Rabka Zdrój , Turnus od 6 Maja 2021r.

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
zico751
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 55
Na forum od: 12 kwie 2021 07:56
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Rabka Zdrój , Turnus od 6 Maja 2021r.

Post autor: zico751 »

Dzwonił ktoś do zusu, co oni na to z tym zakazem wyjścia.
Awatar użytkownika
zico751
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 55
Na forum od: 12 kwie 2021 07:56
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Rabka Zdrój , Turnus od 6 Maja 2021r.

Post autor: zico751 »

Tadeusz6669 pisze: 05 kwie 2021 00:00 Mam zamiar jechać ale mam obawy , w końcu jest Pandemia , maski , rękawiczki , odstępy , co to za Turnus ?? , Wysyłają mnie z ZUSU do Szpitala Kardiologicznego w Rabce , chyba Zrezygnuję , co o tym Myślicie ??? , Pozdrawiam z SOSNOWCA .
Część, i jak dzwoniłeś do zusu, co oni na to. Też mam ten problem co i ile tego zabrać, bo zakaz wyjść do sklepu,
Awatar użytkownika
Tadeusz6669
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 50
Na forum od: 26 mar 2019 17:00
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Rabka Zdrój , Turnus od 6 Maja 2021r.

Post autor: Tadeusz6669 »

A Ja Jadę w Lipcu ( zmieniłem turnus ) to dobry Czas .
Awatar użytkownika
zico751
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 55
Na forum od: 12 kwie 2021 07:56
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Rabka Zdrój , Turnus od 6 Maja 2021r.

Post autor: zico751 »

W maju ma się trochę zmienić, być może będą normalne wyjścia,. Każdy ośrodek ma swoje wytyczne a zus nie ma na to wpływu.
Awatar użytkownika
zico751
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 55
Na forum od: 12 kwie 2021 07:56
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Rabka Zdrój , Turnus od 6 Maja 2021r.

Post autor: zico751 »

Muszę przyznać że to co mówią podczas rozmowy tel nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Spodziewałem się najgorszego, ale nie jest tak źle, trzeba być obrotnym i wszystko idzie załatwić.
Awatar użytkownika
zico751
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 55
Na forum od: 12 kwie 2021 07:56
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Rabka Zdrój , Turnus od 6 Maja 2021r.

Post autor: zico751 »

Tak jak pisałem wcześniej wszystko jest ok. Jedzenie idzie się najeść, dużo zastrzeżeń można mieć do bazy zabiegowej, bo 2 zabiegi dziennie to jakaś porażka, to samo można w domu zrobić - trochę gimnastyki i jazda na rowerze, jak ktoś będzie marudził że tu mu strzyka, tam boli to dołożą jakieś lasery, prądy bądź borowinę, chociaż robią to niechętnie. Panie na kuchni i rehabilitantki bardzo miłe i sympatyczne. Reszta taka sobie. Można nieformalnie wyskoczyć do Zakopanego, Czorsztyna, Niedzicy czy gdzie indziej, zależy kto co lubi.
To tak ogólnie o szpitalu. Pisze jako kuracjusz z Zusu, trochę jesteśmy tu nie mile widziani, większość osób ma podobne zdanie.
ODPOWIEDZ