Z dala od Krynicy Zdroju tego roku.......?

Uzdrowisko, atrakcje, tutystyka
bogjan
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 358
Na forum od: 08 wrz 2012 14:24

Z dala od Krynicy Zdroju tego roku.......?

Post autor: bogjan »

Krynica mało wczasowiczów,sklepy niektóre zamkniete ,lokale gastronomiczne też,plajta,Góra Parkowa nieczynna,prawdopodobnie remont.To samo deptak remont ,bałagan,Hotel prezydent wyłacznie dla gosci hotelowych.Nie zalecam tego roku odwiedzin Krynicy,i jescze jedno basen nieczynny przy ul.Pułaskiego ten co własnościa jest Żegiestów spółka .Jedynie pogoda dopisuje jak w całej Polsce.
malgos49
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 94
Na forum od: 31 maja 2017 19:08
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: Z dala od Krynicy Zdroju tego roku.......?

Post autor: malgos49 »

Jestem w Krynicy i jestem zadowolona sklepy otwarte ,kawiarnie też ,dansingi tez są ale nie wszędzie,pogoda dopisuje zabiegi super ,spacery na górę parkowa ,,wycieczki też są kto chce jechac, ludzi dużo.
Fakt że remonty są przy Starym Domu Zdrojowym ,Ale to w niczym nie przeszkadza .Krynica piękna jak zawsze zwłaszcza o tej porze roku :serce🙂🌞
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7119
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Z dala od Krynicy Zdroju tego roku.......?

Post autor: jacky6 »

bogjan pisze: 22 cze 2021 10:10 Krynica mało wczasowiczów,sklepy niektóre zamkniete ,lokale gastronomiczne też,plajta,Góra Parkowa nieczynna,prawdopodobnie remont.T

A jaki jest punkt odniesienia ?
:mrgreen: :ugeek:

sylwia166
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 211
Na forum od: 12 maja 2017 19:01
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Z dala od Krynicy Zdroju tego roku.......?

Post autor: sylwia166 »

Jadę do Krynicy 10 września, mam nadzieję, że będzie super. Kolejka powinna być już niedługo czynna, po remoncie. To, że mniej ludzi to pewnie efekt pandemi.
bogjan
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 358
Na forum od: 08 wrz 2012 14:24

Re: Z dala od Krynicy Zdroju tego roku.......?

Post autor: bogjan »

malgos49 pisze: 22 cze 2021 23:09 Jestem w Krynicy i jestem zadowolona sklepy otwarte ,kawiarnie też ,dansingi tez są ale nie wszędzie,pogoda dopisuje zabiegi super ,spacery na górę parkowa ,,wycieczki też są kto chce jechac, ludzi dużo.
Fakt że remonty są przy Starym Domu Zdrojowym ,Ale to w niczym nie przeszkadza .Krynica piękna jak zawsze zwłaszcza o tej porze roku :serce🙂🌞
Od 30 lat jeżdże do Krynicy i mam rozeznanie.........
bogjan
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 358
Na forum od: 08 wrz 2012 14:24

Re: Z dala od Krynicy Zdroju tego roku.......?

Post autor: bogjan »

malgos49 pisze: 22 cze 2021 23:09 Jestem w Krynicy i jestem zadowolona sklepy otwarte ,kawiarnie też ,dansingi tez są ale nie wszędzie,pogoda dopisuje zabiegi super ,spacery na górę parkowa ,,wycieczki też są kto chce jechac, ludzi dużo.
Fakt że remonty są przy Starym Domu Zdrojowym ,Ale to w niczym nie przeszkadza .Krynica piękna jak zawsze zwłaszcza o tej porze roku :serce🙂🌞
Może malgos49 jest pierwszy raz w Krynicy,moze się podobac ??? Wzdłuż ulic Piłsudskiego i Pułaskiego mnóstwo kawiarenek nieczynnych.
Dancing w jednej kawiarni,gdzie trzeba wyjść na 3 piętro,brak windy,tak samo Góra Parkowa jest ,ale dla ludzi zdrowych.
aw21
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 291
Na forum od: 10 paź 2017 10:32
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 17

Re: Z dala od Krynicy Zdroju tego roku.......?

Post autor: aw21 »

Witam. Każdy wie że do sanatorium jadą tylko ludzie zdrowi, więc niema co narzekać na jakieś tam brak udogodnień. Z gorszym stanem zdrowia jedziemy do szpitali uzdrowiskowych i innych tego typu ośrodków. Pozdrawiam. ;)
malgos49
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 94
Na forum od: 31 maja 2017 19:08
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: Z dala od Krynicy Zdroju tego roku.......?

Post autor: malgos49 »

Witam jestem 4 raz w Krynicy i jestem za każdym razem zadowolona. Każdy inaczej spędza czas, każdy ma inne upodobania i każdy ma prawo do swoich spostrzeżeń.
Dla mnie Krynica jest piękna i za każdym razem chce tu wracac 🙂
forumowicz

Re: Z dala od Krynicy Zdroju tego roku.......?

Post autor: forumowicz »

Dancing 3 pietro w Krynicy,jaki to obiekt,proszę o konkrety
bogjan
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 358
Na forum od: 08 wrz 2012 14:24

Re: Z dala od Krynicy Zdroju tego roku.......?

Post autor: bogjan »

W domu handlowym na przeciwko kościoła.....3 piętro?
ODPOWIEDZ