Wyjazd do sanatorium NFZ-Małopolska- Sanatorium Perła Bałtyku- ( 4.01.2022r.-25.01.2022r. )

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20164
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Wyjazd do sanatorium NFZ-Małopolska- Sanatorium Perła Bałtyku- ( 4.01.2022r.-25.01.2022r. )

Post autor: Felice »

Rybciu, też jej te Goczałkowice uświadomiłam 😂😂😂
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24608
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Wyjazd do sanatorium NFZ-Małopolska- Sanatorium Perła Bałtyku- ( 4.01.2022r.-25.01.2022r. )

Post autor: ewasz »

No, no ok dziewczynki, w poniedziałek dzwonię 😂😂 wiem nawet bo mi do ra kobieta napisała o jakie ośrodki mam pytać 😄😘

Muzyczko sory, nie gniewaj się, że my Ci troszkę "zaśmieciłyśmy' temat 😘

Pozdrawiam ❤️
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Wyjazd do sanatorium NFZ-Małopolska- Sanatorium Perła Bałtyku- ( 4.01.2022r.-25.01.2022r. )

Post autor: Muzyczka »

Witam,
Wróciłam z koncertu tuż przed 22:00 i jak tylko wysiadłam z windy na moim piątym piętrze, z pokoju pań pielęgniarek wyszła Pani pielęgniarka z grzecznym i miłym zapytaniem czy jestem z tego a tego pokoju.. ja tak... I ona, że wszystko ok... uśmiechała się... Natomiast poprzedniego dnia około godziny 21:15 też dzwoniła Pani pielęgniarka do pokoju:- Czy wszystko w porządku życząc miłej nocki.... Mamy wspaniałą opiekę....

Mija trzeci dzień pobytu w Perle Bałtyku. Poznałam wielu ciekawych ludzi, grono znajomych poszerza się. Dziś dwa razy mimo mocnego wiatru udało się pospacerować dość długo i odwiedziłam dawne, stare kąty, pozdrawiając znajomych z noworocznymi życzeniami. Zdziwiona jestem, bo San w ogóle nie jest czynny, czy jakiś remont czy inna rzecz? - nie wiem, ale drzwi z obu stron są zamknięte i wszędzie jest ciemno...W Arce był Sylwester ponoć na 800 osób..... Jutro i pojutrze zabiegi i wolna niedziela...
Serdecznie pozdrawiam
Załączniki
IMG_20220106_140246.jpg
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Wyjazd do sanatorium NFZ-Małopolska- Sanatorium Perła Bałtyku- ( 4.01.2022r.-25.01.2022r. )

Post autor: Muzyczka »

Witam, zaczynamy czwarty dzień pobytu w Kołobrzegu.... Wróciłam ze śniadania(mam pierwszą zmianę ) i już pokój wysprzątany... A dzisiaj piątek i chciałam jeszcze nadmienić, że przyjechałam we wtorek i w środę też była Pani sprzątaczka i sprzątała... Narazie jest Super! Zobaczymy potem...
Zabiegi do obiadu, potem wolne .... Wysyłam zdjęcia z mego pokoju... serdecznie pozdrawiam i miłych chwil życzę 🙂😘🤗🌹...
IMG_20220107_085044.jpg
Załączniki
IMG_20220107_085054.jpg
IMG_20220107_085105.jpg
IMG_20220107_085129.jpg
rybka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4585
Na forum od: 13 mar 2013 15:51

Re: Wyjazd do sanatorium NFZ-Małopolska- Sanatorium Perła Bałtyku- ( 4.01.2022r.-25.01.2022r. )

Post autor: rybka »

Felice pisze: 06 sty 2022 19:56 Rybciu, też jej te Goczałkowice uświadomiłam 😂😂😂
No dobrze, dobrze :lol: ... niech wie ;)

Z zainteresowaniem śledzę fotorelację, Muzyczko... może się przydać ;) Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7825
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Wyjazd do sanatorium NFZ-Małopolska- Sanatorium Perła Bałtyku- ( 4.01.2022r.-25.01.2022r. )

Post autor: darek »

O znajomy kwadrat .
Tylko widzę od września 2 zmiany.
Zamiast rolet są firany i zasłony oraz jest nowe radio.
No i BRAK .." klamotów" zakupionych w budach na Prosseco :lol:
Udanego wypoczynku oraz trafnych zabiegów .
Polecam zwłaszcza po spacerach -osławione łóżko wodne na poziomie -1
Pełen RELAX
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Wyjazd do sanatorium NFZ-Małopolska- Sanatorium Perła Bałtyku- ( 4.01.2022r.-25.01.2022r. )

Post autor: Muzyczka »

