Kudowa Zdrój Polonia od 17.08.2021

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
irenae
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 191
Na forum od: 16 lut 2012 22:01

Re: Kudowa Zdrój Polonia od 17.08.2021

Post autor: irenae »

Kudowa rzeczywiscie jest piękna, byłam w 2003r. W sanatorium Zameczek przy pijalni wtedy
Był przed remontem i warunki mieszkaniowe były nieciekawe ale sama
Miejscowość i okolica oraz towarzystwo wynagrodziły wszystko. Wycieczki spacery w gory, tyle lat minęło a ja wspominam pobyt jako bardzo udany. (było to mój pierwszy wyjazd do sanatorium).
Pozdrawiam i życzę udanego pobytu . IE.
Awatar użytkownika
To_ja_Jowita
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 935
Na forum od: 27 sty 2017 22:02
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Kudowa Zdrój Polonia od 17.08.2021

Post autor: To_ja_Jowita »

Dla mnie za późno, ja już będę wracać
Piotr_77
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 04 maja 2016 10:30
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Kudowa Zdrój Polonia od 17.08.2021

Post autor: Piotr_77 »

Witajcie miłe Panie:) Chętnie umilę wam czas w sanatorium :) Pozdrawiam Piotr
piotr_[email].pl
Awatar użytkownika
Andrzej-WP
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 354
Na forum od: 07 paź 2015 08:39
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Kudowa Zdrój Polonia od 17.08.2021

Post autor: Andrzej-WP »

To_ja_Jowita pisze: 13 sie 2021 21:12 Dla mnie za późno, ja już będę wracać
Dzien dobry Jowita
Ciekawy jestem jak Ci było w Kudowie. Jak oceniasz pobyt .
Pozdrawiam serdecznie
Awatar użytkownika
To_ja_Jowita
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 935
Na forum od: 27 sty 2017 22:02
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Kudowa Zdrój Polonia od 17.08.2021

Post autor: To_ja_Jowita »

Ogólnie pobyt w Kudowie Zdroju w sanatorium Polonia oceniam za bardzo udany. Zabiegi miałam fajne, dostałam pole magnetyczne, krioterapię punktową, kąpiele perełkowe, masaż odcinka lędźwiowego, dostęp do basenu nieograniczony, aerobik codziennie. W pokojach czysto, zawsze można poprosić o wymianę ręczników (bez dodatkowych opłat), panie na recepcji zawsze uczynne, na zabiegach też można było sobie przesuwać terminy, Najczęściej do godz. 11 udało mi się wszystkie zabiegi zaliczyć a potem na wycieczki.
Biuro podróży mieliśmy niedaleko i ofert ile tylko kto chciał. Polecam odwiedzić Błędne Skały (są obłędne), na miejscu w Kudowie atrakcja jest Góra Parkowa a na niej "altanka miłości", dużo do zwiedzania przepięknych kościółków i domów zakonnych, Polecam do zwiedzenia Skalne Miasto w Czechach, do Pragi można się wybrać (również polecam jak ktoś nie był). Atrakcji sporo.
Jedzenie ogólnie dobre, chociaż zdarzało się podać im zimną zupę, jajecznicy też nie potrafią zrobić, ale nadrabiali dobrymi sałatkami. Tak ogólnie jedzenie do przeżycia.
No i poskakać wieczorami było gdzie, może nie każdy dbał o maseczki ale wszyscy byliśmy poszczepieni to może nie bardzo tym się przejmowaliśmy. Było fajnie. Wspomnę też, że jedno piętro w Polonii było dla rehabilitantów po przebytej chorobie COVID 19, bardzo sobie chwalili pobyty, chociaż trochę im w kość dawali zabiegami, ale wszyscy zadowoleni, czuli poprawy.
Insignia 2010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2200
Na forum od: 16 wrz 2016 14:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Kudowa Zdrój Polonia od 17.08.2021

Post autor: Insignia 2010 »

DO Jowity ......jesteś z Mazowieckiego ja też, dostałaś z przydziału zus, nfz ...Kudowe czy pisałaś że chcesz tam jechać , ciekawi mnie jak dają???
Pozdrawiam
yolefi
Posty: 1
Na forum od: 03 mar 2023 19:55
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Kudowa Zdrój Polonia od 17.08.2021

Post autor: yolefi »

Pamiętam, to już było)
ODPOWIEDZ