Wyjazd do sanatorium NFZ-Małopolska- Sanatorium Perła Bałtyku- ( 4.01.2022r.-25.01.2022r. )

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
Leon43
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1379
Na forum od: 05 sty 2014 22:24
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Wyjazd do sanatorium NFZ-Małopolska- Sanatorium Perła Bałtyku- ( 4.01.2022r.-25.01.2022r. )

Post autor: Leon43 »

Dziękuję Muzyczko i jak możliwości pozwolą to sprawdzę co i jak. Na razie wczoraj przed kolacją wyłączyli prąd kolacja była przy swiecach. Potem wlaczyli. Rano się obudzilem i znów bez prądu. Zabiegow nie ma. Uff brak prądu to windy nie chodzą. Masakra
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58748
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Wyjazd do sanatorium NFZ-Małopolska- Sanatorium Perła Bałtyku- ( 4.01.2022r.-25.01.2022r. )

Post autor: malgorzatas »

Leonie :kwiat:

życzę Tobie fajnego pobytu w sanatorium...z pozdrowieniami :kwiat:

Gośka :)
rybka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4585
Na forum od: 13 mar 2013 15:51

Re: Wyjazd do sanatorium NFZ-Małopolska- Sanatorium Perła Bałtyku- ( 4.01.2022r.-25.01.2022r. )

Post autor: rybka »

Jakie fajne widoki ma Muzyczka ;) .. bo ja z okna widzę przede wszystkim blokowiska :roll:
Pozdrawiam obecnych i przyszłych Kuracjuszy :kwiat:
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Wyjazd do sanatorium NFZ-Małopolska- Sanatorium Perła Bałtyku- ( 4.01.2022r.-25.01.2022r. )

Post autor: Muzyczka »

Witaj Drogi Leon43 i Droga Małgorzatas, ojojojojoj Leonie, co się podziało z tym prądem..zmartwiłam się troszku, to mnie Leon zaskoczyłeś....tak ani razu nie miałam w czasie pobytu w styczniu.. To masz urozmaicenie i ciekawe momenty, świece ok..i by było tylko miło, przyjemnie i romantyczniej...hi.. oczywiście żartuję..
Myśmy w Nowym Sączu też mieli ostatnią wigilię grudniową też przy świecach od 15.30, gdyż też wyłączyli prąd- awaria jakiejś fazy od 13...i dopiero mieli włączyć koło 18 - więc zaczęliśmy wieczerzać, zjedliśmy zupę grzybową i rybę, co nie ostygła za bardzo, i o 17 włączyli prąd, to potem była druga wigilia z barszczem czerwonym, uszkami pierogami i rybą smażoną odgrzewaną w piekarniku.... uffffff...też mieliśmy przygody..

Ale dlaczego tak u Was podziało się, zabiegi przeplanują pewnie...
Wspieram mocno i życzę by było Wszystko ok... Niech nie będzie problemu z prądem..
Łączę wyrazy szacunku, dziękuję za napisanie....
Serdecznie pozdrawiam..
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24608
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Wyjazd do sanatorium NFZ-Małopolska- Sanatorium Perła Bałtyku- ( 4.01.2022r.-25.01.2022r. )

Post autor: ewasz »

U nas w Mewie od czasu tej złośliwej Nadii z prądem są kłopoty... i nie tylko u nas. Energa ma pełne ręce roboty...
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Wyjazd do sanatorium NFZ-Małopolska- Sanatorium Perła Bałtyku- ( 4.01.2022r.-25.01.2022r. )

Post autor: Muzyczka »

