Stalking

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7782
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Stalking

Post autor: darek »

Nie ukrywam ,ze zakładając temat STALKING rozmowa potoczy się bardziej konstruktywnie.

Może nie zauważamy ,że Została Poszkodowana Osoba ,która dzięki Forum ma chwilę relaksu.
Osoba ta umieszcza zdjęcia fotografie -BEZPŁATNE - nie obostrzone jakimikolwiek obostrzeniami .

Zresztą dziś Wielu z Nas jest bardziej Papieskich niż Papież.

Doszukujemy się drugiego dna.
Sami nieraz cytujemy Cytaty zastrzeżone.

Oczywiście każdy z Nas ma Prawo do
Ale właśnie ta granica Prawa jest naciągana.
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4189
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: Stalking

Post autor: Kleinehexe »

Darku, a co tu konstruktywnego można wymyślić. Jeśli czegoś nie można zmienić, na coś czy raczej na kogoś nie mamy żadnego wpływu, to po co się przejmować, podgrzewać negatywne emocje i tracić cenną energię?
Zacytuję fragment ważnej dla mnie książki, z której osobiście staram się czerpać, moim zdaniem bardzo adekwatny.
"Zawsze mnie zastanawia, dlaczego gdy ktoś nas rani, oszukuje, zawodzi, mówi nam straszne rzeczy (i to w ważnych momentach), nie możemy po prostu odpuścić? Jeśli nie odpuścimy, to ten ktoś nadal będzie nas krzywdził i ranił… To naprawdę dziwne, prawda? Jeśli ta osoba zraniła nas już raz, a my przywiązujemy się do tego i nosimy w sobie, to rani nas znów i ponownie, i znowu, i znowu… Za każdym razem, kiedy o tym myślicie, ta osoba rani was raz jeszcze. Jeśli spojrzymy na to w ten sposób, to nasze postępowanie wyda się całkowicie nieracjonalne, nielogiczne. Gniewanie się na kogoś, kto nas zranił, jest jedną z najgłupszych rzeczy, jaką można robić, ponieważ gdy jesteśmy ranieni i złościmy się, to tym samym jesteśmy krzywdzeni powtórnie. Gdy ktoś nas zranił, nie możemy już nic z tym zrobić, zatem odpuśćmy i już. Gdy odpuszczamy, można
nas skrzywdzić tylko raz. To takie proste, a kiedy już zdacie sobie z tego sprawę, wystarczy pozwolić sprawom odejść."

"Trzymaj mniej!" Ajahn Brahm
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7782
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Stalking

Post autor: darek »

Oczywiście można i tak ,można zacytować cytat i czekać ,aż temat umrze czyli schować pod dywan.
Jest to oczywiście jakaś opcja.
Oczywiście mój wpis również może być przez dobrego adwokata podciągnięty pod nękanie.
Zresztą każdy wpis ma drugie dno.
Nie jest podana interpretacja tego co autor miał na myśli.

Jednak wracając do tematu nie możemy akceptować zachowania Osoby ,która może chce zaistnieć wśród Osób.
Każde z tutaj piszących ma swoje tajemnice ,pisząc tutaj wielu z Nas jest Osobami anonimowymi.
Choć może nie zawsze się to udaje zachować.

Zapewne każde z Nas inaczej by się zachowywało gdyby podało swoje dane wraz z aktualnym wizerunkiem
Stalibyśmy się mniej anonimowi.
Było by zapewne wtedy mniej zła

Choć obserwując scenę polityczną nie do końca można było by być tego pewnym.

Wracając do meritum .

Za dziecka Pamiętam gdy Moja śp. Babcia -Powiadała jak Głupi nie baw się -IGNORUJ
Była to dobra opcja.

Do dziś Wiele Osób mających z Kimś na pieńku czy nie godzących się z czyimiś wypowiedziami -Ma te Osoby zablokowane

Zresztą co jest prawdą My nie umiemy zachowywać się na Forum
Zobaczmy ile wypowiedzi w danym temacie NIC nie wnosi
Czyli idąc tym tropem powinny być usunięte
Wtedy zapewne serwer były chudszy a i wypowiedzi były by bardziej merytoryczne

Czy My musimy i tutaj być DONOSICIELAMI -Sygnalistami
Świat z Nas się śmieje bo My nie umiemy się ze sobą dogadać
Musimy pokazać Kto jest Ważniejszy Mądrzejszy
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Stalking

Post autor: dani888 »

Darku , miałam nie wypowiadać się na dany temat ale już to przerabialiśmy nie raz i nie dwa i co z tego wynikło ? wielkie NIC . Już to , że założyłeś ten temat , dla stalkera jest pożywką bo poczuł się zauważony , ważny wręcz i cieszący się z tego , że nic mu nie możemy zrobić :evil: .
Nadal będzie z nas kpić i robić swoje bardzo umiejętnie aby nie podpaść za mocno Adminowi .
I tu dziwię się , że administracja portalu pozwala na takie zachowania pomimo licznych skarg bo ponoć nie robi nic wbrew regulaminowi .
Niestety , cierpi na tym nasza Małgosia , cierpiała Ewasz i wiele innych osób i co ?
Nawet nasza ignorancja nie pomaga , omijanie itp...
Masz jakiś pomysł ? Bo ja niestety , nie mam . Może faktycznie takie postępowanie wymaga specjalistycznego leczenia albo po prostu czysta złośliwość , chęć zemsty i jeden Bóg wie co jeszcze .
Dziwię się jeszcze jednej rzeczy - że nasz Admin pozwala sobie na zawracanie głowy takimi pierdołami i że nic z tym nie zrobi .
Pozdrawiam...
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7782
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Stalking

