Świerkowy Zdrój medical spa Iwonicz

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7746
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Świerkowy Zdrój medical spa Iwonicz

Post autor: jan19557 »

Czy kafejka na dole już czynna? Jak życie towarzyskie?
Awatar użytkownika
RenaAlicja
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 12 maja 2021 21:04
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Świerkowy Zdrój medical spa Iwonicz

Post autor: RenaAlicja »

Jeśli masz na myśli kawiarnie w samym sanatorium to niestety jest nieczynna.Odbywaja się tam tylko jakieś zajęcia relaksacji Bhp i tym podobne.
Życie towarzyskie ogranicza się na do wyjścia na piwo do cafe Aleksandra w niewielkich grupach. Poza tym jakoś niewiele wlychac muzyki niestety. A szkoda.
p-siak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1690
Na forum od: 04 cze 2013 20:36

Re: Świerkowy Zdrój medical spa Iwonicz

Post autor: p-siak »

Z tyłu stołówki macie ruszt nad ogniskiem, altanę że stołami, można też czasem i tak spędzić wieczór.
beja61
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 48
Na forum od: 16 lip 2012 21:19

Re: Świerkowy Zdrój medical spa Iwonicz

Post autor: beja61 »

Witam :roll:
Jestem od 16.08.2021r. w Świerkowym Zdroju. Muszę stwierdzić, że jest fajnie. Pogoda jak narazi dopisywała. Teraz trochę informacji dla pryszłych kuracjuszy. Pokoje są 2 osobowe i kilka 1, ale nie wiem na jakich zasadach. W pokoju, jak i całym ośrodku warunki dobre. T ak jak pisali tu poprzednicy, że pierwsze wrażenie takie sobie, ale potem jest ok. Porostu część w obiekcie jest poremontowana, ale jest jeszcze sporo niedoróbek.
Jedzenie jest bardzo dobre. Panie same gotują na miejscu, jest urozmaicone i jak domowe. W większości sanatoriów jest catering. Paniom napewno wystarczy. Ale pieczywa, zupy jest pod dostatkiem, nie wyliczają.
Czajnik w pokoju i TV też z 1 programem za darmo.
Pozdrawiam.... :D
enverka
Posty: 1
Na forum od: 31 sie 2021 14:05

Re: Świerkowy Zdrój medical spa Iwonicz

Post autor: enverka »

witam , czy zasięgnę tu jakichś info w temacie Biały Orzeł . ?? mam skierowanie na pażdziernik . Jak tam jest jesienią ,czy walczyć o pokój od str zachodniej czy wschodniej ? czy jest dosyć ciepło ogólnie na obiekcie? jestem typem ciepło
lubnym .
p-siak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1690
Na forum od: 04 cze 2013 20:36

Re: Świerkowy Zdrój medical spa Iwonicz

Post autor: p-siak »

Wpisz w lupkę Biały Orzeł. Pozdrawiam.
BeataSzk
Posty: 3
Na forum od: 25 cze 2019 18:14

Re: Świerkowy Zdrój medical spa Iwonicz

Post autor: BeataSzk »

Witam wszystkich. 😁
Czy coś się jeszcze tu dzieje?
Nie ma aktualnych wpisów...
Szukam współtowarzyszy turnusu ZUS od 10- go sierpnia.
alaxa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 248
Na forum od: 21 cze 2016 09:35
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Świerkowy Zdrój medical spa Iwonicz

Post autor: alaxa »

Witam wszystkich, właśnie wróciłam z Iwonicza ze Świerkowego zdroju i jestem bardzo zadowolona z pobytu. Zabiegi - ja miałam bardzo dobre, lekarze przychylnie patrzą na sugestie co do zabiegów i miałam to co chciałam, wiadomo, ze musza coś dodać z fizykoterapii, z ćwiczeń - te akurat wskazane wszystkim. Pokoje – to chyba jedyny słaby punkt tego sanatorium, bo podłogi do wymiany, ale łóżka wygodne, a w pokoju wszystko co niezbędne, stół, krzesło, szafka nocna, szafa na ubrania, czajnik, kubek, łyżeczka. Proponuję z domu zabrać talerzyk, pojemnik plastikowy itp. Wyżywienie – dla mnie bardzo dobre, większość również chwaliła. Wszyscy z obsługi mili i pomocni, a sam Iwonicz …ma swój klimat, jest gdzie odpocząć, jest gdzie się pobawić, dużo imprez na „deptaku”, gdybym miała wybór, to chętnie pojechałabym tam jeszcze raz. Pozdrawiam wszystkich :kwiat: :kwiat: :kwiat: a jak macie pytania to śmiało pytajcie. :D ;)
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Świerkowy Zdrój medical spa Iwonicz

Post autor: andrzej1955 »

Serdeczne Podziękowania za opinię o obiekcie i pobycie ,cieszy fakt że Kuracjusz zadowolony, Pozdrawiam :)
alaxa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 248
Na forum od: 21 cze 2016 09:35
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Świerkowy Zdrój medical spa Iwonicz

Post autor: alaxa »

Dziękuję i pozdrawiam :kwiat: :kwiat: :kwiat: :D :kwiat:
ODPOWIEDZ