Ciechocinek lub Krynica

Rehabilitacja narządu ruchu. Sanatoryjne leczenie chorób stawów, kręgosłupa, ograniczenia ruchowe, stany pourazowe stawów i kości.
ZAGUBIONY
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1860
Na forum od: 27 mar 2022 15:30
Oddział NFZ: Śląski

Ciechocinek lub Krynica

Post autor: ZAGUBIONY »

Witam proszę o polecenie fajnego sanatorium w Ciechocinku lub Krynicy Zdroju
dorotka65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 352
Na forum od: 20 sty 2018 18:33
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Ciechocinek lub Krynica

Post autor: dorotka65 »

W Krynicy Zdrój byłam w Leśniku,MSWiA.Prywatnie dwukrotnie w Silesii.Wszystkie te obiekty w/g mojej oceny są bardzo dobre.Dużo pozytywnych opinii mają Lwigród oraz sanatorium wojskowe na ul.Świdzińskiego.Natomiast Ciechocinek w/g mnie jest mało atrakcyjny turystycznie.Byłam w Ciechocinku w Grażynie ,ale to 11 lat temu i tam mam niezbyt dobrą ocenę,lecz są tacy co obecnie chwalą ten obiekt. :kwiat:
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Ciechocinek lub Krynica

Post autor: andrzej1955 »

Witam, z górnej półki to Klinika Pod Tężniami i odnowione sam. Łączność w Ciechocinku ,Pozdrawiam :)
ZAGUBIONY
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1860
Na forum od: 27 mar 2022 15:30
Oddział NFZ: Śląski

Re: Ciechocinek lub Krynica

Post autor: ZAGUBIONY »

Dorotka no Lwigród jest chyba nie zły i raczej w tego typu obiekty bym celował te z wysokiej pułki to jak w totka trafię 6 na jednym kuponie a nie na 6 hi hi hi ale dzięki wam za propozycje
ZAGUBIONY
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1860
Na forum od: 27 mar 2022 15:30
Oddział NFZ: Śląski

Re: Ciechocinek lub Krynica

Post autor: ZAGUBIONY »

Tobie Andrzejku też dzięki ale jeszcze ktoś coś o fajnych ośrodkach ?? :D
Gość

Re: Ciechocinek lub Krynica

Post autor: Gość »

Zagubiony: NFZ,ZUS czy prywatnie? masz pytania śmiało pisz .
ZAGUBIONY
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1860
Na forum od: 27 mar 2022 15:30
Oddział NFZ: Śląski

Re: Ciechocinek lub Krynica

Post autor: ZAGUBIONY »

OJJJJJJJJJJ chyba coś narozrabiałem bo miast odpowiedzieć zgłosiłem post OJJJJJJJJ SORKI ale co do pisania to piszę piszę ale ucichło no więc prywatnie i chyba Krynica Lwigród trzeba się decydować bo jeszcze tydzień na wpłacenie zaliczki a ostała się ostatnia jedynka :D
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7746
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Ciechocinek lub Krynica

Post autor: jan19557 »

Zagubiony nie chcę nie mnie oceniać jaka jest rzeczywistość w kwestii " chyba Krynica Lwigród trzeba się decydować bo jeszcze tydzień na wpłacenie zaliczki a ostała się ostatnia jedynka" Przytoczę tylko co mi się przytrafiło w Polańczyku kilka lat temu. Próbowałem sobie załatwić pobyt na 2 osoby w pewnym ośrodku. Rozmawiałem kilka razy przez kilka dni i cały czas pani z portierni mówiła , że wstępnie mam zaklepany pokój 2-osobowy tylko należy si pospieszyć z przedpłatą bo to ostatni wolny pokój i nie mogą sobie pozwolić na czekanie. . Z pewnych powodów odpuściłem sobie ten wyjazd po 2 tygodniach zadzwoniła do mnie pani z recepcji z pytaniem czy się zdecydowałem. Powiedziałem, że na razie nie mogę potwierdzić pobytu i pani dała mi miesiąc na zastanowienie i wpłatę zadatku. po tym czasie zadzwoniła do mnie i dostałem 15% rabatu jeśli się zgodzę. Tym mnie kupiła. Po przyjeździe na miejsce w czerwcu okazało się , że dostaliśmy ładny pokoik i spytała nas na co mamy ochotę zjeść na obiad i o której ma być gotowy bo byliśmy przed południem. Jak się okazał o pod koniec . Na obiedzie kelnerka( recepcjonistka) zapytała co kucharz ma przygotować na kolację dając kartę menu do wyboru. . Następnego dnia rano okazało się , że na śniadaniu jesteśmy sami na stołówce. Zapytałem pani co się dzieje , że nie ma ludzi. W odpowiedzi pani poinformowała nas, że jesteśmy sami w budynku mogącym pomieścić jakieś 400 ludzi. Tak było przez 2 dni kiedy to przed kolacją zwaliła wycieczka. Na śniadaniu byliśmy sami, . Przed obiadkiem dołączyła grupa busem z Radomia. Byli dwa dni przy czym po śniadaniu wyjeżdżali i wracali na kolację. Po nich do końca byliśmy sami. Kiedy zapytałem panią dlaczego mnie wprowadziła w błąd stwierdziła, że jest jej przykro za zaistniałą sytuację ale tak kazał jej kierownik który wyjechał na urlop. Plusem było to, że posiłki były przygotowywane dla nas i pod nas i kompletna cisza w budynku więc można było się wyspać. Mam nadzieję , że tobie to nie grozi. Powodzenia.
ZAGUBIONY
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1860
Na forum od: 27 mar 2022 15:30
Oddział NFZ: Śląski

Re: Ciechocinek lub Krynica

Post autor: ZAGUBIONY »

Witaj no mi to na bank nie grozi bo chciałem inny pokój i na początku czerwca a jest na koniec bo ktoś odwołał rezerwację więc nie grozi mi samotność ale tłok cóż życie ale dzięki za wyczerpujący wpis
ZAGUBIONY
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1860
Na forum od: 27 mar 2022 15:30
Oddział NFZ: Śląski

Re: Ciechocinek lub Krynica

Post autor: ZAGUBIONY »

Pincet zrobiło papatki :( no ale będzie Lwigrodek w jedyneczce :D teraz tylko kogoś fajnego na spacerki , piwne i piwno taneczne wyjścia zabukować :lol: i będzie gitara :D
ODPOWIEDZ