piwniczna zdroj

Opis miejscowości uzdrowiskowych. Fotografie. Otoczka pobytów w sanatoriach. Nieco rozrywkowo, nieco turystycznie. Co warto zobaczyć, gdzie się rozerwać.
Henryk 99990000
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 07 mar 2021 17:53
Oddział NFZ: Lubelski

piwniczna zdroj

Post autor: Henryk 99990000 »

witam wszystkich jestem kilka dni i co rewelacja jedzonko super zabiegi wspaniałem i dostałem ponad norme, sa wyjscia w zewnatrz pieszo autokar sa wycieczki po okolicji z przewodnikiem no super teren wspaniały jest co zwiedzac pozdrawiam wszystkich.
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: piwniczna zdroj

Post autor: andrzej1955 »

Witam ,to Bardzo Miło że w tych trudnych czasach tak opisujesz swój pobyt-Serdeczne Podziękowania za podzielenie się wrażeniami i dalszego Sympatycznego Pobytu ,Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24524
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: piwniczna zdroj

Post autor: ewasz »

O, to widzę Henryku, że trochę normalności masz, super :D
Henryk 99990000
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 07 mar 2021 17:53
Oddział NFZ: Lubelski

Re: piwniczna zdroj

Post autor: Henryk 99990000 »

witam witam wszystkich ponownie
napisze troszeczke powoli bo ostatnio było pospiesznie:) mija tydzien jest super a nawet lepiej jak myślałem zabiegi wszystkie i suche i mokre mozna sobie zmieniac za zgoda lekarza wiec jest to ok
:D jak do tej pory nikt nie zachorował zabiegi sa do 14 a stan obsady kuracjuszy to 50%
pokoje czyste 2 razy sprzatane w tygodniu jedzonko tak jak w domu co dzien cos innego i co najważniejsze to sa tzw dokladki w miare zapotrzebowania bo mi wystarcz to co podadza... Jest tu pan (przewodnik)organizuje wyjazdy w terenie i wspaniale opowiada o wszystkim wyjscia sa dowolne a nawet bedzie mala imprezka...pozdrawiam wszystkich
Awatar użytkownika
Lisa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 726
Na forum od: 22 wrz 2016 22:47
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: piwniczna zdroj

Post autor: Lisa »

Cześć Henryk, pamiętaj, że max 5 osób na imprezce 🤫, żyjesz tam jak król w obecnym czasie.
Henryk 99990000
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 07 mar 2021 17:53
Oddział NFZ: Lubelski

Re: piwniczna zdroj

Post autor: Henryk 99990000 »

moze zle napisałem bo imprezka o dotyczy mnie i znajomych a chodzi o urodzinki tanców niestety nie bedzie :lol:
ODPOWIEDZ