Witam wszystkich, współczuję, może to chwilowe
i ok. potem będzie i dobrze, czego życzę..... Czytałam w internecie i ponoć te wyłączenia prądu i przerwy są planowane przez Energa...i oni informują.. podaję w załączeniu informacja... Oby to było chwilowe...
Pozostaje spacerek morzem...i myślenie pozytywne, że to minie, czego życzę z całego serca... Perła Bałtyku napewno da radę.... trzeba nie przejmować się...
Ponoć ludzie mieszkający w Kołobrzegu i na osiedlach rzeczywiście w niedzielę mieli bardzo dużo różnych problemów z prądem jak i z powalonymi drzewami, z telefonami,z ogrzewaniem, podmyte wybrzeże przez fale Bałtyku, dużo strat.. Ajajaj...
Serdecznie wspieram i życzę szczęśliwych chwil mimo wszystko.
Screenshot_20220203_135238_com.android.chrome.jpg
Załączniki
Screenshot_20220203_135216_com.android.chrome.jpg
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Wyjazd do sanatorium NFZ-Małopolska- Sanatorium Perła Bałtyku- ( 4.01.2022r.-25.01.2022r. )

Post autor: Muzyczka »

Witam, patrzyłam na kamerę Kołobrzeg to już może dużo spokojniejsze i może wiatru tak dużego nie ma to wspaniały może być spacer dziś nad morzem..... Zauważyłam pewną różnicę i to już dużo wcześniej jak pojechałam nad morze to u nas na południu był wschód słońca dużo wcześniej a tam na północy prawie 40 minut później i to dość duża różnica. Obecnie my mamy tutaj wschód po 7:00 A nad morzem 7:43 więc jest to różnica około 35 minut natomiast zachód słońca już jest u nas o 10 minut wcześniej a nad morzem te 10 minut później....

Rzeczywiście z tym prądem mógł być duży problem w sanatorium Perła Bałtyku i też w innych obiektach, a i może w domach w Kołobrzegu, czy i w Koszalinie, czy w okolicach i
jest to duża niedogodność - pewna, ale miejmy nadzieję, że już to się nie powtórzy i jest już dobrze, i nie ma przerw w dostawie prądu...
Wspieram mocno...
Miłych chwil życzę nad morzem...
Serdecznie pozdrawiam..
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24608
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Wyjazd do sanatorium NFZ-Małopolska- Sanatorium Perła Bałtyku- ( 4.01.2022r.-25.01.2022r. )

Post autor: ewasz »

Dziękuję Muzyczko, damy radę 😊
Pozdrawiam 😊
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Wyjazd do sanatorium NFZ-Małopolska- Sanatorium Perła Bałtyku- ( 4.01.2022r.-25.01.2022r. )

Post autor: Muzyczka »

Witam, przeczytałam dziś ciekawostkę wśród Nowinek Kołobrzeskich i troszku zmartwiłam się....

.,...."Kołobrzeg szuka podmiotu zainteresowanego prowadzeniem szaletów miejskich. Gdy go znajdzie zakończy się sześcioletni okres działania darmowych toalet w kurorcie. Dotąd miasto płaciło – i to sporo – za ich prowadzenie i utrzymanie w czystości. Teraz znów chce na nich zarobić".......

Do tej pory uważałam to za zacną i szczególną rzecz w tym mieście, że miasto dla ochrony wydm jak i parku i dbania o te miejsca, by było czysto- podjęło decyzję bezpłatnych szalet. Jak jeżdżę od 2015 roku do Kołobrzegu, uważałam, że to był bardzo dobry pomysł w sezonie - to teraz jestem zaskoczona, że będzie jednak inaczej...hm ... zobaczymy...

Wprawdzie koło Perły Bałtyku jest wejście na plażę bez tej "dobroci", ale w następnym, w kierunku Verano jest, a także i przy kortach i w drugą stronę..Trzeba będzie przyzwyczaić się do innych zasad, choć nie wiadomo jeszcze jak będzie, zobaczymy...Zawsze to Kołobrzeg wyróżniało, w dbaniu o kulturę i dla dobra czystości miejsc, w których wypoczywamy i korzystamy....

Mam tylko takie przemyślenia, ciekawa jestem jak inni myślą...
Serdecznie pozdrawiam, dobrej nocki życzę...
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Wyjazd do sanatorium NFZ-Małopolska- Sanatorium Perła Bałtyku- ( 4.01.2022r.-25.01.2022r. )

Post autor: Muzyczka »

Witam, co tam słychać w Perle Bałtyku Sz.P.Leonie?..

Mam nadzieję że zabiegi już ruszyły i jest z prądem ok... Miłego dnia życzę...
ODPOWIEDZ