Szczawnica ..nauczyciel .pobyt-opinia

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
wiktor64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1260
Na forum od: 17 sty 2017 20:42
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Szczawnica ..nauczyciel .pobyt-opinia

Post autor: wiktor64 »

Witam , :D
Jestem już w domu dojechałem szczesliwy i wypoczety :lol: :lol:
Ne bedę sie rozpisywał bo wszysztko prawie napisałem ,wiadomo
sa plusy i minusy pobytu ,ogólnie to tak zle nie było ocene bym wystawił 5/10
Jednego co tam nie mogłem zrozumieć 1 recznik na 3 tygodnie ,.
i jeszcze jedno brak cytrynki do herbatki aż tak żałować,juz nie muwie o sniadaniach
i kolacji po 2 plasterków szynki czy sera ,jkak meżczyzna ma sie najeść
żeby jeść chleb z dzemem ,nie powiem obiadki sa smaczne ,ale żeby nie było kiełbasy
na ciepło przez 3 tygodnie ,wczoraj była smażona na kolacje i odradzam ci co mają chore nogi.
nauczyciel jesat najwyżej położony osrodkiem ok 800 m od głównej ulicy pod górkę ,i jeszcze jedno
na pewno bym tam nie przyjechał prywatnie prawie jedli to samo co my ,nie wiem czyt pisałem pokoje
od strony lasu są zimne ,sa tam 1 i 2 pokoje to na tyle ,miałem mało pisać ale troche sie jeszcze wyzaliem,
dziekuje wszystkim z forum i tam ludziom poznanym za zabawe i atmosfere :D
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14396
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Szczawnica ..nauczyciel .pobyt-opinia

Post autor: GIENIA »

Wszędzie Wiktorze są " plusy dodatnie i ujemne " ... jak mawiał jeden z polityków :lol: ważne , że ogólnie jesteś zadowolony :)
ZAGUBIONY
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1906
Na forum od: 27 mar 2022 15:30
Oddział NFZ: Śląski

Re: Szczawnica ..nauczyciel .pobyt-opinia

Post autor: ZAGUBIONY »

wiktor64 pisze: 07 cze 2022 17:48 Witam , :D
Jestem już w domu dojechałem szczesliwy i wypoczety :lol: :lol:
Ne bedę sie rozpisywał bo wszysztko prawie napisałem ,wiadomo
sa plusy i minusy pobytu ,ogólnie to tak zle nie było ocene bym wystawił 5/10
Jednego co tam nie mogłem zrozumieć 1 recznik na 3 tygodnie ,.
i jeszcze jedno brak cytrynki do herbatki aż tak żałować,juz nie muwie o sniadaniach
i kolacji po 2 plasterków szynki czy sera ,jkak meżczyzna ma sie najeść
żeby jeść chleb z dzemem ,nie powiem obiadki sa smaczne ,ale żeby nie było kiełbasy
na ciepło przez 3 tygodnie ,wczoraj była smażona na kolacje i odradzam ci co mają chore nogi.
nauczyciel jesat najwyżej położony osrodkiem ok 800 m od głównej ulicy pod górkę ,i jeszcze jedno
na pewno bym tam nie przyjechał prywatnie prawie jedli to samo co my ,nie wiem czyt pisałem pokoje
od strony lasu są zimne ,sa tam 1 i 2 pokoje to na tyle ,miałem mało pisać ale troche sie jeszcze wyzaliem,
dziekuje wszystkim z forum i tam ludziom poznanym za zabawe i atmosfere :D
Witaj bo z widokiem na Palenicę są 1 piękne i słoneczne z balkonem ale w studio , od lasu zwykłe , ja wolałem w studio bo znałem układ budynku .
Byłem w Nauczycieli 2018 prywatnie to widzę że zszedł na psy zwłaszcza z jedzeniem , fakt sanatoryjni i prywatni mieli to samo no ale coś za coś .
ja za 3 tygodnie płaciłem 1 w studio 2680 i tu ciekawostka zwykła 1 i w studio była ta sama cena :D .
Natomiast w Budowlanych za 1 cena 3800 o 1120 , wtedy było jedzenie pyszne , dużo i urozmaicone przykład kolacja kiełbaska z cebulką z grila plus kopowiaty talerz makaronu z sosem , ten talerz na 4 osoby .
Jak były naleśniki to po 3 duże naleśniki do tego talerz sałatki plus połówka jajka , plasterek wędliny , plasterek sera .
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Szczawnica ..nauczyciel .pobyt-opinia

