22 Wojskowy Szpital Ciechocinek

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
siwa2310
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 31
Na forum od: 08 sty 2012 18:59

Re: 22 Wojskowy Szpital Ciechocinek

Post autor: siwa2310 »

Rozumiem kobiet zawsze więcej chyba to nie przeszkadza...będzie wesoło :)
siwa2310
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 31
Na forum od: 08 sty 2012 18:59

Re: 22 Wojskowy Szpital Ciechocinek

Post autor: siwa2310 »

I też jadę z NFZ
Pietka 50+
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 580
Na forum od: 28 lut 2017 14:04
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: 22 Wojskowy Szpital Ciechocinek

Post autor: Pietka 50+ »

Haloo Siwa2310, zapraszam na spotkanie dzisiaj o 19.30 grzybek schody od parku. We WSZUR-ze remont wre !😳😀 W głównym budynku, ludzie dalej się skarżą. Lepiej mają Ci co mieszkają w tych innych budyneczkach, bo w tym głównym babeczka mówi że nie idzie wytrzymać, jak udary chodzą. Ja akurat byłam ok. 12tej, więc były cicho.... przerwę miały ?😂 Nie informują nikogo, kto dzwoni o remoncie...no tak...
siwa2310
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 31
Na forum od: 08 sty 2012 18:59

Re: 22 Wojskowy Szpital Ciechocinek

Post autor: siwa2310 »

Widzę że przegapiłam spotkanie.A faktycznie jest nadal remont... hałas i kurz .. przeciągi..pokoiki małe i to jeszcze trzy osoby( nie wszystkie)
Pozdrawiam
Agnieszka Irena
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 46
Na forum od: 20 sie 2018 12:46
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: 22 Wojskowy Szpital Ciechocinek

Post autor: Agnieszka Irena »

Hej. Teraz jest rok 2023, kwiecień. Może ktoś wie jak się ma sprawa remontu w Wojskowym? Mam przydział na rehabilitację 28 dni w sierpniu z NFZ. Bardzo proszę o aktualne informacje dotyczące pobytu i rehabilitacji w tym szpitalu. Dzięki. :)
ODPOWIEDZ