Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
Andrzej-WP
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 354
Na forum od: 07 paź 2015 08:39
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: Andrzej-WP »

Uzdrowiskowe Leczenie Szpitalne ( tzw. poszpitalne)
Żona złożyła wniosek do NFZ w dniu 21.10.2022 , po zarejestrowaniu po 3 tygodniach otrzymała numer 1100 .
W dniu 28.12.2022 przy numerze 210 -otrzymała skierowanie z dużym wyprzedzeniem , tj od 1.04.2023- 21.04.2023 Wieniec Zdrój - Jutrzenka/ k. Włocławka.
Jedziemy z Warszawy .
Pozdrowienia
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: ewiko »

Andrzeju , super , że się odezwałeś... Uzdrowiskowe Leczenie Szpitalne , to faktycznie inna kategoria , ale każda informacja , jest cenna. Życzę skutecznej rehabilitacji , i dużo zdrówka dla Was.
elkaszka
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 73
Na forum od: 16 mar 2012 22:18

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: elkaszka »

Witam. Zaczynałam pod koniec marca 2022 z numerem 74000. Teraz mam 4800. Ciekawa jestem kiedy dostanę swój "przydział". Serdecznie pozdrawiam :kwiat:
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: ewiko »

elkaszka , o kurczę , jesteś tuż , tuz .... szykuj walizę . Ja jestem 4 miesiące za Tobą , i mocno trzymam kciuki , aby NFZ nie pokrzyżował mi planów wyjazdowych z wnukami :lol: Odezwij się koniecznie , jak otrzymasz przydział. Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
To_ja_Jowita
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 935
Na forum od: 27 sty 2017 22:02
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: To_ja_Jowita »

ja od pażdziernika w kolejce, zaczynałam z numerem 51 000, dzisiejszy numer to 30 523, przez 3 miesiące czekania w kolejce spadło ponad 20 000 numerków, liczę na przydział lato-jesień, ale jak będzie - zobaczymy
Elba
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 19 lip 2022 17:43
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: Elba »

Mnie również ciekawi termin przydziału. Od końca kwietnia 2022 rozpoczęliśmy wraz z mężem odliczanie z numerem 63 000 z informacją o 20-miesięcznym okresie oczekiwania w kolejce reumatologicznej w mazowieckim NFZ. A tu już po 8 miesiącach spadło 55 000 numerków. Wszystko wskazuje na to, że wyjazd nastąpi o wiele szybciej.
Awatar użytkownika
Andrzej-WP
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 354
Na forum od: 07 paź 2015 08:39
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: Andrzej-WP »

ewiko pisze: 03 sty 2023 18:27 Andrzeju , super , że się odezwałeś... Uzdrowiskowe Leczenie Szpitalne , to faktycznie inna kategoria , ale każda informacja , jest cenna. Życzę skutecznej rehabilitacji , i dużo zdrówka dla Was.
Dobry Wieczór.
Serdecznie dziękuję za naprawdę -miłe słowa i życzenia
Tak na marginesie powiem ,że ja tylko podwoże małżonkę do Sanatorium i ewentualnie przywiozę do domku.
Nawet myślę o przenocowaniu. Ale nie znalazłem żadnych kwater ,ośrodków w pobliżu tego sanatorium , które mógłbym wynająć na krótki pobyt .
Pozdrowienia
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: ewiko »

Witaj Jowita , pewnie będzie tak jak piszesz ...lato ,jesień. Fajna pora roku , nie trzeba pakować ciepłych bambetli :lol: Ja natomiast , szykuję się do "szturmu" :lol: na zwroty. Czy mój plan się powiedzie ? , czas pokaże.
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: ewiko »

Elba , jesli tempo przydziałów nie spadnie , to szkuje się Wam , letni pobyt w sanatorium. Życzę trafionego przydziału.
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: ewiko »

Andrzeju , może na miejscu znajdziesz jakąś kwaterę , nie wszyscy ogłaszają się w necie. Mój mąż , lata temu , też pracował za "taksówkarza" :lol: , i woził mnie na drugi koniec Polski. Zawsze udawało się , znaleźć jakiś "kąt". Warto , popytać w recepcji. Wszystkiego dobrego , powodzenia :kwiat:
ODPOWIEDZ