Podlaskie spotkanie 👫👬👭

W tym dziale piszemy wyłącznie na temat spotkań, zjazdów, zlotów forumowiczów.
Awatar użytkownika
zawiela
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1227
Na forum od: 02 sty 2013 08:44
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Podlaskie spotkanie 👫👬👭

Post autor: zawiela »

''nie było tak naprawdę żadnej organizacji'' O czym mówisz? Wszystko było na forum....czy jesteśmy jakimiś księżniczkami aby powiadamiać osobiście?
Oczywiście,że może coś wypaść nieoczywistego,czego najmniej się spodziewamy :roll:
Ja skróciłam mamy rehabilitację i jechałam z poza Białegostoku na łeb na szyję,jak napisałam ...
Dużo zdrowia wszystkim i mało roszczeń :serce:
Bądźmy sobą :!:
Żyjmy i bawmy się....pomimo bólu ...jaki nas otacza.
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Podlaskie spotkanie 👫👬👭

Post autor: dani888 »

Zawielo , masz rację - bądźmy sobą , ja jestem ...może kiedyś ? Pozdrawiam :serce: :) .
Gość

Re: Podlaskie spotkanie 👫👬👭

Post autor: Gość »

Chciałam powiedzieć dziewczyny, że przepięknie wyglądacie. ❤️ Podlasie jeszcze na mnie czeka...
Awatar użytkownika
Smerfetka1
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 585
Na forum od: 23 lut 2019 11:32
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Podlaskie spotkanie 👫👬👭

Post autor: Smerfetka1 »

Dorzucę parę słów od siebie w tym temacie :(
Przykro mi, że nie było konkretnej informacji o spotkaniu w czwartek. Wtedy miałabym czas żeby wszystko jeszcze załatwić po mojej myśli...ale są sprawy ważne i ważniejsze. Cóż życie :(
Może kiedyś...
Pozdrawiam :kwiat:
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6079
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: Podlaskie spotkanie 👫👬👭

Post autor: Duszyczka »

dani888 pisze: 07 maja 2022 21:28 Fakt . przed planowanym spotkaniem zachorowałam :( niestety ale powiem coś jeszcze - nie było tak naprawdę żadnej organizacji , nikt nie kontaktował się choć Ty Duśka masz mój nr tel . ale milczałaś do ostatniej chwili . Masz też nr do Smerfetki1 , wiem o tym bo mam z nią stały kontakt .
Nie pomyślałyście dziewczyny o tym , że coś komuś może wypaść ? :shock:
Np. ja odmówiłam wizytę u fryzjerki dzień wcześniej , w piątek też musiałam bo czułam się fatalnie .
Moim zdaniem trzeba wczuć się troszkę w sytuację innych... prawda ?
Smerfi nie będę tłumaczyć bo znam sprawę od podszewki tylko boli mnie , że ktoś ocenia nie znając przyczyny .
Atinko :kwiat: , nie znasz szczegółów ale przykro mi , że tak to oceniłaś .
Pozdrawiam wszystkich ...
P.s. Będę w Wieńcu od 9-go lipca do 31-go lipca więc niestety - nie da rady , Ciechocinek odpada .
Ale wiem , że niedługo spotkam się z naszą Smerfetką1 i to jest pociecha :D .
Dobrej nocki....
Dani..jest mi baaardzi przykro.że twierdzisz.że nie było żadnej organizacji. Cały ten wątek jest temu poświęcony.Szczegóły strona 1.2.3 oraz wzmianka w wątku o planowaniu wyjazdu...subie. str.108???Pewnie bywałaś na NS.
Kwestia telefonów. ..to działa w obie strony??? Zawiela tak zrobiła. Korona z głowy nie spadła.Zdecydowanie potwierdzi.Trudno abym wisiała na telefonie i do wszystkich wydzwaniała.Wystarczyło czytanie ze zrozumieniem.Teraz również muszę tym razem wspomnieć .że już dwukrotnie próbowałam z Tobą spotkać się. Zawsze w ostatniej chwili była jakaś choroba w Twoim otoczeniu .Więc sorki...
W kwestii Smerfetki.to był między nami kontakt tylko na priv lub sms-em jednorazowy (nawet nie pamiętam)w kwestii subkonta osobie niepełnosprawnej.Nr tel.podałam dalej.Sobie nie zapisałam.Z reguły nr.telefonu zapisuję po spotkaniu z kimś w realu.Wybacz Smerfetko1💓
W kwestii postu Smerfetki ..to spotkanie było w piątek.Może żle w kalendarz zapisałaś ale tutaj..na N S ciągle przypominałam o piątku.
Jestem zniesmaczona..i to bardzo... :evil: .Podlasie dało ciała.Na dodatek teraz szukacie głupiego tłumaczenia.To na tyle.
Pozdrawiam również ...
Bibi2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4022
Na forum od: 07 kwie 2021 14:26

Re: Podlaskie spotkanie 👫👬👭

Post autor: Bibi2 »

Przepraszam , że zabieram głos ale wszystko było jasno opisane , kiedy, gdzie, o której.
Jeśli ktoś nie mógł czy nie chciał to jego sprawa , ważne , że spotkanie odbyło się , jak widać na zdjęciach w radosnych nastrojach :kwiat:

Czasami tak to jest ze spotkaniami ....
Awatar użytkownika
Nutka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 31258
Na forum od: 20 lut 2015 19:53
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Podlaskie spotkanie 👫👬👭

Post autor: Nutka »

Zawielo.... Duszyczko... Balbinko.... fajne z Was kobietki :D
Trzymajcie się razem, bo tworzycie piękny i zgrany trójkąt 👍 .... wszystko inne, małoistotne ;)
Pozdrawiam Was🖐
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6079
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: Podlaskie spotkanie 👫👬👭

Post autor: Duszyczka »

Dziękujemy Nutko 😘
Mimo naszych różnic wiekowych możemy razem bawić się.
Balbinka od razu polubiła Zawielę.Jej nie da się nie lubić :serce: Jest szczera.współczująca.miła i wesoła.Z wzajemnością do Balbinki.Ja jako seniorka tego spotkania mam przyjemność znać je. :serce: :serce:
Szkoda że wyszło jak wyszło.Była okazja poznać się tak od podszewki.Trudno....następnej okazji z pewnością nie zainicjuję.
No chyba że w Gdyni jak tam pojawię się. :D
Z Zawielką i Balbinką będziemy sobie organizować wspólny czas.
Awatar użytkownika
strapper
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1537
Na forum od: 26 lut 2014 08:22
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Podlaskie spotkanie 👫👬👭

Post autor: strapper »

Łałłł
W Gdyni :o
Interesujące ;)
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6079
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: Podlaskie spotkanie 👫👬👭

Post autor: Duszyczka »

Czyżby był pierwszy zainteresowany ?? :D
ODPOWIEDZ