Post autor: dani888 »

Dzięki wielkie za relacje z pobytu , aż miło było poczytać :serce: :D .
Wyobraźnia pracowała , fajnie , ze tak uzupełnialiście się :serce: :serce: .
Wiktorku , dzięki wielkie :serce: :) , pozdrawiam serdecznie .
berbla65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 846
Na forum od: 22 mar 2019 12:28
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Szczawnica ..nauczyciel .pobyt-opinia

Post autor: berbla65 »

No, no, no Wiktor postarałeś się z tym opisem 👍👏👏 super relacja- taka spontaniczna 😀 pozdrawiam :kwiat:
MonikaMB
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 06 maja 2022 20:57
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Szczawnica ..nauczyciel .pobyt-opinia

Post autor: MonikaMB »

Ja także dotarłam szcęsliwie do domu i wracam, aczkolwiek niechętnie do rzeczywistości.
Jako, że ostatnią wyprawę odbyłam bez Ali,która zawsze pięknie opisywała wszystkie trasy dla zainteresowanych, bo warto się wybrać. Start w Białej Wodzie - przejście przez rezerwat, następnie pod górę - tu obowiązkowy zakup serka w opisywanej już wcześnuej bacówce i dalej na Przełęcz Rozdziela. Stąd ładny widokowy szlak czesciowo graniami, częściowo przez las do Wysokiej. Tu niespodzisanka, bo szlak miał ją omijać, ale okazało się , że trzeba się na Wysoką wdrapać - krótkie, ale bardzo strome i nieciekawe podejście. Dalej z Wysokiej do Wąwozu Homole i do Jaworek.

Co do samego Nauczyciela, nie będę tu w opisach konkurować z naszym niezastąpionym Wiktorem. Ja ogólnie jestem z pobytu zadowolona i jednak nie zamieniłabym Nauczyciela na np. zlokalizowaną w centrum, ale przy głównych i dosyć głośnych ulicach Sylwię.
Natomiast osoby, które mają problemy z kolanami, czy też w ogóle z poruszaniem się,czy osoby ze słabszą kondycją zdecydowanie powinny tego miejsca unikać, bo po prostu nie będą w stanie skorzystać z atrakcji, które Szczawnica i region oferują, ani nawet nie będą mieli gdzie pospacerować, bo w każdym wypadku trzeba z tej wielkiej góry zejść i potem się na nią wgramolić z powrotem.

Na zakończenie chciałabym serdecznie podziękować całej naszej forumowej ekipie. Było mi bardzo miło poznać Was wszystkich i spędzać z Wami czas.
Pozdrowienia i może do zobaczenia gdzieś, kiedyś....
Awatar użytkownika
alicjam
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 167
Na forum od: 16 maja 2012 10:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Szczawnica ..nauczyciel .pobyt-opinia

Post autor: alicjam »

Pięknie Monika. Pięknie Wiktor. Super relacje. Zal się żegnać z Wami, Grażyna i Alkocholikiem. Żal pożegnać Szczawnice. Było superowo. Ale trzeba się cieszyc z tego co się przeżyło. Na koniec dodam że....."Jak Cię nie stać na Szczawnice to jedz za granicę" :lol: Do zobaczenia :serce:
Awatar użytkownika
grazynamackowiak
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 23794
Na forum od: 11 maja 2014 19:33
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Szczawnica ..nauczyciel .pobyt-opinia

Post autor: grazynamackowiak »

Dziękujemy za opis kuracji ,Alka , Wiktor ,Zbyszek ,Monika za miło spędzony czas w Szczawnicy :kwiat: :o 8-)
Do zobaczenia na szlaku turystycznym ,pozdrawiam ekipę z Szczawnicy :kwiat:
Awatar użytkownika
wiktor64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1260
Na forum od: 17 sty 2017 20:42
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Szczawnica ..nauczyciel .pobyt-opinia

Post autor: wiktor64 »

Dziekuje w imieniu wszytkich zawsze czuwający wiktorek :D :D
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58744
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Szczawnica ..nauczyciel .pobyt-opinia

Post autor: malgorzatas »

Dzięki za opis :kwiat:
ODPOWIEDZ