Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
elkaszka
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 73
Na forum od: 16 mar 2012 22:18

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: elkaszka »

Dziękuję bardzo za informację. Serdeczne pozdrawiam.
Dagna
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 451
Na forum od: 07 sie 2013 14:37
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: Dagna »

Specjalnie zaglądałam codziennie na przeglądarkę i wychodzi że dziennie 300 - 400 numerków przeskakuję. Jeśli tempo się utrzyma to zdecydowanie któcej niż wpisane 15 miesięcy oczekiwania będzie.
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: ewiko »

Witaj Dagna. Te prognozowane przydziały , nijak mają się do rzeczywistości. W moim przypadku miało być 20 miesięcy oczekiwania. W czerwcu będzie rok od wpłynięcia mojego skierowania do NFZ , a ja zapewne przydział dostanę w lutym. Biorąc pod uwagę , duże wyprzedzenie w zawiadomieniu o konkretnym miejscu kuracji , wyjazd będę miała w okresie wakacyjnym .... a może nieco wcześniej ? Niebawem się okaże .... pozdrawiam.
Elba
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 19 lip 2022 17:43
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: Elba »

Ewiko, potwierdzam Twoją diagnozę i prognozę, jesteśmy z mężem w podobnej sytuacji, nasze wnioski wpłynęły do mazowieckiego NFZ pod koniec kwietnia ubiegłego roku z numerami 63000 z perspektywą 20 miesięcznego oczekiwania w kolejce reumatologicznej. Dziś rozpoczęliśmy dzień z numerem 2600. Może się spotkamy na tym samym turnusie. Zachęcam posiadaczy przydziałów skierowań do podzielenia się z oczekującymi na ten moment informacjami, które pozwolą nam ocenić nasze perspektywy
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: ewiko »

Czy się spotkamy , trudno powiedzieć ... jestem 6 tysięcy numerków za Tobą . Byłoby miło spotkać kogoś z forum. Elba , masz już tak niski numer , że wcale bym się nie zdziwiła , jakbyś już dziś dostała przydział. Niestety , mazowszanie niechętnie dzielą się informacjami na interesujące nas tematy .... szkoda. Życzę Wam dobrego przydziału, żebyście mieli super zabiegi , bo jak dla mnie , to jest najważniejsze :kwiat:
elkaszka
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 73
Na forum od: 16 mar 2012 22:18

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: elkaszka »

Witam. Mój wniosek wpłynął do NFZ mazowieckie pod koniec marca ubiegłego roku. Dostałam numer 70000 Reumatologia. Skierowanie otrzymałam tydzień temu przy numerze 1800 do Połczyna Zdrój. Pozdrawiam serdecznie.
elkaszka
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 73
Na forum od: 16 mar 2012 22:18

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: elkaszka »

P.S. do Połczyna Zdrój wyjazd 19.04.2023 na 21 dni.
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: ewiko »

elkaszka, a jak z podróżą ? załatwiłaś już coś ???
Awatar użytkownika
Heksa
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 77
Na forum od: 18 sie 2017 12:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: Heksa »

Witam wszystkich zaglądających tutaj forumowiczów. Wniosek złożyłam w czerwcu 2022w lipcu startowałam z numerem 38 tys z prognozą oczekiwania na wyjazd 20 miesięcy - reumatologia . Dzisiaj sprawdzone przed chwilką 6800 , oj leci kolejeczka :D. Czekam cierpliwie na wiadomość kiedy i gdzie . Pozdrawiam z Mazowsza .
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: ewiko »

Witaj Heksa . Z podobnymi numerkami , okazuje się , jest nas tu sporo. Jestem za Tobą niespełna 2 tysiące .... Marzyły mi się zwroty , ale w tej sytuacji , nie ma szans. Wyjazd w lutym , to już nie dla mnie. Z grudniowej kuracji wróciłam mocno przeziębiona , do tej pory mam problemy . Więc zdaję się na losowy przydział ....wiosenno-letni. Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