Świerkowy Zdrój medical spa Iwonicz

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
alaxa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 248
Na forum od: 21 cze 2016 09:35
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Świerkowy Zdrój medical spa Iwonicz

Post autor: alaxa »

IMG-20220624-WA0008.jpg
mój pokój
Załączniki
20220623_164722.jpg
IMG-20220624-WA0013.jpg
alaxa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 248
Na forum od: 21 cze 2016 09:35
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Świerkowy Zdrój medical spa Iwonicz

Post autor: alaxa »

P-siak znalazłam altanę z miejscem na oknisko, niestety nie dostaliśmy pozwolenia na zorganizowanie ogniska, ale mimo to przysiadywaliśmy wieczorami w mniejszych lub większych grupkach, fajne miejsce. Kawiarnia niestety nieczynna, a szkoda, otworzyli jedynie kilka razy bo mieli w ofercie ciasto, niestety nie jadłam. Mimo wszystko pobyt zaliczam do udanych i chętnie tam wrócę. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę równie fajnych pobytów :kwiat: :kwiat: :kwiat:
p-siak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1690
Na forum od: 04 cze 2013 20:36

Re: Świerkowy Zdrój medical spa Iwonicz

Post autor: p-siak »

Nie pozwoliła p.dyrektor? Ja we wrześniu Osieczek. Pozdrawiam.
alaxa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 248
Na forum od: 21 cze 2016 09:35
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Świerkowy Zdrój medical spa Iwonicz

Post autor: alaxa »

Prawdopodobnie p. menadżer stwierdził, że musiałby dać kogoś z pracowników, chodziło o p.poż. ale trudno, poradziliśmy sobie bez ogniska :lol: :lol: Osieczek...moi znajomi byli w Osieczku w ub.roku, byli zadowoleni, mówili, ze dobre są tam zabiegi, a i okolica cicha i spokojna, jeżeli ktoś potrzebuje ciszy i spokoju, to jest to super miejsce. Jest gdzie pospacerować, na termy Mszczonów jest niedaleko, jedynie sklep daleko, wiec albo długi spacer, albo autkiem. Pozdrawiam serdecznie i życzę fajnej ekipy i fajnych zabiegów :) :kwiat: :kwiat: :kwiat:
p-siak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1690
Na forum od: 04 cze 2013 20:36

Re: Świerkowy Zdrój medical spa Iwonicz

Post autor: p-siak »

Dziękuję. Ciszę, spokój,to mamy codzienne, mieszkamy na końcu ślepej odnogi...
Kris Beskidzki
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 25 lip 2022 12:19
Oddział NFZ: Śląski

Re: Świerkowy Zdrój medical spa Iwonicz

Post autor: Kris Beskidzki »

Witam serdecznie wszystkich kuracjuszy :)

Po raz pierwszy otrzymaliśmy z żoną skierowanie do tutejszego uzdrowiska i szykujemy się do wyjazdu do Świerkowego Zdroju. Jak zdążyłem się nieco zorientować, że standard ośrodka, to lata ,,gierkowskie"? Jednak będę wdzięczny Wam za podpowiedzi na co się trzeba przygotować.

Czy sztućce w pokoju są dostępne wraz kubkiem lub szklanką?
Czy na wyposażeniu jest czajnik elektryczny nieodpłatnie?
Czy Wifi jest dostępne nieodpłatnie, czy trzeba zapłacić? Oraz jak to działa?
Czy telewizor jest w pokoju? Ew. Jakie opłaty obowiązują na chwilę obecną?

Z góry serdecznie dziękuję pozdrawiam serdecznie :)

Zapewne sie szybko odezwę :)
alaxa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 248
Na forum od: 21 cze 2016 09:35
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Świerkowy Zdrój medical spa Iwonicz

Post autor: alaxa »

Witaj Kris, w pokoju z naczyń jest tylko szklanka i łyżeczka, czajnik jest nieodpłatny, pozostałe, czyli wifi, TV są odpłatne, z tym, że ja byłam z ZUS-u, nie wiem jak jest w przypadku NFZ. Pozdrawiam i miłego pobytu życzę
Awatar użytkownika
bee
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 34
Na forum od: 13 kwie 2018 13:13
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Świerkowy Zdrój medical spa Iwonicz

Post autor: bee »

Hej, Alexa. Dobrze widzę? WiFi płatne? trochę wstyd. To jest standard dziś.
A czajnik w każdym pokoju jest? To poprawiło się w tym względzie, bo
ktoś pisał w 2021, że jeden na korytarzu. Upewniam się.
Cennym źródłem informacji jesteś . Pozdrawiam :kwiat:
alaxa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 248
Na forum od: 21 cze 2016 09:35
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Świerkowy Zdrój medical spa Iwonicz

Post autor: alaxa »

Witaj Bee, ja nie korzystałam z wifi, to nie wiem, ale kolega mówił, że dostał hasło do wifi i miało to być płatne, z tym, że nie pytałam czy faktycznie zapłacił, czy tylko wisi taka informacja, że jest odpłatne. dużo informacji wisi jeszcze z czasu głębokiego covidu, a są nieaktualne, np...zakaz wstępu osobom obcym, a nikt nie robił nikomu problemu, jak ktoś z rodziny czy znajomych przyszedł w odwiedziny, w ogóle panie z recepcji bardzo miłe i bardzo dyskretne, starały się więcej nie widzieć niż widzieć :D tak jak pisałam wyżej - w pokoju jest czajnik, szklanka i łyżeczka, nie ma żadnej tacki czy talerzyka, więc przydałoby się wziąć z domu choćby po to, żeby umyty kubek było gdzie osuszyć, proponuje jeszcze jakiś ręczniczek, aby stanąć po wyjściu z prysznica, bo też nie było.Chętnie odpowiem na pytania, bo sama wiem, jak to jest jak jedzie się w ciemno :D Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego pobytu :kwiat: :kwiat: :kwiat: :serce:
Kris Beskidzki
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 25 lip 2022 12:19
Oddział NFZ: Śląski

Re: Świerkowy Zdrój medical spa Iwonicz

Post autor: Kris Beskidzki »

Bardzo dziękuję za bardzo cenne informację. Czyli o czajnik nie ma co sie martwić, natomiast niektóre rzeczy zabierzemy ze sobą. Przeczytałem ichniejszy regulamin, który jak widać jest bardzo rygorystyczny. Jak dla dzieci na koloniach ;)
Najbardziej mnie ujął punkt, że po 20.00 odbywa się ,,obchód pielęgniarski", który zobowiązuje kuracjuszy do obecności w pokojach :lol:

Ps. A nie wiecie czy ,,Świerkowy Zdrój medical spa Iwonicz" uwzględnia ulgi na kartę seniora? W większości uzdrowiska tak jest. Tutaj sie tego nie doczytałem.

Pozdrawiam wszystkich i jeszcze raz dziękuję za informacje :)
ODPOWIEDZ