Nowy Dom Zdrojowy - Krynica Zdrój

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11617
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Nowy Dom Zdrojowy - Krynica Zdrój

Post autor: Atina »

Dziękuję za opis 🌻
Awatar użytkownika
ewasia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 589
Na forum od: 20 paź 2014 17:51
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Nowy Dom Zdrojowy - Krynica Zdrój

Post autor: ewasia »

Witam :kwiat: Bożenko,super,super opis, życzę spokojnego zdrowego wypoczynku, :serce:
Gaba
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 594
Na forum od: 29 sty 2010 13:46

Re: Nowy Dom Zdrojowy - Krynica Zdrój

Post autor: Gaba »

Bożenko dziękuję Ci - miło powspominać:) chciałabym Ci tylko powiedzieć ,że nie wszystkie pokoje na 2 piętrze są takie ładne - remonty są robione wybiórczo :o dużo pokoi ma jeszcze wykładziny :shock: dużo ludzi narzekało i na 4 piętro .Cieszę się ,że Ci się trafiło :D A borowina też super sprawa. Miłego pobytu.
Awatar użytkownika
BozenaMat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6172
Na forum od: 24 lip 2018 18:32
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Nowy Dom Zdrojowy - Krynica Zdrój

Post autor: BozenaMat »

Wszystkim i każdemu z osobna bardzo dziękuję za zainteresowanie się tym moim opisem. Nie wiem co tu jeszcze napisać.
Masz rację Gaba. Tak z ciekawości pochodziłam po paru pokojach i niektóre nie były wyremontowane, a wydawało mi się, że robili to piętrami. No cóż.... widać kierowali się jakąś nieznaną mi regułą :lol:
Dodam jeszcze, że z grzaniem jest różnie, to znaczy nie każdy pokój jest ciepły. U mnie jest gorąc, mimo ciągłego wietrzenia pokoju zakręcam grzejniki, u znajomej na odwrót. Nie może dogrzać pokoju i chodzi w dwóch swetrach. Ale ona ma narożny pokój, z 2 wielkimi oknami. Może tu tkwi problem. ??
Zrobiłam fotkę diet, jakby ktoś bardzo był zainteresowany rodzajem diet.
IMG_20220129_080348.jpg
Co do imprez, to są bardzo okrojone. Już kolega będący w WSZUR opisał gdzie i co jest czynne. Ja dodam, że w Willi Tatrzańskiej (na deptaku) wczoraj troszkę grali (chyba z płyt). Kiepura rozbrzmiewał aż u mnie w pokoju :D
Poza tym w Pijalni czasem ktoś siądzie do fortepianu i pogra. Z zasłyszanej rozmowy wiem, że był jakiś Kabaret..... ale jaki to bij zabij nie wiem :lol:
Przyznam się, że za bardzo nie interesuję się imprezami, nastawiłam się na wędrówki. A jest gdzie pochodzić.
Jak coś, to pytajcie... dopiszę opinię :)

Jeszcze przypomniało mi się. W całym NDZ, przed każdym gabinetem, przed jadalnią, przy windach są dozowniki z płynem dezynfekującym. Do windy może wsiąść jedna osoba, chyba że to małżeństwo, to mogą razem :D
IMG_20220125_140527.jpg
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20127
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Nowy Dom Zdrojowy - Krynica Zdrój

Post autor: Felice »

Bożenko jak zwykle z reporterską dokładnością przekazane informacje 👏👏👏
Awatar użytkownika
ewana
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1638
Na forum od: 09 lut 2020 07:23
Oddział NFZ: Świętokrzyski

Re: Nowy Dom Zdrojowy - Krynica Zdrój

Post autor: ewana »

Bardzo profesjonalny opis ,czyta się z przyjemnością :) :kwiat:
berbla65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 846
Na forum od: 22 mar 2019 12:28
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Nowy Dom Zdrojowy - Krynica Zdrój

Post autor: berbla65 »

forumowicz pisze: 29 sty 2022 08:49 Bożenko pisz...ja Cię mogę czytać zawsze i wszędzie.
Umiesz łączyć podanie treściwych informacji w taki sposób, że czyta się Ciebie z wyjątkową przyjemnością, dodam, że dzięki zdjęciom mam wrażenie jakbym tam była. ☺️
Dziękuję.
Podpisuję się pod tym postem w 100% 👏👏. Czyżby kolejny mój wyjazd to Krynica?😜🤗🤗 Dziękuję i proszę o jeszcze😉🙋‍♀️pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
BozenaMat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6172
Na forum od: 24 lip 2018 18:32
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Nowy Dom Zdrojowy - Krynica Zdrój

Post autor: BozenaMat »

Dziękuję dziewczyny, ale....... co tu więcej napisać o NDZ?? A przecież to temat OPINIE :)

A Krynica zaskakuje. Ja byłam tu...... a tak z kilkanaście razy i....... co przyjazd odkrywam coś nowego. Jak ktoś lubi ruch, to jest tu sporo miejsc, by aktywnie spędzać czas :)
Dajcie znać jak któraś tu przyjedzie, to jak tylko będę dyspozycyjna....... to dojadę :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Nutka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 31259
Na forum od: 20 lut 2015 19:53
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Nowy Dom Zdrojowy - Krynica Zdrój

Post autor: Nutka »

Super opis Koleżaneczko,zdjęcia też :) kłaniam się w pas :)
I chwalę...chwalę :!:
Jeszcze mnie ciekawi,to życie rozrywkowe w NDZ,bo nic Koleżanka o tym nie pisze :twisted:
Awatar użytkownika
BozenaMat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6172
Na forum od: 24 lip 2018 18:32
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Nowy Dom Zdrojowy - Krynica Zdrój

Post autor: BozenaMat »

Ty uważaj z tym kłanianiem się, bo Ci łupnie w krzyżu i zwalisz wszystko na mnie. A ja przecie bidula niewinna :lol:

A gdzie tam życie rozrywkowe. Jak sobie sama nie zorganizujesz, to kicha. Zresztą prócz ping ponga nic się nie dzieje w NDZ. Każdy siedzi zamknięty w pokoju i jakby nie znajoma, co tom Ją zaczepiła, to bym sama łaziła.
Patrząc na to wszystko to jakoś nie mam parcia na imprezy.... szczególnie jak dziś ujrzałam karetkę pod naszym budynkiem.
IMG_20220130_145126.jpg
Nie wiem czy przyjechali, bo ktoś po prostu zaniemógł czy covid. Ale chyba to pierwsze, bo nie byli w kombinezonach. Ot zwykły uniform ratowników. I dodam, że w NDZ jest izolatka...... notabene już zajęta :?
IMG_20220129_080546.jpg
A najbliższa kawiarnia Prezydencka zamknięta na 4 spusty.
IMG_20220130_144947.jpg
Przypomniało mi się jeszcze coś. Otóż w NDZ nie ma Internetu, każdy radzi sobie po swojemu. Ja mam Hotspota w telefonie, inni wchodzą na unijny krynicki Hotspot, jest darmowy. Trochę to dziwne, że w XXI wieku budynek jest bez dostępu do sieci. Za to w Starych Łazienkach Mineralnych można się połączyć z WiFi. Leżąc po borowinie można połazić po necie. Hasło: LAZIENKI :lol:

Jak sobie coś przypomnę, to dopiszę......... aha..... nadal pielęgniarka nie zainteresowała się czy jestem w pokoju :lol:
ODPOWIEDZ