Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: ewiko »

Ależ całkowicie z Tobą się zgadzam . Raz byłam grudniu , i w parku kwitły róże , a innym razem byłam w Kołobrzegu , i przez połowę turnusu było cudowne słońce i temperatura 15 st. Na to nie mamy wpływu . Aczkolwiek , wolę terminy od kwietnia do października ... :lol:
przedszkolanka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 303
Na forum od: 06 sty 2012 10:18
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: przedszkolanka »

Kochani, dziś otrzymała skierowanie do sanatorium do Krynicy Zdrój od 08.12. 2022 , w sumie od złożenia do wyjazdu czekałam 16 miesięcy.
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: medi »

Miało być 34 miesiące a już przydzielili .18 miesięcy ,zima i zadupie :evil: :evil: :evil:
przedszkolanka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 303
Na forum od: 06 sty 2012 10:18
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: przedszkolanka »

Medi, a Ty kiedy i gdzie jedziesz? (jeśli nie tajemnica), ja mam kłopot bo w styczniu mam sanatorium z ZUS na narząd głosu tym razem do Świeradowa Zdrój, nie wiem jak to wszystko się ułoży, trochę załamana jestem. Poza tym działam w Szlachetnej Paczce, Weekend Cudów jest 10-11.12 mam 7 rodzin, nie wyobrażam sobie, że nie pojadę do nich z paczkami. Nie wiem co mam zrobić....
Awatar użytkownika
To_ja_Jowita
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 934
Na forum od: 27 sty 2017 22:02
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: To_ja_Jowita »

Widzę po Waszych wiadomościach, że czas oczekiwania na sanatorium bardzo się skrócił, prawie połowę mniej kuracjusze czekają na przydziały. Czy to możliwe?? Co się stało?
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: medi »

Połczyn Zdrój i styczeń wymyślili dla mnie a miałam sobie na spokojnie pojechać ze zwrotów . :evil:
mica1
Posty: 2
Na forum od: 17 lis 2022 14:15
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: mica1 »

Witajcie
Mój tata jest 2465 w kolejce. Średnio ubywa z kolejki 400-500 osób dziennie(Reumatologia).
W podglądzie kolejkowym to jeszcze jest napisane że "oczekuje w kolejce na wyznaczenie miejsca i terminu leczenia".
Jak myślicie Kiedy przyślą coś lub Kiedy może wypaść jego termin?
Awatar użytkownika
Mirabella
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 453
Na forum od: 25 lut 2012 20:55
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: Mirabella »

mica1....W listopadzie dostanie decyzję .Wczoraj moja koleżanka dostała przydział z nr1880.....
2 stycznia jedzie do Krynicy.
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: ewiko »

Tempo iście zawrotne :lol: , też nastawiam się na zwroty , ale to dopiero na wiosnę. Muszę pilnować , żeby nie zaskoczyli mnie wcześniejszym przydziałem. Póki co , jedziemy z mężem do nielubianego przez innych , a lubianego przez nas ... Połczyna :lol: Mają obecnie bardzo fajne oferty , warto przed świętami skorzystać.
przedszkolanka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 303
Na forum od: 06 sty 2012 10:18
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: przedszkolanka »

Witam. W poniedziałek dostałam list z NFZ i przydział od 08.12 Krynica Zdrój. Miałam numer 3500 jak w przeglądarce tydzień temu zobaczyłam , że jest już info. o przydziale. Miałam czekać 34 miesiące , czekałam 16. Niestety nie będę mogła skorzystać z wyjazdu, po pierwsze nie mam już urlopu ( nie spodziewałam się, że w tym roku wyjadę), po drugie to jest bardzo krótki termin a ja mam w grudniu nawał w pracy. Wczoraj wysłałam prośbę o zmianę terminu. Nie liczę na cud, a raczej na odmowę. Pozdrawiam cieplutko :)
ODPOWIEDZ