Sanatorium ,, Gryf,, Połczyn Zdrój

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14403
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Sanatorium ,, Gryf,, Połczyn Zdrój

Post autor: GIENIA »

Cieszy Alu :kwiat: , ze wróciłaś zadowolona 8-)
Dziękuje za opis :)
alka50+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1377
Na forum od: 02 sty 2015 11:50
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Sanatorium ,, Gryf,, Połczyn Zdrój

Post autor: alka50+ »

Andrzej-WP...myślę, że wyczytałeś odpowiedzi na swoje zapytania...💃🕺🎶
Nutko...dobre pobyty cieszą.. 🍀
Bibi2 - dobre wspomnienia zawsze miłe..😍
Ewiko...miłego pobytu i czekam na Twoje opisy.🌿🌷
Nina11..może kiedyś tam i Ty zawitasz...🍀
Andrzej1955 tak..dobre zabiegi i towarzystwo to składkowe zadowolenia🚶‍♂️🚶‍♀️🚶‍♂️🚶‍♀️
Gieniu..też byłaś i zapewne zostawiłaś opinię...doczytam bo na wyjeżdzie brak czasu a dopiero wczoraj wróciłam😁.
Majka..Ty zawsze na bieżąco..i masz swój dobry gust.🌷
Atina..moje odczucia a tych dni było..było i tyle zapisu...dzięki, że przeczytałaś..pozdrawiam.⚘
Ewaszka...najszybsza w dostrzeganiu opisów..bo było i o 💃🕺.
Felice...łatwiej to odczytujemy/ ja tak mam/ gdy dodajemy fotki...❤
Myślę , że mój opis ułatwi pierwsze dni w rozpozaniu miejsca....i sorki...zobaczyłam teraz , że część opisu weszła 😲podwójnie ..chyba zapisała się nim wybrałam zdjęcia i nie zauważyłam tego..

Pozdrawiam cieplutko.❤⚘🍀
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24581
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Sanatorium ,, Gryf,, Połczyn Zdrój

Post autor: ewasz »

Alka50+ a ja jeszcze mam niedosyt i na spotkaniu dopytam o szczegóły mnie interesujące 😄❤️
Awatar użytkownika
lawenda
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1551
Na forum od: 29 cze 2014 15:01
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Sanatorium ,, Gryf,, Połczyn Zdrój

Post autor: lawenda »

Alu piękne dzięki za świetny opis ośrodka i fajne zdjęcia. :kwiat: Super że jesteś zadowolona, o to przecież chodzi w naszych wyjazdach, abyśmy wracali zadowoleni i zregenerowani. 8-)
Po takim opisie to człowiek nabiera ochoty na pobyt w takim miejscu. Połczyn Zdrój jest mi zupełnie nieznany..... ale może.....kto wie. ;)

Pozdrawiam. :kwiat:
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7043
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Sanatorium ,, Gryf,, Połczyn Zdrój

Post autor: sztani »

Dzięki za piękny opis. cieszy mnie ,że byłaś zadowolona z pobytu w Połczynie, Byłem w ciut podobnej porze roku a park ratowały bratki. zabiegi na poziomie, Zastanawia mnie czy dalej Połczyn to tylko zadbany rynek i najbliższe uliczki. Im głębiej tym gorzej.. Wszystko myślę idzie do przodu .Dla mnie trochę za monotonne miasto i okolice. Ale super ,że jesteśmy tacy różni .świat przynajmniej jest ciekawszy. Mialem okazję być na ognisku w pobliskim Borkowie . Miejsce na takie imprezy kuracjusze ZUS mają super. Pozdrawiam
Czekam cierpliwie do 06.06 będę wiedział co z moim ZUSowskim przydziałem .
alka50+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1377
Na forum od: 02 sty 2015 11:50
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Sanatorium ,, Gryf,, Połczyn Zdrój

Post autor: alka50+ »

Sztani...masz rację...niestety. Rynek, bliskie uliczki i Grunwaldzka zadbane...a im dalej tym bardziej widać nieruchomości które wymagają nakładów finansowych.

Miasto zdecydowanie żyje z uzdrowisk/ browaru i jeszcze wody mineralnej/ oraz środków które pozyskują. Widać , że jest czysto , że upiększają ronda nasadzeniami, miejsca wokół fontanty itp. Wkrótce pojawią się na Grunwaldzkiej kolorowe parasole i może ogródki przy kawiarniach i restauracjach.

Polecam restaurację ,, Palupe,, oraz ,, Kulturalną,, Niestety ale w zgliszczach po pożarze ,, Cygańska Restauracja Trojanka,, Podobno ma być odbudowana w części.
Po drodze kawiarnia w ,, Marcie,, milutka obsługa. Niestety ...nie ma tańców ...kiedyś były.

Mnie osobiście cieszy fakt utrzymania w tak dobrym stanie Parku Zdrojowego. Spacery nad wijącą się Wogrą oraz marsze szlakami wśród natury to to czego teraz potrzebowałam.
Znałam już to miejsce i wróciłam do ,, Gryfu,, dla bazy zabiegowej a szczególnie dla borowiny która w Połczynie jest najlepsza. Resztę dopełniło dobre towarzystwo .

Lawenda ...jesteśmy tam gdzie NFZ przydzieli ..może nowe przepisy pozwolą na wybór...czas dopowie.🌷

Ewaszko...szczegóły tylko dla mnie🤣..możesz pytać o hotel.⚘

Właśnie...polecam na pełnopłatne jak ktoś potrzebuje ,, Willę Gryf,, .Kameralnie, wydzielona część, dobre pokoje / oglądałam/ wyżywienie jak pisałam i możliwość wykupienia pakietów. Jest też ,, Zacisze,, ale ja wybrałabym to pierwsze. Wszystko połączone pod jednym dachem.
alka50+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1377
Na forum od: 02 sty 2015 11:50
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Sanatorium ,, Gryf,, Połczyn Zdrój

Post autor: alka50+ »

Detale...ale jak miłe dla ,, oka,, pozdrawiam.
Załączniki
20220427_194733.jpg
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24581
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Sanatorium ,, Gryf,, Połczyn Zdrój

Post autor: ewasz »

Alu, nie omieszkam i o Hotel dopytać 😄Ładne te detale...
Pozdrawiam 🍀💚🌷
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14403
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Sanatorium ,, Gryf,, Połczyn Zdrój

Post autor: GIENIA »

Alu :kwiat: dzięki Twoim fotkom , zaczyna mi się podobać Połczyn :D
alka50+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1377
Na forum od: 02 sty 2015 11:50
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Sanatorium ,, Gryf,, Połczyn Zdrój

Post autor: alka50+ »

Gieniu....mogę ,, zachęcać,, innymi...dużo tych fotek ale i dużo na nich mnie i nie tylko mnie 🤣..a jak wiemy....wykorzystywane póżniej w różny sposób.

Każdy w każdym miejscu znajdzie ,, coś,, dla Siebie.🍀🌷
ODPOWIEDZ