Sanatorium Mielec Krynica Zdrój

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Ollo78
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 21 kwie 2021 15:16

Sanatorium Mielec Krynica Zdrój

Post autor: Ollo78 »

Wróciliśmy właśnie z turnusu w Krynicy Zdrój z sanatorium Mielec. Turnus w terminie 31.05 - 21.06. Kilka słów o samym sanatorium. Sanatorium położone ok kilometra od centrum Krynicy, u podnóża góry Parkowej. Obiekt mający najlepsze lata za sobą. Pokoje ciasne. Mało miejsca na swoje rzeczy w szafach. Panie sprzątały raz w tygodniu. Parking na miejscu na około 20 samochodów, koszt 200 zł za cały pobyt. Po drugiej stronie ulicy znajduje się budynek z pokojami do wynajęcia, który wynajmuje miejsca parkingowe za 100 zł cały pobyt. Jest tam około 10 miejsc. Telefon do właścicieli [tel]. Jeśli chodzi o zabiegi to wszystkie są wykonywane na miejscu od poniedziałku do soboty od 7:00 do 16:00. Zabiegi są najmocniejszym punktem sanatorium. Bardzo miła obsługa. Najsłabszym punktem jest niestety stołówka. Posiłki wydawane w dwóch turach, przy stolikach osoby zamieszkujące razem w pokojach. Jedzenie słabe nawet biorąc pod uwagę, że to sanatorium a nie hotel. Słaba jakość produktów, małe porcje a do tego często zdarzały się niedomyte sztućce lub talerze. Bardzo słabo. Sama Krynica jest przepięknym miejscem z ogromną ilością zieleni, fontann, oczek wodnych i nasadzeń. Jest gdzie spacerować i odpocząć. W samej Krynicy jest kilka miejsc w których można się pobawić. Ogólnie pobyt udany dzięki samej lokalizacji i uroku miasta. Samo sanatorium do poprawy, mimo to wyjazd udany.
Ostatnio zmieniony 24 cze 2021 11:11 przez moderator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: usunięto nr tel.
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Sanatorium Mielec Krynica Zdrój

Post autor: andrzej1955 »

Serdeczne Podziękowania za podzielenie się wrażeniami i opinią z pobytu ,byłem tak wieki temu i widzę że nic się nie zmieniło. my zorganizowaliśmy sobie kilka wieczorków na miejscu bo turnus był za je fajny, Perła Południa jak nazywana jest Krynica potrafi zniwelować wszystkie braki i niedociągnięcia- Cieszy również fakt że turnus mimo wszystko pozytywnie oceniacie ,Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
wiktor64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1262
Na forum od: 17 sty 2017 20:42
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Sanatorium Mielec Krynica Zdrój

Post autor: wiktor64 »

olio78 dzieki za opinie :kwiat: :kwiat: :kwiat: :kwiat:
Gaba
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 595
Na forum od: 29 sty 2010 13:46

Re: Sanatorium Mielec Krynica Zdrój

Post autor: Gaba »

Ollo78 bardzo dziękuje za opis ,zainteresowała mnie wiadomość o tym prywatnym parkingu ,podałeś numer ,ale został skasowany ,nie mogę wysłać Ci prywatnej wiadomości bo masz za mało postów, więc może Ty spróbuj do mnie wysłać wiadomość z telefonem -będę wdzięczna ,gdyż będę we wrześniu w Krynicy i szukam parkingu
sylwia166
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 211
Na forum od: 12 maja 2017 19:01
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatorium Mielec Krynica Zdrój

Post autor: sylwia166 »

Hej Gaba w jakim sanatorium będziesz? Ja od 10 września w Leśniku Drzewiarzu :D
Gaba
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 595
Na forum od: 29 sty 2010 13:46

Re: Sanatorium Mielec Krynica Zdrój

Post autor: Gaba »

Super sylwia166 ja będę w Nowym Domu Zdrojowym od 12.09 8-)
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7826
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Sanatorium Mielec Krynica Zdrój

Post autor: darek »

Zastanawiam się KTO ma takie Parcie ,aby zakładać kolejny x TEMAT o Sanatorium Mielec w Krynicy
Może wartało by to wreszcie uporzadkować
I WSZYSTKIE Pochlepbne jak i NEGATYWE pozostawić w jednym miejscu
Dziś powstał totalny BAŁAGAN
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5084
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Sanatorium Mielec Krynica Zdrój

Post autor: zbigniew165 »

Darek ja wiem, ale nie powiem, bo cenzura :roll:
ODPOWIEDZ