Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
Heksa
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 77
Na forum od: 18 sie 2017 12:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: Heksa »

Witam serdecznie wszystkich szczęśliwców już przydzielonych i tych oczekujących :D jak tylko dostanę info o przydziale to z pewnością się pochwałę . Milusiego wieczoru życzę
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: ewiko »

Witajcie forumowicze. Już wiem , że nie wywinę się z wakacyjnego wyjazdu. Numerki spadają jak szalone. Trzeba dostosować inne plany wyjazdowe , do rzeczywistości. Czy ktoś , kiedyś , spodziewał się , że tempo przydziałów sanatoryjnych , będzie "nie na rękę" ????? :lol: :lol: :roll: Pozdrawiam , miłego weekendu życzę :kwiat:
AgaTka50
Posty: 2
Na forum od: 17 sty 2023 11:38
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: AgaTka50 »

Czas oczekiwania od złożenia wniosku do wyjazdu - 13 miesięcy zamiast prognozowanych 20 (reumatologia). Kierunek: Krynica Zdrój 25.04-16.05.2023 :D
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: ewiko »

Witam Cię AgaTka50 na Forum , super że przyłączyłaś się do naszej grupy. Czy jesteś w stanie napisać , przy którym numerze otrzymałaś przydział ? Byłaby to dla mnie wskazówka , kiedy mogę spodziewać się przydziału. Pozdrawiam :kwiat:
AgaTka50
Posty: 2
Na forum od: 17 sty 2023 11:38
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: AgaTka50 »

Witam Cię AgaTka50 na Forum , super że przyłączyłaś się do naszej grupy. Czy jesteś w stanie napisać , przy którym numerze otrzymałaś przydział ? Byłaby to dla mnie wskazówka , kiedy mogę spodziewać się przydziału. Pozdrawiam :kwiat:


Jeszcze w ubiegłym tygodniu było przede mną ok. 3500 skierowań.
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: ewiko »

Sliczne dzięki , za odpowiedź. Dziś numerki spowolniły , więc póki co , trudno określić termin przydziału. Wszystko zależy od jego tempa. Lecz sądzę , że na przełomie luty-marzec , NFZ o mnie również sobie przypomni :lol: . Pożyjemy ... zobaczymy. Życzę Ci pięknej pogody , zadowolenia z zabiegów i doborowego towarzystwa :kwiat:
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: Felice »

Ewiko tempo cały czas jest takie samo, przydzielają dokładnie tyle samo skierowań co rok temu, czy dwa lata temu w tym samym czasie. Mniej jest wniosków, dlatego czas oczekiwania skraca się.
Osławione numerki to tylko statystyka, każdy otrzymuje swój indywidualny numer na podstawie którego można mniej więcej określić przydział. Nie jest to stricte ogonek typu pani Basia za panię Krysią, a dalej pani Irenka.
Awatar użytkownika
ka_jak_kazimierz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3789
Na forum od: 13 mar 2016 14:48
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: ka_jak_kazimierz »

A czemu same Panie? 🤔😊
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: Felice »

Za panią Irenką pan Kazimierz...
Teraz jest ok :D ?
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: ewiko »

Felice , pisząc o tempie spadających numerków , miałam na myśli ostatnie dni tego roku. W zeszłym tygodniu , ubywało ich ponad 500 dziennie , w tym tygodniu , trochę się uspokoiło , i np. dziś , do tej godziny ubyło tylko 180 ... i oby tak zostało. Wierzę :oops: ( wiem , wiem .. nadzieja matką głupich :lol: ) że jednak obecna sytuacja , nieco opóźni mój przydział :D . Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