Gryf Połczyn Zdrój

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Gryf Połczyn Zdrój

Post autor: ewiko »

Małgoś , nie dziękuję żeby nie zapeszyć. Taki przydział , byłby dla mnie wielką radością. Gorąco pozdrawiam w ten mroźny poranek :serce:
olka44
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 346
Na forum od: 30 paź 2019 15:11
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Gryf Połczyn Zdrój

Post autor: olka44 »

GOSIAM..EWIKO..dziękuję za odpowiedzi, nie wiem czemu tak się dzieje w wysłaniem do mnie wiadomości na priv..
Bardzo dziękuje, za cenne wiadomości...
Jestempi zabiegu , więc ostatnio nie zaglądałam..
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Pancernz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1386
Na forum od: 28 kwie 2017 17:11
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Gryf Połczyn Zdrój

Post autor: Pancernz »

Pisałyście ,że jest w mieście biedronka no tak jest ale są też 3 Żabki,Stokrotka i Dino a browar ma swój sklep firmowy i można się zaopatrzyć bezpośrednio. W samym parku zdrojowym bez dalekiego chodzenia są dwie małe budki i jedna to typowo pamiątkarski sklep ale można u Pani dostać miejscową "Perłę" do picia i nie trzeba szukać i chodzić daleko oraz dzwigać także może się przydać a druga budka to sklepik pszczelarski a tam wiadomo co kto lubi .Połczyn spełnił moje wymagania i wolał bym tam trafić bardziej niż do Ciechocinka no ale co kto lubi,pozdrawiam fanów Połczyna .
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Gryf Połczyn Zdrój

Post autor: ewiko »

W samym GRYFIE , przy recepcji jest maleńki sklepik , w którym można kupić pyszne ciacha i inne słodkości , różne napoje ... te z niewielkim procentem również , prasę , pamiątki , kosmetyki oraz wiele innych produktów.
Andrzej Stankiewicz
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 03 sty 2019 12:17
Oddział NFZ: Zachodniopomorski

Re: Gryf Połczyn Zdrój

Post autor: Andrzej Stankiewicz »

Pobyt komercyjny wielkanocny 2023,zakwaterowanie, obsługa,rehabilitacja i ogólnie sanatorium ok. Natomiast wyżywienie poniżej krytyki, najgorsze z jakim się spotkałem w ciągu ostatnich lat, gorzej karmią chyba tylko w szpitalach.Najtańsze wędliny,sery itd. zupy instant bezsmakowe, cały czas czegoś brakowało w bufecie, w niedzielę wielkanocną zabrakło żurku dla 2 zmiany,później ryby itd.Kucharze chyba po covidzie, bo zero smaku.Nie było posilku, do którego nie miałem uwag,brak talerzy, sztućców,pieczywa itd.
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Gryf Połczyn Zdrój

Post autor: ewiko »

No cóż , moja opinia może trochę nieaktualna , bo sprzed 4 miesięcy. Grudzień 2022 , pobyt prywatny ... wędliny SUPER ... do wyboru do koloru , co najmniej 3 różne sałatki , dwa dania gorące , mnóstwo warzyw , sery żółte , białe ... , pieczywo ciemne , białe , ziarniste ... , full wypas. Lecz siedziała z nami starsza pani , która wciąż wzywała dietetyczkę, mieszała z błotem obsługę , domagała się niestworzonych rzeczy , i niestety buntowała innych kuracjuszy ... bez rezultatu. Drodzy Kuracjusze , Hilton to zapewne nie jest , ale zejdźmy na ziemię .... jeśli chcemy jeść KAWIOR .... to nie ten adres.
ODPOWIEDZ