O tak Szanowny Panie Darku, całkowita racja, dzięki firankim i zasłonom jest przytulniej. Radia słucham na okrągło, a i TV też działa......
Tak cieszę się z tego pokoiczku, że chciałam i innym pokazać i życzyć takiego zamieszkania w Sanatorium.....jest Super... Nowość: nie działa jacuzzi czyli według działu planowania tak zwany hydromasaż w wodzie solankowej( jakaś część się zepsuła i nie przyszła w środę i dzisiaj też i już mi planowanie dzwoniło żeby przyjść żeby mi prze panować w sobotę bo mam codziennie hydromasaż i basen, basenów razem 15...) i dzisiaj dalej mi za to jaccuzi- basen i za 15 minut mam następny......hihi.. jeden 9.55 drugi 11.35...najlepsze to pływanie 10 minut na końcu...
Łóżko wodne- ja nazywam to hydro-jet, ale Perła nazywa to masażem membranowym Wellsystem -mam 13.30- też go lubię.. miałam już raz....
Szanowny Panie Darku🙂- jest Pan w ogóle osobą nie zastąpioną i wspaniałą i naj..naj.... jako "znawca " szczęśliwy kuracjusz Perły Bałtyku i jestem naprawdę bardzo bardzo wdzięczna za pomocne wskazówki....
Gonię na basen... serdecznie pozdrawiam..
Chciałam powiedzieć że dzisiaj już nie jest taka wysoka fala, morze spokojniejsze i słoneczko wychodzi,... hejka
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24608
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Wyjazd do sanatorium NFZ-Małopolska- Sanatorium Perła Bałtyku- ( 4.01.2022r.-25.01.2022r. )

Post autor: ewasz »

Suoer Muzyczko, że zdajesz relację z pobytu. Z przyjemnością się czyta.
Pozdrawiam 😊
Nina11
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 234
Na forum od: 01 paź 2021 08:41

Re: Wyjazd do sanatorium NFZ-Małopolska- Sanatorium Perła Bałtyku- ( 4.01.2022r.-25.01.2022r. )

Post autor: Nina11 »

Pięknie udekorowany hol - świątecznie i piękne zdjęcia. Byłam w październiku też było klimatycznie. To prawda,że po remoncie warunki w Perle są bardzo dobre - nie ma się do czego przyczepić. Fajnie, że działa kawiarenka - mi tego brakowało ale nadrabiałam kawiarenką na molo - na zewnątrz i kawiarenką Venezia. A jak oceniasz posiłki? Miłego pobytu i dużo zdrówka.
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Wyjazd do sanatorium NFZ-Małopolska- Sanatorium Perła Bałtyku- ( 4.01.2022r.-25.01.2022r. )

Post autor: Muzyczka »

Witam, basen drugi zaliczony, obydwa w ciągu 2.5 godziny, ale wymiękłam przy ostatnim, kiedy pływałam przez 10 minut non stop i już nie miałam pod koniec siły...Zaliczam basen pływając wzdłuż...
Potem szybko do przeplanowania, bo jutrzejszy hydromasaż znowu musieli mi przeplanować ( dzwonią do pokoju by przyjść do planowania), więc dali mi w następnym tygodniu, Jak się później okazało I musiałam dokładnie sprawdzić poprzedni i nowy rozkład to mi nie dali hydromasażu tylko zamienili na basen, a ja już basenu mam dość troszku bo w sumie mam aż 15.. nie wiem czy dobrze zrobiłam. Później szybko do pokoju przebrać się wysuszyć włosy i na obiad. Tak pomyślałam że dobrze że jest zawsze gorąca zupa bo zagrzeję się, żeby nie zachorować.. my dostajemy dwie wazy, jedną dla mnie bez pietruszki a druga jest dla towarzystwa z pietruszką....hi... Zupka tak jak i poprzednie we wtorek środę czy czwartek okej smaczne i jem tzw."dwa talerze"....m.in.by zagrzać się ( po spacerze).., i itp...i duuuuużo płynu. . mam dietę lekkostrawną więc dzisiaj rybka była, smaczna i dostałam warzywa- gotowany kalafior brokuł marchewka i były bardzo dobre plus ziemniaczki z koperkiem. Szczerze mówiąc jeżeli chodzi o posiłki naprawdę nie mogę narzekać!, nie dojadam pomiędzy i jestem na razie zadowolona...jest ok .
Dziękuję Nina i Ewasz...i wzajemnie też życzę wszystkiego dobrego...
Gonię na hydrojet....
I potem wychodzimy.... jesteśmy już umówieni i cieszę się że czas w miłym towarzystwie spędzamy..
Miłego popołudnia.. acha słoneczko zaszło.. ajajaj.....
ODPOWIEDZ