Ciechocinek ,czerwiec/lipiec

W tym dziale piszemy wyłącznie na temat spotkań, zjazdów, zlotów forumowiczów.
Awatar użytkownika
zawiela
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1227
Na forum od: 02 sty 2013 08:44
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Ciechocinek ,czerwiec/lipiec

Post autor: zawiela »

Widzę,że muszę wytłumaczyć :? :?
Post założony przez Kowalskiego ,wydał mi się założony przez osobę ,która chce spotkania z kobietą w wiadomym celu.
Tym bardziej ,że jest zalogowany dopiero od miesiąca.
Jeżeli się mylę ,przepraszam.
Pietka 50+
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 580
Na forum od: 28 lut 2017 14:04
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Ciechocinek ,czerwiec/lipiec

Post autor: Pietka 50+ »

Zawielko, obojętnie kto się kryje pod nickiem Kowalskiego, to nie zmienia to faktu, że zrobił nam dobrą robotę zakładając taki wątek. Przecież możemy się w większym gronie NS- owym spotkać w Ciechu. Ja jego postu nie odczytałam tak jak Ty - może nie mam takiej wyobraźni, natomiast Twoja wypowiedź po prostu trochę mnie dotknęła.... Zazwyczaj tak szczerze się nie wypowiadam, ale naprawdę...mamy tyle innych problemów w życiu, że chyba lepiej czasami obrócić coś w żart, albo po prostu.... Spuścić ścierkę milczenia. Pozdrawiam słonecznie z brzęczącej i buczącej setkami pszczelich gardziołek działki 😁 ależ będzie owocków !!!! Zbiórka pod grzybkiem aktualna 😀
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Ciechocinek ,czerwiec/lipiec

Post autor: dani888 »

Pietka 50+ pisze: 07 maja 2022 22:06 Dani, to Ty już druga w kolejce z "mrowiskiem" w plecaku :lol: Ja to Cię jeszcze tam nawiedzę na moim rumaku dwukołowym, bo mam taki plan :D :kwiat:
Pietko , w takim razie wygląda na to , że Ty mnie prędzej nawiedzisz bo ja będę bez auta , jadę z przewoźnikiem :( . Chciałabym też Ci pokazać Jutrzenkę od środka ale nie wiem czy będą mogli wchodzić goście , zobaczymy jak to rozwinie się . A nie wolisz naszego sękacza ? :lol: :lol:
Mrowisko gorzej będzie wieźć bo z miodem ale ok , jak coś - załatwione :D :kwiat: .
Pietka 50+
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 580
Na forum od: 28 lut 2017 14:04
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Ciechocinek ,czerwiec/lipiec

Post autor: Pietka 50+ »

Jeśli to będzie taki naprawdę,naprawdę najprawdziwszy sękacz, to ja chętna bardzo :D poczęstowano mnie takim w zeszłym roku w Stańczykach i to było TO ! Już się cieszę na spotkanie :kwiat: Ciechocinek jest dla mnie łaskawy klimatycznie, ale te sosenki w Wieńcu.....
Gość

Re: Ciechocinek ,czerwiec/lipiec

Post autor: Gość »

ale jaja :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Pietka 50+
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 580
Na forum od: 28 lut 2017 14:04
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Ciechocinek ,czerwiec/lipiec

Post autor: Pietka 50+ »

Jak berety, Kowalski, jak berety .... Ty masz ubaw, a my będziemy mieć dzięki Tobie fajne spotkania - mam nadzieję :D
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7746
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Ciechocinek ,czerwiec/lipiec

Post autor: jan19557 »

Temat o pobycie w sanatorium zszedł na konsumpcję jak to u nas czasem się zdarza ale pragnę wam donieść , że od 15 , 05 zaczynają się nasadzenia dywanów kwiatowych ale już teraz uruchomili tężnie, choć z przerwami tzn, są metrowe suche przerwy i już były 2 koncerty obok tężni a 1,05 był ogromny pochód w którym wzmocniliśmy grono lokalnych emerytów oczywiście z muzyką który zakończył się wielkim koncertem trwającym do północy a najważniejsze , że jeszcze nie pobierają opłat za tężnie i uruchomili fajfy na szachownicy i kończy się remont Zdrojowej więc będziecie mogli korzystać tylko nie wiem ile będą żądali za wstęp bo jak na razie najdrożej jest w sobotę w stodole i w kameralnej po 20 zeta od duszyczki za wieczór. Za friko można się bawić tylko w nauczycielski przez cały tydzień. We wszystkich pozostałych pobierają jakieś opłaty. Darmowe wejście jest jeszcze w Łazienkach II ale trzeba robić rezerwację za którą pobierają 10 zł. Mój turnusik w środę się kończy co stwierdzam z wielkim żalem bo ciężko będzie się żegnać z poznanymi osobami :( :( :( :( ;)
Gość

Re: Ciechocinek ,czerwiec/lipiec

Post autor: Gość »

Janie,czy w Wojskowym,Kolejowym, Pod Tężniami są dancingi? jak z frekwencją w Ciechocinku.Dzięki! korzystaj z ostatnich chwil.
Mój uśmiech stąd,że w końcu nie wiem ,czy jestem pionkiem czy nie/ale skoro szachy otwarte,to mogę być pionkiem/
Miłego tygodnia dla wszystkich :)
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7746
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Ciechocinek ,czerwiec/lipiec

Post autor: jan19557 »

W wojskowym remont, w pozostałych są tańce. W kolejowym w tygodniu i w niedzielę można znaleźć miejsce a w piątek i sobotę trzeba robić rezerwację bo mogą być kłopoty ale ładnie grają w nauczycielu. Poczytaj moje wpisy to znajdziesz więcej.
Gość

Re: Ciechocinek ,czerwiec/lipiec

Post autor: Gość »

W nauczycielu zawsze bywało mało ludzi.Dzięki
Podpowiedz które wpisy poczytać
ODPOWIEDZ