Ciechocinek ,czerwiec/lipiec

W tym dziale piszemy wyłącznie na temat spotkań, zjazdów, zlotów forumowiczów.
Gość

Ciechocinek ,czerwiec/lipiec

Post autor: Gość »

Widzę,że coraz więcej w tym czasie będzie gości w Ciechocinku,może spotkanie? :)
Awatar użytkownika
zawiela
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1227
Na forum od: 02 sty 2013 08:44
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Ciechocinek ,czerwiec/lipiec

Post autor: zawiela »

Jest trochę osób chętnych na spotkanie...ale tych starych forumowiczów...zero pionków,fejkowiczów.....tych na km wyczujemy :shock: 8-)
Pietka 50+
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 580
Na forum od: 28 lut 2017 14:04
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Ciechocinek ,czerwiec/lipiec

Post autor: Pietka 50+ »

Zawiela, trochę takie dziwne to wykluczanie....to od którego roku trzeba być na forum, żeby zostać uznanym za starego ? albo może ile trzeba mieć postów ? :? a jak wyczujesz "pionka" -
bo rozumiem, że jest to osoba podstawiona ?
LUDZIE !!!! CO Z WAMI ?????? Naprawdę nie można zrobić fajnego spotkania, bez żadnych wycieczek i aluzji ???
Chamader
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 314
Na forum od: 12 lis 2017 16:44
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Ciechocinek ,czerwiec/lipiec

Post autor: Chamader »

Pietka 50+ pisze: 07 maja 2022 19:45 Zawiela, trochę takie dziwne to wykluczanie....to od którego roku trzeba być na forum, żeby zostać uznanym za starego ? albo może ile trzeba mieć postów ? :? a jak wyczujesz "pionka" -
bo rozumiem, że jest to osoba podstawiona ?
LUDZIE !!!! CO Z WAMI ?????? Naprawdę nie można zrobić fajnego spotkania, bez żadnych wycieczek i aluzji ???


<<Pietka 50+ >> jak to pięknie powiedziane...... :!: :!: :!:
Dzięki...... z pozdrowieniem na trasę....... :kwiat: :kwiat: :kwiat:
Pietka 50+
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 580
Na forum od: 28 lut 2017 14:04
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Ciechocinek ,czerwiec/lipiec

Post autor: Pietka 50+ »

:) :kwiat: :) :kwiat: Mamy dany od przewrotnego losu taki super termin naszych kuracji, który przypada na najdłuższe dni lata, więc nawet nie jedno, a kilka spotkań możemy uskutecznić, nie tylko na przysłowiową kawcię, ale i na podrygi :lol: liczę na spalenie paru dekagramów :lol: mamy jeszcze trochę czasu, na pewno jeszcze ktoś zostanie do słynnego Ciecha oddelegowany i zamelduje się pod grzybkiem :) Jadę autem, więc mogę jakiś transparent rozpoznawczy przytaszczyć ;)
Pietka 50+
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 580
Na forum od: 28 lut 2017 14:04
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Ciechocinek ,czerwiec/lipiec

Post autor: Pietka 50+ »

Zawielko, wrzuć na luz i przywieź mi, proszę, koniecznie duuuuuuży kawałek "mrowiska" z Podlasia, bo tęsknię straszliwie za tym przysmakiem :D
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Ciechocinek ,czerwiec/lipiec

Post autor: dani888 »

Zawielko , a ja wstydzę się po prostu Twojej wypowiedzi i jednak nie żałuję spotkania z Wami skoro tak :shock: :evil: . Zaskoczyłaś mnie dziewczyno ... tak przedstawiasz nas - Podlasiaków ? :o
Będę od 9-go lipca do 31 lipca 2022 r w Wieńcu , to niedużo kilometrów do Ciechocinka i mam nadzieję spotykać się z kimś w tym czasie . Może nawet z Pietką ? Tyle , że musiałabym przyjechać ale nic to jeśli się da . Tym bardziej , że ja będę prywatnie :D .
Pietka 50+
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 580
Na forum od: 28 lut 2017 14:04
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Ciechocinek ,czerwiec/lipiec

Post autor: Pietka 50+ »

Dani, to Ty już druga w kolejce z "mrowiskiem" w plecaku :lol: Ja to Cię jeszcze tam nawiedzę na moim rumaku dwukołowym, bo mam taki plan :D :kwiat:
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Ciechocinek ,czerwiec/lipiec

Post autor: dani888 »

:lol: :lol: :lol:
Pietko , z przyjemnością moja droga , muszę tylko zamówić te nasze słynne mrowisko bo sama nie upiekę :) . Zawsze dostawałam będąc prawie na Mazurach ale tym razem skombinuję jak coś :D .
W kontakcie , ok ? :)
Pietka 50+
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 580
Na forum od: 28 lut 2017 14:04
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Ciechocinek ,czerwiec/lipiec

Post autor: Pietka 50+ »

:D ozłocę Cię choćby za kawalątek !!!!!
ODPOWIEDZ