Mieszko - Długopole 4.01.2022

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
Ja1711
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 48
Na forum od: 17 lis 2021 20:21
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Mieszko - Długopole 4.01.2022

Post autor: Ja1711 »

🎄 🎄 🎄 👼 🤶 📦 📦
Awatar użytkownika
Ja1711
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 48
Na forum od: 17 lis 2021 20:21
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Mieszko - Długopole 4.01.2022

Post autor: Ja1711 »

końcowe odliczanie :D
ULA54
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 83
Na forum od: 02 sty 2013 11:20

Re: Mieszko - Długopole 4.01.2022

Post autor: ULA54 »

Witam.Smutne to, że do tej pory nikt się nie odezwał. Liczę na Ciebie, że po swoim przyjeździe napiszesz mi jakie tam są warunki itd.
Pozdrawiam Cię- Ula
Awatar użytkownika
Ja1711
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 48
Na forum od: 17 lis 2021 20:21
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Mieszko - Długopole 4.01.2022

Post autor: Ja1711 »

Cześć Ula
Pamiętam i napisze, a nawet mogę zadzwonić i powiedzieć Ci, ale nie zadzwonię bo nie mam do Ciebie nru, chyba że podasz na prv, napisze, napisze, rozmawiałem dzisiaj z miłą Panią bo Mieszko zamknięty, wczoraj skończył się turnus i pracownicy mają wolne do 3 stycznia, tak więc wiem wszystko, jadę autem, będzie ładna pogoda, bo ja mam przeważnie pogodę jak wyjeżdżam gdzieś.
A na kogo trafię zobaczymy, z jedynkami jest problem, dwojke dostanę pewnie z jakimś panem, który wchodzi tu i czyta tylko i się nawet nie odezwie, a w szpitalu wszyscy będą mieli tyle do gadania a nikt słowa nie napisał. Ale cóż przeżyje 21 dni spokojnie, dam radę. Przyjazd na 14 ta, do 16 tej wydają obiad, potem lekarz do kolacji, kolacja i czas wolny i już późno na zwiedzanie bo ciemno.
Pozdrawiam Ula cieplutko i szkoda ze nie jedziesz turnus wcześniej.
Anna2
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 173
Na forum od: 01 lut 2019 21:11
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: Mieszko - Długopole 4.01.2022

Post autor: Anna2 »

Proszę napisać jak tam teraz jest, jakie zabiegi? czy jest gdzie wybrać się na dłuższe wędrówki
Awatar użytkownika
Ja1711
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 48
Na forum od: 17 lis 2021 20:21
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Mieszko - Długopole 4.01.2022

Post autor: Ja1711 »

Cześć Ania, jest ok, a nawet dobrze, pokoje ciepłe, jedzenie w miarę nic się nie dokupuje, mała. Miejscowość 3 sanatoria z tego 2 działają, zabiegi albo na miejscu w Mieszku albo w Karolu ok200m trzeba przejść, trasy wycieczki wszędzie daleko jak nie jesteś zmotoryzowana ale jes dużo, pociągów można podjechać zwiedzić Bystrzyca i Kłodzko pomiędzy posilami. Można iść na Jagodna ale pasuje 5 km dojechać na przełęcz nad Poręba. Blisko tylko punt widokowy Wroki tuza za tunelem na stacji PKP.
Jak drapie w gardle cyzjesz się przeziębiona idziesz do lekarza i od razu test jak negatywny to izolacja, jak. Pozytywny do powrót do... domu. Sklepy 4 są różnie zaopatrzone, kawiarnie działają tancow nie ma, restauracje z dobra ryba pizza i innymi daniami to Teatralna, w Zdrojowej są 4 koncerty orkiestry uzdrowiskowej w składzie 4 osoby - tyle już zostało. Jest ok, jak masz i jeździsz na nartach niedaleko Zieleniec ok 30 km.
Pozdrawiam życząc miłego pobytu
Anna2
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 173
Na forum od: 01 lut 2019 21:11
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: Mieszko - Długopole 4.01.2022

Post autor: Anna2 »

dziękuję za szybką odpowiedź
Anna2
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 173
Na forum od: 01 lut 2019 21:11
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: Mieszko - Długopole 4.01.2022

Post autor: Anna2 »

Ja1711 pisze: 13 sty 2022 07:40 Cześć Ania, jest ok, a nawet dobrze, pokoje ciepłe, jedzenie w miarę nic się nie dokupuje, mała. Miejscowość 3 sanatoria z tego 2 działają, zabiegi albo na miejscu w Mieszku albo w Karolu ok200m trzeba przejść, trasy wycieczki wszędzie daleko jak nie jesteś zmotoryzowana ale jes dużo, pociągów można podjechać zwiedzić Bystrzyca i Kłodzko pomiędzy posilami. Można iść na Jagodna ale pasuje 5 km dojechać na przełęcz nad Poręba. Blisko tylko punt widokowy Wroki tuza za tunelem na stacji PKP.
Jak drapie w gardle cyzjesz się przeziębiona idziesz do lekarza i od razu test jak negatywny to izolacja, jak. Pozytywny do powrót do... domu. Sklepy 4 są różnie zaopatrzone, kawiarnie działają tancow nie ma, restauracje z dobra ryba pizza i innymi daniami to Teatralna, w Zdrojowej są 4 koncerty orkiestry uzdrowiskowej w składzie 4 osoby - tyle już zostało. Jest ok, jak masz i jeździsz na nartach niedaleko Zieleniec ok 30 km.
Pozdrawiam życząc miłego pobytu
a możesz napisać coś o zabiegach? jest kriokomora? borowina?
Awatar użytkownika
Ja1711
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 48
Na forum od: 17 lis 2021 20:21
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Mieszko - Długopole 4.01.2022

Post autor: Ja1711 »

Duża gama zabiegów będziesz zadowolona panie mile sympatyczne można sobie ustawiać zabiegi przychodzić wcześniej po wcześniejszym ustaleniu z prowadząca najlepiej od 7 wtedy do 8 pusto wszyscy jeszcze śpią i czekają na śniadanie potem o 9 już dużo pa jenowo na zabiegach ale idzie ogarnąć wszystko.
JULKA123
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 76
Na forum od: 23 kwie 2018 20:28
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Mieszko - Długopole 4.01.2022

Post autor: JULKA123 »

Ja1711 pisze: 22 lis 2021 06:47 Dzień dobry, wprawdzie do wyjazdu jeszcze dużo czasu, ale może jedzie też ktoś w tym terminie do Dlugopola, oglądających jak widać jest trochę, a piszących prawie wcale, może się ktoś odważy najpasac z jadących na ten turnus.
zapraszam do dyskusji, b
ędę jechał że wschodniej małopolski, mogę kogoś zabrać po drodze z Krakowa czy Katowic.
Hej jade do Mieszko od 3 marca
Z krk
ODPOWIEDZ