tą twarzą" - byłam w szoku, jak można powiedzieć coś takiego kobiecie, przecież widział ją wcześniej, szkoda mi tej Elżbiety bo wydaje się fajną odpowiedzialną kobietą ......... co wy na to??
Awatar użytkownika
Princi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 27697
Na forum od: 17 cze 2014 16:28
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Co oglądacie?

Post autor: Princi »

Wczoraj znalazłam w necie i znów obejrzałam Czas zabijania. Film nakręcony na podstawie powieści Johna Grishama.....swoją drogą lubię jego książki.
Czarnoskóry Carl Lee zabija gwałcicieli swojej córki. Staje przed białą ławą przysięgłych na głębokim Południu USA, gdzie nadal działa Ku Klux Klan.
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7782
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Co oglądacie?

Post autor: darek »

Ja wczoraj przeglądając pewien kanał filmowy -Znalazłem kontynuację Tasiemca
Dom z Papieru sezon 5 część 2
Nie ukrywam że czekam Na Polskiego Bohatera i miasto jakie będzie
Może to w kolejnym sezonie
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Co oglądacie?

Post autor: dani888 »

W playerze oglądam ,,Chyłka oskarżenie " , poprzednie części obejrzałam wcześniej .

Darku , muszę zerknąć na ten ,,Dom z papieru " , wcześniej natknęłam się ale jakoś pominęłam ,
teraz Ty mi o nim przypomniałeś , dzięki . Pozdrawiam .
LeszekMarek
Posty: 1
Na forum od: 11 gru 2021 11:56
Oddział NFZ: Lubuski

Re: Co oglądacie?

Post autor: LeszekMarek »

Obecnie recenzuję Harry'ego Pottera.
p-siak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1690
Na forum od: 04 cze 2013 20:36

Re: Co oglądacie?

Post autor: p-siak »

Cud nad Tekirem. Życiowy, rumuński. Lubię skandynawskie,hiszpańskie, indyjskie, ale takie realne,a nie z palca wyssane.
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4203
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: Co oglądacie?

Post autor: Kleinehexe »

Przed chwilą obejrzałam "Głęboki wdech" rosyjski film o pływaczce uprawiającej freediving, a tak naprawdę o przekraczaniu ludzkich możliwości i o tym, że niemożliwe nie istnieje.
A obecnie "Pierwszy śnieg" na podstawie książki Jo Nesbo. Jestem ciekawa filmu, bo znam twórczość tego pisarza.
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Co dziś oglądacie?

Post autor: Hipokryt »

Dziś wieczorem w "jedynce" oglądamy biograficzną opowieść o Maryli Rodowicz, czyli o królowej Polskiej Piosenki :D

Przypomnę, że dokładnie rok temu oglądaliśmy filmową opowieść o Krzysztofie Krawczyku i dalszy ciąg tej historii był tragiczny :cry: Oby tym razem było inaczej, zwłaszcza że te oba filmy zrealizowała ta sama ekipa ;)
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Co oglądacie?

Post autor: Hipokryt »

To_ja_Jowita pisze: 03 paź 2021 20:04 dziś kolejny odcinek "Rolnik szuka żony", polecam wszystkim, fajna rozrywka :lol: :lol: :lol:
Dziś również kolejny odcinek, tym razem specjalny świąteczny z udziałem naszych ulubionych Rolników :D
Również polecam wszystkim, to fajna rozrywka a wielkie emocje gwarantowane :lol: :lol: :lol:
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4203
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: Co oglądacie?

Post autor: Kleinehexe »

Obecnie pasjami PlanetaAbstrakcja, taki kanał podróżniczy  na YouTube. Tworzą go przesympatyczni globtroterzy, poligloci- Ola i Borys, którzy podróżują po całym świecie do miejsc nieoczywistych turystycznie. Ich celem jest  poznanie i pokazanie swoim widzom zwykłego życia ludzi w różnych zakątkach naszego globu. Tak sami piszą o swoim projekcie:
"W naszej działalności staramy się być twórcami "map czasu"🗺. Podróżujemy po świecie i poszukujemy świadków obecnej epoki by nagrać ich spostrzeżenia na temat miejsc w jakich żyją."
Ich filmy,  a właściwie można rzec, reportaże są naprawdę interesujące i coraz lepsze. Zastanawiam się nawet, czy nie zostać ich patronem.
Szczerze polecam, bo to nie tylko rozrywka, ale można też wiele ciekawych rzeczy o świecie i jego problemach się dowiedzieć.
ODPOWIEDZ