UZDROWISKOWE LECZENIE SZPITALNE DOROSŁYCH

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: UZDROWISKOWE LECZENIE SZPITALNE DOROSŁYCH

Post autor: dani888 »

Góralu niskopienny , po cichu liczyłam na to , ze dostaniesz właśnie Wieniec Zdrój w lipcu .
Bo w lipcu ja tam będę , Ty byłeś w ubiegłym roku a ja w 2020 latem i mam miłe wspomnienia .
Gratuluję choć mówię szczerze , że tego miejsca nie znam nawet z opowiadań :) .
Pozdrawiam cieplutko i życzę Ci udanego pobytu :serce: :) .
Awatar użytkownika
Goral niskopienny
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 27
Na forum od: 19 lut 2018 12:55
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 9

Re: UZDROWISKOWE LECZENIE SZPITALNE DOROSŁYCH

Post autor: Goral niskopienny »

Dziękuję i pozdrawiam
Janusz
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14526
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: UZDROWISKOWE LECZENIE SZPITALNE DOROSŁYCH

Post autor: GIENIA »

Zadowolenia z pobytu , pod każdym względem , Ci życzę :)
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: UZDROWISKOWE LECZENIE SZPITALNE DOROSŁYCH

Post autor: Muzyczka »

Witaj Górolu, Janusz- wielkie gratulacje, ale mówiłam, tj pisałam że będzie później.... wyszło, że i miesiąc później... tylko proszę poczytaj opinie o Mieszku w Kamieniu Pomorskim... Słyszałam różne, tam są 2 sanatoria: Chrobry i Mieszko.. I troszku mylę obydwa, wiem, że w którymś są nawet łazienki na korytarzu zbiorowe ale nie wiem w którym, i część była remontowana, proszę zorientuj się... Rzut beretem do Dziwnówka i będziesz nad morzem.
Życzę miłego pobytu i wszystkiego dobrego w czasie rehabilitacji..
Awatar użytkownika
Samosia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1241
Na forum od: 09 lut 2017 21:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: UZDROWISKOWE LECZENIE SZPITALNE DOROSŁYCH

Post autor: Samosia »

Goral niskopienny pisze: 31 maja 2022 14:29 Muszyna by mi pasowała ;-) Lubię góry...
No i jedziesz tylko w przeciwnym kierunku :) Jednak maszyna losująca wybrała za Ciebie :lol:
A poważnie....życzę udanego wypoczynku,trafionych zabiegów i najważniejsze super towarzystwa :) :) :)
Awatar użytkownika
Chmurka07
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2133
Na forum od: 21 sty 2015 21:43
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 7

Re: UZDROWISKOWE LECZENIE SZPITALNE DOROSŁYCH

Post autor: Chmurka07 »

W szpitalu uzdrowiskiwym raczej łazienki na korytarzu nie mogą byc . Moze jestem w błędzie ale gdzieś czytałam ze są wymogi - pokój max 2 os i pełny węzeł sanitarnt
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: UZDROWISKOWE LECZENIE SZPITALNE DOROSŁYCH

Post autor: Muzyczka »

Chmurka, nieprawda, są i 3 os.pokoje.
Poniżej opinia z Mieszka, sprzed pół roku:
( Ale myśl i pisz co chcesz...) Ja napisałam uczciwie...

Krzysio010
Super Kuracjusz
Re: Kamień Pomorski Szpital Mieszko (6-27.10.2021)
Post 27 wrz 2021 19:42

Plusów jest tyle co minusów. Jak byłem kilka lat temu, miałem inne priorytety. Byłem tam wiosną. Towarzystwo było spoko i nie było nudy. Co drugi dzień jeździliśmy nad morze. Zabiegi są porządne, fajny basen i grota solna. Warunki socjalne dość kiepskie ( pokoje 3 os.) i jedzenie słabe.
Obecnie brak łazienki w pokoju ( cztery kabiny na piętro ) to dla mnie spora niedogodność. Jednak da się wytrzymać i wszystko zależy od ludzi.
Zamiana skierowania niesie ze sobą taki problem, że termin wyjazdu przesuwa się o miesiąc.

P/S
Wiadomo, że rehabilitacja najważniejsza, i później towarzystwo i by było wszystko ok.- czego życzę Januszowi..
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20147
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: UZDROWISKOWE LECZENIE SZPITALNE DOROSŁYCH

Post autor: Felice »

Chmurko niestety w kwestii szpitali uzdrowiskowych nie ma żadnych tego typu wymogów. Pokoje mogą być nawet wieloosobowe i jak się nic nie zmieniło to w kwestii łazienek jest tylko określona liczba osób na jeden węzeł sanitarny.
Awatar użytkownika
Goral niskopienny
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 27
Na forum od: 19 lut 2018 12:55
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 9

Re: UZDROWISKOWE LECZENIE SZPITALNE DOROSŁYCH

Post autor: Goral niskopienny »

Muzyczka pisze: 02 cze 2022 20:34 Witaj Górolu, Janusz- wielkie gratulacje, ale mówiłam, tj pisałam że będzie później.... wyszło, że i miesiąc później... tylko proszę poczytaj opinie o Mieszku w Kamieniu Pomorskim... Słyszałam różne, tam są 2 sanatoria: Chrobry i Mieszko.. I troszku mylę obydwa, wiem, że w którymś są nawet łazienki na korytarzu zbiorowe ale nie wiem w którym, i część była remontowana, proszę zorientuj się... Rzut beretem do Dziwnówka i będziesz nad morzem.
Życzę miłego pobytu i wszystkiego dobrego w czasie rehabilitacji..
Opinie czytałem, Łazienki na korytarzu jakoś mnie nie przerażają, ani 700 kilometrów jazy samochodem ;-).Darowanemu koniowi się w zęby nie zagląda :-) Dostałem skierowanie szybko, w dobrym okresie i w dobrym miejscu. Biorę rower i kijki. Nudził się na pewno nie będę. Jest tam basen solankowy - idealny na płuca.
Pozdrawiam
Janusz
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: UZDROWISKOWE LECZENIE SZPITALNE DOROSŁYCH

Post autor: Muzyczka »

Janusz, i bdb, i tak trzymać....solankowy basen i na skórę dobry.i na całe ciało przy gimnastyce, też uwielbiam.. Wszystkiego dobrego życzę...
ODPOWIEDZ