Krynica Zdrój Leśnik Drzewiarz

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
lawenda
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1540
Na forum od: 29 cze 2014 15:01
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Krynica Zdrój Leśnik Drzewiarz

Post autor: lawenda »

Jarkoz bardzo dziękuję za opinię. Szkoda tylko, że wróciłeś niezadowolony z ośrodka, o którym większość wypowiada się pozytywnie.
Nie odbierz tego co napiszę źle, ale wszyscy jesteśmy inni, każdy ma inne wymagania i priorytety. Dla mnie osobiście nie ma znaczenia, czy łazienka jest mała, duża, stara, czy odnowiona.... byleby była czysta, a z tego co piszesz panie sprzątające starały się.... W kwestii jedzenia również wolałabym jeść brokuły w różnych postaciach, aniżeli marnej jakości wędliny i parówki. Gimnastyka.... no cóż .... też wolałabym dobra gimnastykę, (również jestem osobą 50+) niż byle jak wykonany masaż w postaci powierzchownego głaskania. Dobrze prowadzona gimnastyka może naprawdę zdziałać cuda.

Życzę Ci byś w przyszłości trafił do ośrodka który spełni Twoje oczekiwania i wrócisz zadowolony.
Awatar użytkownika
andrzej590
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 313
Na forum od: 28 kwie 2017 12:58
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Krynica Zdrój Leśnik Drzewiarz

Post autor: andrzej590 »

Witam,Jarkoz mam pytanie jak sa przydzielane pokoje i jak z pokojami jednoosobowymi ?Czy nie korzystaliscie z basenu w osrodku obok?Dzieki za odpowiedz.
Awatar użytkownika
andrzej590
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 313
Na forum od: 28 kwie 2017 12:58
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Krynica Zdrój Leśnik Drzewiarz

Post autor: andrzej590 »

Jarkoz dzieki.
Genever
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 357
Na forum od: 31 maja 2022 06:44

Re: Krynica Zdrój Leśnik Drzewiarz

Post autor: Genever »

Opinia nie zachęcająca. :| Ale jest i dziękuję, kto wie kiedy się przyda.
Awatar użytkownika
wiktor64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1258
Na forum od: 17 sty 2017 20:42
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Krynica Zdrój Leśnik Drzewiarz

Post autor: wiktor64 »

jarkoz dzieki za opinie widze że nie tylko ja narzekam na jedzenie,
u mnie byo to samo tylko ja jechałem z NFZ ze zwrotów ,ale nie żałuje ,
gdzieś ciecia musza być po pandemi takie życie :D
Awatar użytkownika
andrzej590
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 313
Na forum od: 28 kwie 2017 12:58
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Krynica Zdrój Leśnik Drzewiarz

Post autor: andrzej590 »

Czy jest ktos teraz w Lesniku Drzewiasz w Krynicy z ZUS?Jakie sa pokoje dla ZUS ,Czy jest duzo jedynek?Dziekuje za wszystkie odpowiedzi.
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Krynica Zdrój Leśnik Drzewiarz

Post autor: dani888 »

Jarkoz i ja Ci bardzo dziękuję za opinię nigdy nie wiadomo gdzie człowiek trafi .
Pozdrawiam :serce: .
Awatar użytkownika
andrzej590
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 313
Na forum od: 28 kwie 2017 12:58
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Krynica Zdrój Leśnik Drzewiarz

Post autor: andrzej590 »

Ponawiam pytanie dla osob ktore obecnie sa w Lesniku z ZUS,jakie sa pokoje oraz czy sa pokoje jednoosobowe.Czytam opinie i sa rozne dlatego prosze o odpowiedzi.Dziekuje.
Wisienka63
Posty: 4
Na forum od: 09 mar 2023 18:08
Oddział NFZ: Małopolski

Leśnik Drzewiarz Krynica Zdrój

Post autor: Wisienka63 »

Jestem obecnie w sanatorium Leśnik Drzewiarz w Krynicy-Zdroju. Polecam z całego serca.Zabiegi super ,rehabilitanci na medal.Jedzenie pyszne ,zawsze dodatkowy chleb ,dżem ,bez problemu dodatkowa zupa.Pokoje czyste , z ZUS wymiana ręczników co tydzień ,pościeli 1 x na pobyt. W pokoju czajnik , kubki , łyżeczki , talerzyki , suszarka na pranie ,cieplutko . Na korytarzu deska do prasowania. Można opłacić telewizor i lodówkę , ale nie potrzebowałam to nie wiem ile. Dość drogi parking przy sanatorium. Można w Urzędzie Miasta koło galeri wykupić na cały miesiąc kartę parkingową i kosztuje koło 100 złotych , wtedy parkować gdzie się chce.Pozdrawiam i jak coś jeszcze chcecie wiedzieć pytajcie ,info na bieżąco.
Bibi2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4022
Na forum od: 07 kwie 2021 14:26

Re: Leśnik Drzewiarz Krynica Zdrój

Post autor: Bibi2 »

Wisienka dziękuję za szybką ocenę Leśnika :kwiat:
ODPOWIEDZ