Nowe Łazienki Mineralne

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Nowe Łazienki Mineralne

Post autor: ewiko »

emik ... wow , jestem po wrażeniem :o brawo , brawo brawo . Żeby inni forumowicze choćby połowę tego co Ty napisali , to mielibyśmy już opisane wszystkie sanatoria w Polsce. Wielkie dzięki :serce: :kwiat:
berbla65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 847
Na forum od: 22 mar 2019 12:28
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Nowe Łazienki Mineralne

Post autor: berbla65 »

Dziękuję za wyczerpujący opis - przyda się dla kolejnych kuracjuszy ...a może i dla mnie? 😁 pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14570
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Nowe Łazienki Mineralne

Post autor: GIENIA »

Dziękuję :kwiat: za szczegółowy opis :)
alaxa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 248
Na forum od: 21 cze 2016 09:35
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Nowe Łazienki Mineralne

Post autor: alaxa »

Wielkie dzięki Samosiu, wybieram się od 5.kwietnia do NŁM, i bardzo pomocny jest Twój opis. Pozdrawiam serdecznie :kwiat: :serce: :D :D
alaxa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 248
Na forum od: 21 cze 2016 09:35
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Nowe Łazienki Mineralne

Post autor: alaxa »

Emik, bardzo dziękuję za opis,przyda się się niejednemu, mi również, bo jak wszystko pójdzie dobrze to niebawem tam zawitam. Pozdrawiam serdecznie :kwiat: :serce: :D
Adema
Posty: 1
Na forum od: 17 kwie 2023 20:56
Oddział NFZ: Śląski

Re: Nowe Łazienki Mineralne

Post autor: Adema »

Bardzo dziękuję za opinię o sanatorium. Nigdzie indziej nie znalazłam tyłu odpowiedzi na nurtujące mnie pytania👍
Jadę do Nowych Łazienek Mineralnych 6 lipca 2023 i szukałam informacji na różnych stronach.
AgaPe76
Posty: 4
Na forum od: 11 kwie 2023 21:48
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Nowe Łazienki Mineralne

Post autor: AgaPe76 »

Witam wszystkich. Zaczynam turnus 20 maja i mam kilka pytań do osób, które już były w NŁM.
Czy bardzo pilnowana jest godzina 22 na powrót do pokoju (chciałabym zobaczyć Krynicę po zmroku, stąd pytanie)?
Czy można zabierać dla kogoś kolację ze stołówki (na własnym talerzu - chcę wykorzystać popołudnia na wycieczki i zwiedzanie okolicy)?
Czy ktoś z Państwa zaczynał turnus w sobotę i dotarł dopiero wieczorem - kiedy wówczas jest badanie lekarskie?
Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam serdecznie :)
Awatar użytkownika
Samosia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1245
Na forum od: 09 lut 2017 21:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: Nowe Łazienki Mineralne

Post autor: Samosia »

AgaPe76 postaram się odpowiedzieć,otóż:
Przyjeżdżając wieczorem zapewne dostaniesz pokój,uzgodnisz godziny posiłków oraz zgłosisz się do pielęgniarek co do wizyty u lekarza to nie jestem pewna ( bo my zawsze byłyśmy na miejscu rano) ale wizytę u lekarza możesz mieć dopiero następnego dnia...więc może lepiej zadzwonić do NŁM i zapytać czy np.za opłatą jest możliwość aby przyjechać dzień wcześniej.
Co się tyczy pożniejszegi powrotu to wystarczy,że zgłosisz na recepcji,że np.jedziesz na wycieczkę i niebędzie probemu z póżniejszym powrotem.
Kwestia zabierania jedzenia to wiem,że wspólnie kuracjusze sobie pomagali jednak jedzonko zawsze było np.pakowane do jakiegoś podełeczka lub ewentualnie się pakuje do papieru.
AgaPe76
Posty: 4
Na forum od: 11 kwie 2023 21:48
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Nowe Łazienki Mineralne

Post autor: AgaPe76 »

Samosiu dziękuję za odpowiedź :)
Dowiadywałam się o możliwość wcześniejszego przyjazdu, niestety w tej chwili ta opcja już u mnie odpada.
Co do kolacji - pudełko już uszykowane do zapakowania ;)
Przy okazji zapytam jeszcze - czy wypis wydawany jest w ostatnim dniu pobytu czy może dzień wcześniej? Pytam pod kątem planowania podróży powrotnej :)
Awatar użytkownika
Samosia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1245
Na forum od: 09 lut 2017 21:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: Nowe Łazienki Mineralne

Post autor: Samosia »

AgaPe76 co do wypisu to my zawsze wyjeżdżałyśmy w dniu zakończenia turnusu więc wypis był do odbioru od rana u pielegniarek ale warto pogadać z lekarzem na pierwszej wizycie,że chce się wyjechać pożnym wieczorem i czy jest taka możliwośc oraz czy wypis będzie gotowy🤔
ODPOWIEDZ