Post autor: darek »

ZGADZAM się

Jednak zaraz POJAWIAJĄ się glosy OBRONY

Bo to nic
Bo to mała szkodliwość
Bo..
Bo MY to AKCEPTUJEMY

Każde z Nas ma swój wózek
Wózek ,który pcha przez swe życie.

Tylko ,że Wielu Potrafi mimo ciagłych przeciwności pchać go i być Godnym
Inni natomiast starają się ciągle komuś uprzyjemnić Życie

Ja tego nie umię zrozumieć
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4189
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: Stalking

Post autor: Kleinehexe »

darek pisze: 23 cze 2022 17:31 Oczywiście można i tak ,można zacytować cytat i czekać ,aż temat umrze czyli schować pod dywan.
Jest to oczywiście jakaś opcja.
Oczywiście mój wpis również może być przez dobrego adwokata podciągnięty pod nękanie.
Zresztą każdy wpis ma drugie dno.
Nie jest podana interpretacja tego co autor miał na myśli.
Darku, ostatni post i nie będę już zaśmiecać więcej Twojego tematu, żeby nie upadł.
Co autor miał na myśli? Już bardziej się chyba tego nie da objaśnić. Może wystarczy pochylić się nad tym co ktoś inny ma do powiedzenia i spróbować choć odrobinę go zrozumieć. Jeśli jednak, wolałbyś bym uściśliła wypowiedź, wskaż konkretnie co Cię nurtuje, co tu wg Ciebie może mieć drugie dno, a ja spróbuję to wyjaśnić.
Konstruktywna dyskusja polega na tym, że każdy wyraża swoje zdanie i popiera je argumentami. W ten sposób szukamy różnych sposobów rozwiązania problemu. Oczywiście możemy się z dyskutantem zgadzać bądź nie, ale jeśli oczekujemy tylko wypowiedzi, które potwierdzą nasz punkt widzenia, to nie liczmy na konstruktywną dyskusję. Opisałam swoje podejście do sprawy, zaproponowałam sposób jaki mnie odpowiada jako rozwiązanie sytyacji nękania na forum. Kto będzie chciał ten skorzysta, komu to nie pasuje, niech szuka innego sposobu. Może Darku Ty zaproponujesz jakieś rozwiązanie?
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Stalking

Post autor: dani888 »

darek pisze: 23 cze 2022 18:14 ZGADZAM się

Jednak zaraz POJAWIAJĄ się glosy OBRONY

Bo to nic
Bo to mała szkodliwość
Bo..
Bo MY to AKCEPTUJEMY

Każde z Nas ma swój wózek
Wózek ,który pcha przez swe życie.

Tylko ,że Wielu Potrafi mimo ciagłych przeciwności pchać go i być Godnym
Inni natomiast starają się ciągle komuś uprzyjemnić Życie

Ja tego nie umię zrozumieć
Darku , zauważyłeś pewnie nie raz i nie dwa , że tę osobę broni kilku naszych forumowiczów , część jest ZA a większość wyraża sprzeciw . Moim zdaniem nie da się tego ogarnąć trzeźwym umysłem ale niestety , tak to wygląda . Pozostaje nam tylko ignorować , omijać szerokim łukiem bo nasz Admin , niestety nam nie pomoże i to jest smutne :( .
Żal tylko naszej Małgosi choć za moje słowa pewnie zemści się i na mnie :lol: ale mam to gdzieś , mam ważniejsze sprawy w życiu . Realne a nie wirtualne ... Do miłego .
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7782
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Stalking

Post autor: darek »

Drogi Panie
Zgadzam się z Wami nie 100 nie 500 nie 1000 ale 1 000 000 razy

Tylko ja ciągle będę się ZASTANAWIAŁ

Dlaczego przez Takie Osoby -TYLE WARTOŚCIOWYCH odeszło z tego Forum

Zaraz Ktoś napisze -Darkowi się cofa
Tak
Cofa mi się i bierze na Wspomnienia

Broili -Mix i Max
Wystarczyło jedno zdanie Seleny i temat się kończył
Broiłem Ja i reprymenda Kolegi WYSTARCZYŁA

Fakt wtedy też można było wklejać fotki Obrazki - ale każdy zastanowił się czy Komuś nie zrobi KRZYWDY.

Dziś Małgorzata publikuje Bezpłatne ogólno dostęne Fotografie Potraw i za to jest Szkalowana
Ale to dzięki Niej mamy wgląd co jest dziś Trendy
Fakt nieraz będąc w hotelach Szukam potraw polecanych
ODPOWIEDZ