Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: ewiko »

Analogiczną sytuację miałam kilka lat temu. Na moją prośbę o zmianę terminu , nawet nie dostałam odpowiedzi. Cóż było robić ... wzięłam urlop bezpłatny , spakowałam walizę ... i w drogę. Z tego co pamiętam , to był dokładnie ten sam termin , więc mało atrakcyjny ze względu na święta. Ale ma to też dobre strony ... ominęła mnie świąteczna krzątanina :lol:
przedszkolanka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 303
Na forum od: 06 sty 2012 10:18
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: przedszkolanka »

Pisała do mnie dziewczyna, która miesiąc temu otrzymała ten termin i to samo miejsce, prosiła o zmianę terminu i go otrzymała, myślę, że dużo osób rezygnuje i na chybcika przydzielają innym. Zawsze z NFZ otrzymywała informacje o wyjeździe przynajmniej miesiąc wcześniej (zwykle to było ok 2 miesięcy) a nie dwa tygodnie przed wyjazdem. Jeśli ktoś chce wyjechać z tak zwanych zwrotów, to musi się liczyć, że będzie to szybciutko. Trudno się mówi, przecież z pracy nie zrezygnuję ;)
mica1
Posty: 2
Na forum od: 17 lis 2022 14:15
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: mica1 »

Właśnie dostał przydział na drugą połowę lutego do Sopotu .
Od złożenia minęło dokładnie 15 miesięcy .


[/quote=mica1 post_id=1080298 time=1668691376 user_id=22699]
Witajcie
Mój tata jest 2465 w kolejce. Średnio ubywa z kolejki 400-500 osób dziennie(Reumatologia).
W podglądzie kolejkowym to jeszcze jest napisane że "oczekuje w kolejce na wyznaczenie miejsca i terminu leczenia".
Jak myślicie Kiedy przyślą coś lub Kiedy może wypaść jego termin?
[/quote]
mania
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 32
Na forum od: 30 gru 2012 20:57
Staż sanatoryjny: 14

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: mania »

heyka.na starcie w zeszłym roku jak składałam dokumenty we wrześniu miałam nr50418 a dziś czyli po 14 mies. mam nr 4018 czyli w luty może pojadę z maz.nfz
przedszkolanka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 303
Na forum od: 06 sty 2012 10:18
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: przedszkolanka »

ewiko pisze: 23 lis 2022 08:35 Analogiczną sytuację miałam kilka lat temu. Na moją prośbę o zmianę terminu , nawet nie dostałam odpowiedzi. Cóż było robić ... wzięłam urlop bezpłatny , spakowałam walizę ... i w drogę. Z tego co pamiętam , to był dokładnie ten sam termin , więc mało atrakcyjny ze względu na święta. Ale ma to też dobre strony ... ominęła mnie świąteczna krzątanina :lol:
Pismo moje z prośbą o zmianę terminu dotarło do NFZ, sprawdziłam w przeglądarce i dziś wróciłam do kolejki z numerem 1141, mam nadzieję, że to oznacza pozytywne załatwienie sprawy ;)
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: ewiko »

Super , że Ci się udało. Jak widać , u nich (NFZ) , są zmiany na lepsze ... oby tak dalej.
Awatar użytkownika
Mirabella
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 453
Na forum od: 25 lut 2012 20:55
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: Mirabella »

Dostałam przydział do Domu Zdrojowego w Ciechocinku.....marzec 2023.
Mój fundusz upodobał sobie Ciechocinek,bo dał mi go trzeci raz :shock:
Czekałam 18 miesięcy.
aaddaam
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 07 gru 2022 14:56
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: aaddaam »

Witam, wysłane do NFZ 10.10.2021, przydział Krynica Zdrój 20.02 do 13.03.2023r. Pisali 34 m-cy a jest 16 miesięcy
Pozdrawiam
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: ewiko »

Witam , Adamie gratuluję skierowania. Do którego sanatorium dostałeś przydział , oczywiście jeśli to nie tajemnica ? ;) ;) :lol: Też chętnie zmieniłabym kierunek wyjazdów , ale nie znam żadnego sanatorium , ani w Krynicy , Ustroniu czy w Polanicy ....Życzę udanego pobytu , trafionych zabiegów , super towarzystwa . Oczywiście , po powrocie z kuracji , prosimy o ocenę pobytu .Pozdrawiam.
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: ewiko »

SZOK .... w ciągu jednego miesiąca , spadło ..... 16900 numerków. Jeszcze nigdy , nie było takiego tempa :o . Nie powiem , bym była zadowolona , z takiego obrotu sprawy. Zaplanowane inne wyjazdy , mogą popsuć mi szyki. Może po nowym roku , nieco zwolnią :lol: . Tak to z nami jest ..... wolno posuwa się kolejka ... ŹLE , szybko ... jeszcze GORZEJ :lol: ;)
ODPOWIEDZ