Muszyna Wiarus (2.01.2022)

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
MarzenaMania
Posty: 4
Na forum od: 21 lis 2021 19:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: Muszyna Wiarus (2.01.2022)

Post autor: MarzenaMania »

Jeśli jadę pociągiem z Katowic do Krakowa a następnie z Krakowa do Muszyny 🤨To mam wysiąść na stacji Muszyna czy Muszyna Zdrój...? Skąd bliżej do Wiarusa? I czy znajdę tam jakieś taxi lub busa... 🤔(2 stycznia to niedziela po nowym roku 🙉)
Inka75
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 59
Na forum od: 18 lut 2020 23:11
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Muszyna Wiarus (2.01.2022)

Post autor: Inka75 »

Witam :) Ja właśnie skończyłam 17.12 swój pobyt na rehabilitacji w Wiarusie. MarzenaMania, moja współlokatorka też podróżowała pociągiem i polecam Ci wysiąść na stacji Muszyna Zdrój , zejdziesz z peronu jest niedaleko przystanek autobusowy i autobus podwiezie Cię prawie pod Wiarusa. Jeśli chodzi o opinie z mojego pobytu to jestem zadowolona bardzo z rehabilitacji, trochę na zadupiu to jest ale naprawdę można mega odpocząć . Jeśli chodzi o Wi-Fi , polecam na 3 piętrze pokój 301, 308 i 313 nad drzwiami są routery . Współlokatorzy dobierani są na miejscu kto pierwszy przyjedzie to może sobie pokój wybrać i mniej więcej wg wieku. Posiłki mieliśmy śniadanie 7:45 , obiad 14 i kolacja 18 , kawiarnię mieliśmy czynną do 15.12 i były potańcówki ale weszły obostrzenia i niestety skończyły się imprezy. Lolo bardzo Ci dziękuję za pyszną kawę z ciastem 😉 Turnus przeleciał bardzo szybko i w super towarzystwie , teraz pozostaną miłe wspomnienia .
Insignia 2010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2200
Na forum od: 16 wrz 2016 14:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Muszyna Wiarus (2.01.2022)

Post autor: Insignia 2010 »

Hej Inka ......czyli Lol stanoł na wysokości zadania .
Teraz pozostaną Ci tylko wspomnienia .
Ale pamiętaj masz zus nfz No i ogolnoustrojowke 👍czyli 2 razy w roku możesz jechać a co trzeci trzy razy w roku masz około 110 dni w roku na rehabilitacje
Insignia 2010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2200
Na forum od: 16 wrz 2016 14:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Muszyna Wiarus (2.01.2022)

Post autor: Insignia 2010 »

Ja za 3 razem wybrałem Krynicę...
Niestety mój zus nie ma umowy z sanatoriami w okolicach Kudowy.jade 3.01.2022 zaczynam 4.01 Bedkid to mój 2 pobyt w tym obiekcie .
Insignia 2010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2200
Na forum od: 16 wrz 2016 14:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Muszyna Wiarus (2.01.2022)

Post autor: Insignia 2010 »

Ale to Krynica ......parkietorepi nie zamkną wszedzie .👍🤭🤭🤭🤭
Lolo
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 75
Na forum od: 28 mar 2019 21:42
Staż sanatoryjny: 1

Re: Muszyna Wiarus (2.01.2022)

Post autor: Lolo »

Hej Inka😃 Wielką przyjemnością było postawić Ci kawę, ciastko i nie tylko... 😜Tak jak mówisz, wspomnienia zostaną, a niektórzy muszą się obejść smakiem. Panie Insignia wcale nie trzeba było podróżować do makdrajwera😂
Insignia 2010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2200
Na forum od: 16 wrz 2016 14:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Muszyna Wiarus (2.01.2022)

Post autor: Insignia 2010 »

Lol uważam Cie za super faceta 👍 więc myślę że nie straciłeś okazji na wypicie kawy z konsumpcja wspaniałego ciasta w stosownym miejscu i lokalu 🙉🤭🤭. Obstawiam że była To Krunica bo Muszyna to zadupie , a w takich miejscach trudno o fajny lokal
Lolo
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 75
Na forum od: 28 mar 2019 21:42
Staż sanatoryjny: 1

Re: Muszyna Wiarus (2.01.2022)

Post autor: Lolo »

Pominę Twój sarkazm wobec mojej osoby, ale nie uważam że w Muszynie nie można wypić kawy w fajnym miejscu. Jak dla mnie możesz pić kawę w Sheratonie albo U Fukiera Magdy Gessler jeśli Cię stać. Powiem Ci że najlepsza kawa byla w pokoju 308 w Wiarusie😜Bo tu nie chodzi o napój tylko o towarzystwo z którym się tą kawę pije. Ale Ty pewnie tego nie zrozumiesz.
Inka75
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 59
Na forum od: 18 lut 2020 23:11
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Muszyna Wiarus (2.01.2022)

Post autor: Inka75 »

Witam w niedzielny poranek ;) No tak, to prawda co pisze Lolo nie od lokalu zależy gdzie się wypije kawę czy tam drinka, tylko w jakim towarzystwie ;) Może Muszyna nie jest dużym miastem ale jest naprawdę piękna , spokojna i jest co pozwiedzać . Polecam spacer w Ogrodach Sensorycznych , później pyszna kawa z szarlotką niedaleko ogrodów w Willi Trela. Niedaleko Wiarusa jest Hotel Klimek , można tam pograć w kręgle czy bilarda w soboty dancingi . Jeśli się jedzie na rehabilitację z NFZ , to można się tam nudzić bo jest mało zabiegów 3 dziennie. Ja byłam z ZUS zabiegów miałam 6- 7 dziennie i naprawdę nie było tego wolnego czasu dużo bo prawie cały dzień między posiłkami zaplanowany , a też taka pora że o 16 już ciemno i zimno to sobie organizowaliśmy imprezki wieczorami w kawiarni w ośrodku . Jedynie w sobotę po obiedzie już było wolne od zabiegów i niedziela to sobie robiliśmy dalsze wycieczki .Towarzystwo na tym turnusie było super szybko się zintegrowaliśmy a było nas z ZUS 42 osoby. Uważam że nie potrzeba wcale jechać do Krynicy gdzie jest dużo ludzi, ruch jak w "Rzymie" by się dobrze bawić . Pozdrawiam 😉
Insignia 2010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2200
Na forum od: 16 wrz 2016 14:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Muszyna Wiarus (2.01.2022)

Post autor: Insignia 2010 »

No proszę kilka słów , a już potrafi to zmobilizować do wyznan .
Fajnie ze opisujecie ludzie którzy tu wpadają potrzebują infoacji i miło że przy okazji reklamy Fukiera 👍🤭, Gessler.😁😁😁😁.
Krynicę wybrałem zupełnie z innych powodów.
Mnie też cieszą te małe sprawy .
ODPOWIEDZ