Covid w Równicy -Ustroń

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
Awatar użytkownika
Samosia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1245
Na forum od: 09 lut 2017 21:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: Covid w Równicy -Ustroń

Post autor: Samosia »

Mila2011 pojechałaś podreperować swoje zdrowie a wrócisz z poszarpanymi nerwami i z niemiłymi wspomnieniami...☹️😟🙁
Mila2011
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 80
Na forum od: 28 kwie 2019 15:46
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Covid w Równicy -Ustroń

Post autor: Mila2011 »

Samosia dokładnie tak ,jestem tak zdenerwowana ,cały czas nie wiem i nie wierzę że naliczą mi za każdy dzień
kwotę komercyjną , pani z NFZ dała mi taką radę abym zadzwoniła do dyrektora tej placówki (złota myśl :o
tylko że pan dyrektor jest nieobecny :cry:

Jutro poproszę o ponowny test, może ja nie mam covida, może to tylko przeziębienie ,przecież testy wychodzą różnie.

Ogólnie w Równicy jest bardzo fajnie ,mam piękny panoramę z 9 p. wyżywienie , towarzystwo (rewelacja ) teraz na moich znajomych padł blady strach że ich zaraziłam ,ja też się tego boję :shock:
zabiegi jest ok., ale organizacja ,opieka lekarska jak dla mnie fatalna
Awatar użytkownika
Samosia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1245
Na forum od: 09 lut 2017 21:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: Covid w Równicy -Ustroń

Post autor: Samosia »

Tak ponowny test może rozwiać Twoje wątpliwości...a może ktoś z kuracjuszy by zakupił dla Ciebie taki test w aptece i wtedy może coś bedziesz już wiedzieć i się uspokoisz bo jak mówisz może to być tylko przeziębienie....Trzymam za Ciebie kciuki 💞
Mila2011
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 80
Na forum od: 28 kwie 2019 15:46
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Covid w Równicy -Ustroń

Post autor: Mila2011 »

Przed chwilą rozmawiałam z panią kierownik tego sanatorium , wszystko potwierdziła co mówił lekarz
jestem już wypisana ,nie jestem kuracjuszem tylko gościem hotelowym

gdy zapytałam jakie jest jej zdanie czy można innych ludzi w pociągach, na dworcach itp. zarażać ?
to ona że nie jest lekarzem tylko kierownikiem administracyjnym
a gdyby się okazało że test jest negatywny ,czy moge zostać jako kuracjusz ,odpowiedź Nie
jest pani gościem hotelowym i nie może sie stac kuracjuszem :shock: :shock:
sally
Posty: 4
Na forum od: 13 sty 2020 08:45

Re: Covid w Równicy -Ustroń

Post autor: sally »

To się nadaje do Uwagi, przepraszam, że to tak zabrzmi, ale chcą się pozbyć problemu. Dużo zdrowia dla Ciebie :serce:
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Covid w Równicy -Ustroń

Post autor: andrzej1955 »

To się nadaje do Prokuratora-niestety klasyczny przykład czym My Kuracjusze jesteśmy dla nfz i wszystkich obiektów sanatoryjnych -jak zwykłe ŚMIECI- zapomnieli z czyich składek się utrzymują GNOJKI :!:
ZAGUBIONY
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1906
Na forum od: 27 mar 2022 15:30
Oddział NFZ: Śląski

Re: Covid w Równicy -Ustroń

Post autor: ZAGUBIONY »

Mila2011 pisze: 09 cze 2022 12:01 Zagubiony , święta prawda ,trafiłeś w sedno "sanatorium miłości " bo to daje kasę i nic innego sie nie liczy

dzwoniłam przed chwila do nfz pod inny nr.wew. i tam konsultant powiedziała że minister zniósł pandemię
ale obowiązuje chorego na covid " samoizolacja" czyli mówi nie rozumiem jak pani teraz miała by jechać z kilkoma przesiadkami i zarażać innych współpasażerów .
ale poradziła abym rozmawiałam tel. z dyrektorem :( ale nie udało mi się .
cyrk, mam już dosyć :(
Wiem i nie dziwię Ci się ale nie odpuszczaj nie tylko mamy obowiązek płacić ale mamy też prawa a one są właśnie łamane . Trzymam kciuki za zdróweczko i jednak pozytywne załatwienie sprawy na miejscu . :serce: :serce: :serce:
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Covid w Równicy -Ustroń

Post autor: dani888 »

Mila , bardzo Ci współczuję ale trzeba coś z tym zrobić :evil: :evil: .
Spróbuj nagłośnić to w mediach publicznych - prasa , tv i radio .
Dla nich taki temat to gratka i zainteresują się szybko .
Jeśli masz konto na fb , znajdź stronę tego uzdrowiska i też opisz całą
sytuację . Nie ma pandemii ale jest stan zagrożenia epidemicznego i człowiek chory
musi być w samoizolacji a tej Ci nie zapewnili , prawda ?
A te testy też pokazują różne wyniki , nie zawsze są wiarygodne .
Ale zdrówka przede wszystkim i działaj dziewczyno , pozdrawiam ciepło :serce: :kwiat: .
ZAGUBIONY
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1906
Na forum od: 27 mar 2022 15:30
Oddział NFZ: Śląski

Re: Covid w Równicy -Ustroń

Post autor: ZAGUBIONY »

No to drodzy kuracjusze wiecie gdzie nie jechać do sanatorium ani z NFZ , ani prywatnie do Ustroń - NIERÓWNICA - DYSKRYMINACYJNA . Kto gdzie tylko może opisywać nagłaśniać bo tylko jak dostaną finansowo po kieszeni to zaczną myśleć . Dodatkowo jak pisałem próbować nagłośnić w mediach , pismo do NFZ , oraz rzecznika praw pacjenta . Życzę zdróweczka i to wiele bo przy tej bezduszności urzędasów trzeba je mieć końskie :cry: :cry: :cry: .
Awatar użytkownika
lawenda
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1552
Na forum od: 29 cze 2014 15:01
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Covid w Równicy -Ustroń

Post autor: lawenda »

Zgadzam się z wypowiedziami poprzedników to się nadaje do telewizji. Poproś o wypis (żebyś miała go w ręce) i ściągaj telewizję.
Bardzo współczuję, ale chyba nie ma innego wyjścia. :(
ODPOWIEDZ