Marzenie--Zakopnae

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
anusia487
Posty: 1
Na forum od: 23 lut 2010 14:01

Marzenie--Zakopnae

Post autor: anusia487 »

Byłam tam w tym roku i jestem bardzio zadowolona--super zabiegi oraz jedzenie, domowa atmosfera, jest to platne sanatorium ale mysle ze na kazda kieszen------znajduje sie ten obiekt ok 3 km od krupówek wiec w centrum mozna powiedziec----polecam naprawdeeeeeeee
jarko49
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 40
Na forum od: 03 kwie 2009 23:49

Re: Marzenie--Zakopnae

Post autor: jarko49 »

Owszem warto tam pojechac bo wszystko w zasadzie jest ok ale pod warunkiem ze juz nie prowadzi wycieczek przewodnik PTTK p. Stanislaw bo to jest wielkie nieporozumienie. Starszy juz pan ale gburowaty i nieprzyjemny = slowem koszmar. Bylo zaplanowanych pare ciekawych wycieczek np po kosciolach Zakopianskich ale kiedy ludziska dowiedzieli sie ze ten pan ma te wycieczke prowadzic to zrezygnowali z niej i wycieczka nie doszla do skutku tak samo zreszta jak i inne ciekawe wyciceczki. Ktos nam podpowiedzial ze mozna sie dogadac z kierowca BUSa i tak tez zrobilismy -zaplacilismy mu za wycieczke nawet mniej niz ta oficjalna pod przewodnictwem p.Stanislawa a i kierowcy BUSow okazali sie calkiem dobrymi przewodnikami - skorzystalismy z jego uslug nie raz i wszyscy bylismy z niej zadowoleni. Szkoda tylko ze kierownictwo Osrodka Marzenie jest gluche na uwagi swoich kuracjuszy jezeli chodzi o przewodnikow bo jest tam jeszcze jeden przewodnik do ktorego nie bylo zadnych zastrzezen ale to nie my wybieralismy sobie przewodnika.
krysia55
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 52
Na forum od: 16 mar 2011 10:10

Re: Marzenie--Zakopnae

Post autor: krysia55 »

Zgadzam się z powyższą opinią,a Pan Stanisław niech już da sobie spokój! (mnie się też nie podobało jego zachowanie,ale chyba ma jakieś układy z ośrodkiem i oprowadza wycieczki) :roll:
jarko49
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 40
Na forum od: 03 kwie 2009 23:49

Re: Marzenie--Zakopnae

Post autor: jarko49 »

Do KRYSIA 55: odezwij sie na moja poczte :
[email].pl
byc moze nawet razem tam bylismy w tym samym terminie - pozdrawiam
Anka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 585
Na forum od: 18 maja 2010 14:35

Re: Marzenie--Zakopnae

Post autor: Anka »

Witajcie! byłam w Marzeniu kilka lat temu chyba 3lata i mam bardzo mieszane odczucia do p.Stasia i do właścicielki obiektu może coś się zmieniło oby
ODPOWIEDZ