Kolejka oczekujących na otwarcie sanatoriów

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5084
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Kolejka oczekujących na otwarcie sanatoriów

Post autor: zbigniew165 »

Mazrena źle zrozumiałaś pielęgniarkę z sanatorium, bo sanatorium, a mnie Uzdrowisko Świnoujście S.A. wpisuje do ogólnopolskiego systemu informatycznego NFZ dot. testów.
Nie wpisują Cię do konkretnego miasta, ale test możesz zrobić w całej Polsce. Ja to już przerabiałem w październiku i test do sanatorium robiłem w Kołobrzegu będąc tam na pobycie prywatnym w Chalkozynie.
Co do tych 6 dni, to już też o tym pisałem, że od soboty obowiązują 4 dni. Sprawdzę to przy umawianiu się na test tym razem u siebie w miejscu zamieszkania. :)
Barbara64 i będzie ten termin zgodnie z obowiązującym aktualnie Rozporządzeniem Rady Ministrów.
Andy to jest w tym Rozporządzeniu co zakaz noszenia przyłbic itp. To nie jest prośba MZ.
Mazrena
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2563
Na forum od: 14 sty 2017 16:54
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Kolejka oczekujących na otwarcie sanatoriów

Post autor: Mazrena »

Sanatorium ma 2 dni przed przyjazdem poinformować o wynikach wymazu, więc jak coś się zagubi elektronicznie to mało czasu na odszukanie :roll:
Mazrena
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2563
Na forum od: 14 sty 2017 16:54
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Kolejka oczekujących na otwarcie sanatoriów

Post autor: Mazrena »

Zbyszku no ok, jak wpisuja czyli jak powiedziała pielęgniarka w tym tyg koło czwartku/ piątku mogę dzwonić do punktu wymazowego pytać czy mają nasze zlecenie. Chodzi o system elektroniczny....i tyle w temacie :P
U nas NFZ podał jeden punkt więc może tak sobie dorobiłam ... :lol:
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5084
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Kolejka oczekujących na otwarcie sanatoriów

Post autor: zbigniew165 »

Mazrena dobrze zrozumiałaś. Dzwonisz do punktu mówiąc, że masz skierowanie do sanatorium i chcesz się umówić na pobranie wymazu.
Powinna wtedy po peselu sprawdzić, czy jesteś w systemie i wtedy umawia Cię na konkretną godzinę.
Ja miałem pobierany wymaz z nosa w Kołobrzegu w szpitalu.
Możesz nawet jutro zadzwonić, bo Twój mąż powinien już być w systemie. :)
Mazrena
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2563
Na forum od: 14 sty 2017 16:54
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Kolejka oczekujących na otwarcie sanatoriów

Post autor: Mazrena »

ok, dzięki to spróbuje jutro zadzwonić i umówić na konkretną godzinę, bo nie ukrywam ,że w przyszłym tyg mam napięty tydzień :roll: więc wolę wcześniej zadzwonić i umówić na konkretną godz, aby nie czekać za długo , bo ja do pracy idę :oops:
ODPOWIEDZ