Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: ewiko »

Halo ... tu ZIEMIA :lol: , już po świętach ..... czyżby nikt nie dostał przydziału ? , czy raczej , woli się nie chwalić ? :(
Awatar użytkownika
Heksa
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 77
Na forum od: 18 sie 2017 12:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: Heksa »

Skierowanie zarejestrowane w NFZ w czerwcu 2022 . W lipcu numer 38 tys a dzisiaj 11tys . Jak nie zwolnią to lada chwila wyjadę 😁
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: ewiko »

Witaj Heksa,W takim razie , jestem tuż za Tobą z numerem 13500. W okresie poświątecznym , tempo przydziałów nieco spadło , i mam nadzieję że ten trend utrzyma się, pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Heksa
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 77
Na forum od: 18 sie 2017 12:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: Heksa »

Witaj ewiko. Jest mi dokładnie wszystko jedno kiedy i gdzie wyjadę ale moim zdaniem im wcześniej tym lepiej . Perspektywa czekania prognozowanych 20 miesięcy to moim zdaniem koszmar.
cetan
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 13
Na forum od: 03 sty 2023 19:48
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: cetan »

Witajcie Ewiko i Heksa. Bardzo was proszę o info o terminach i miejscu realizacji waszych skierowań . Dziś mam nr 12800 .Pozdrawiam.
Jolanda60+
Posty: 2
Na forum od: 12 sty 2023 11:57
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: Jolanda60+ »

Witam.Właśnie dostałam przydział do Kołobrzegu przy nr 1800 na kwiecień. Jadę do Arki na Sułkowskiego . Dwa lata temu też byłam w Arce. Mam mieszane uczucia. Kwiecień i Arka nie bardzo mi pasuje.
Pozdrawiam zadowolonych z przydziału
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: ewiko »

Witaj cetan na forum :D . Mam numer tuż za Tobą , i nie mam jeszcze przydziału. Mam cichą nadzieję ,że nastąpi to dopiero bliżej wiosny . Pozdrawiam.
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: ewiko »

Jolanda60+ , Ciebie również , bardzo serdecznie witamy na forum. Dostałaś super sanatorium , w świetnym (moim zdaniem) terminie. Czyżbyś miała złe opinie , związane z tym obiektem ? Bardzo poproszę o kilka słów na temat Arki , i zabiegów. Pozdrawiam.
Jolanda60+
Posty: 2
Na forum od: 12 sty 2023 11:57
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: Jolanda60+ »

Super no może, ale nad morze. Długo trzeba by pisać. Sanatorium moloch. Nikt się Tobą nie interesuje , lekarz nie ma czasu, na zabiegach jak w fabryce jedni wchodzą drudzy wychodzą. Okolica piękna autobus pod hotelem.Do miasta 3 km, można na piechotkę. Życia towarzyskiego brak. Bardzo dużo gości hotelowych i kuracjuszy, wszyscy się mijają, z zabiegów na zabiegi. Po zabiegach to do miasta już nie chce , bo daleko. Parking 800. Może do kwietnia humor mi się poprawi jak zaświeci słoneczko. Pozdrawiam
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: ewiko »

W takim razie , zyczę Ci mnóstwo słońca i poprawy humoru . Tego , chyba nam wszystkim potrzeba. Trzymaj się .... będzie dobrze :serce: .
ODPOWIEDZ