KATOWICE - POLAŃCZYK wyjazd 15 sierpnia

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
RH1963+
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 05 lip 2022 20:14
Oddział NFZ: Śląski

KATOWICE - POLAŃCZYK wyjazd 15 sierpnia

Post autor: RH1963+ »

Witam.
Wybieram się samochodem z Katowic do Polańczyka. Trasa przez Kraków, Tarnów, Jasło, Krosno, Sanok. Turnus zaczynam 16 sierpnia, dlatego wyjazd 15 wieczór. Jeśli są osoby chętne do wspólnego przejazdu to zapraszam. Koszty podróży dzielimy na połowę, oczywiście z miejsca w którym wsiadasz.
Będę również ze względów bezpieczeństwa, na powitanie prosił o skierowanie do sanatorium, oczywiście do zwrotu.
Pozdrawiam wszystkich.
RH1963+
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 05 lip 2022 20:14
Oddział NFZ: Śląski

Re: KATOWICE - POLAŃCZYK wyjazd 15 sierpnia

Post autor: RH1963+ »

Nikt się nie wybiera ?
Insignia 2010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2198
Na forum od: 16 wrz 2016 14:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: KATOWICE - POLAŃCZYK wyjazd 15 sierpnia

Post autor: Insignia 2010 »

A jak siadę w Sanoku to tez kosty trasy na polowe 🙉🙉czy tylko Sanok - Polanczyk 🙊
Czy skasujesz mnie za Krakow - Sanok tez 🙉
Jezeli chodzi o wzgledy bezpieczeństwa to chyba trzeba cie tez poprosic o skierowanie bo tak naprawde to nie wiadomo po co tam jedziesz , bo wiadomo gdzie.
Polanczyk to rozlegle miasteczko .....a lasow w kolo duzo .....wiec strach siadac 😁😁😁
Insignia 2010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2198
Na forum od: 16 wrz 2016 14:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: KATOWICE - POLAŃCZYK wyjazd 15 sierpnia

Post autor: Insignia 2010 »

Jak sie okreslisz dokladnie do jakiego sanatorium jedziesz to moze chetnych zlapiesz .
A piszac w ten sposob jak napisales to tylko odstraszyles ludzi od siebie .
Ja sam czesto jezdze ale zabieram tylko i wylacznie kogos dla twowarzystwa bo przeciez dla wlasnej wygody jade , grzecznosc i przysluge robie odobie towarzyszacej w podrozy .... a nie dla kosztow .......jak nie zlapiesz chetnych jedz inna komunikacja taniej bedzie .
Awatar użytkownika
lawenda
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1552
Na forum od: 29 cze 2014 15:01
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: KATOWICE - POLAŃCZYK wyjazd 15 sierpnia

Post autor: lawenda »

Insignia 2010 RH1963+ napisał wyraźnie.
RH1963+ pisze: 05 lip 2022 20:46 Koszty podróży dzielimy na połowę, oczywiście z miejsca w którym wsiadasz.
Insignia 2010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2198
Na forum od: 16 wrz 2016 14:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: KATOWICE - POLAŃCZYK wyjazd 15 sierpnia

Post autor: Insignia 2010 »

Rozumie ze Laweda jedzie do Polanczyka .......skoro tak to popros kolede RH o numer rej .auta i o to do jakiego samatorium jedzie .....abys byla pewna z kim jedziesz .
Bo cos to grubo szyte ....🙊🙊
16 zaczyna wyjazd 15 wieczorem .....strach się bać 🙉🙉🙉
RH1963+
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 05 lip 2022 20:14
Oddział NFZ: Śląski

Re: KATOWICE - POLAŃCZYK wyjazd 15 sierpnia

Post autor: RH1963+ »

Wybacz, ale to ja decyduje czym jadę. To ze chce kogoś zabrać to nie ze względów finansowych. Na brak pieniędzy nie narzekam i nigdy nie narzekałem. Uważałem ze zrobię wygodę jeśli komuś oszczędzę chodzenia po dworcach. Nie uważam natomiast ze jestem „świętym Mikołajem” kolego czy tez koleżanko , bo insygnia kojarzy mi się raczej z marnej marki samochodem, ale może to Twoje marzenie. Tego nie wiem. Pozdrawiam.
Insignia 2010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2198
Na forum od: 16 wrz 2016 14:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: KATOWICE - POLAŃCZYK wyjazd 15 sierpnia

Post autor: Insignia 2010 »

Rh ..... proponuje włączyć myslenie ......a gdyby ktos inny w swoim poscie postawil takie warunki jak Ty .?????
Ciekawe zapewne ofert bedziesz mial duzo 🙊🙊😁😁😁😁
Jak wejdziesz na strone blablakar tam masz kalkulator podróży z A do B .....duzo ludzi jezdzi w ten sposob i jest tam propozycja cenowa zdziwisz się.


Kazdy sie dziwi ze nikogo ty nie ma nikt nie czyta , na miejscu sie dopiero okazuje ze polowa turnusu to sledzi .....aby to sprawdzic wystarczy celowy 😉maly blad przejęzyczenie i prosze juz reakcja jest
Brawo Lawenda 👏👏RH ciagnij ten temat 😉😉bo mozesz miec ladny zapach w samochodzie 👍👍😁😁😁 kto wie moze kolezanka tez Polanczyk ?????
Ostatnio zmieniony 13 lip 2022 12:49 przez Insignia 2010, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
lawenda
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1552
Na forum od: 29 cze 2014 15:01
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: KATOWICE - POLAŃCZYK wyjazd 15 sierpnia

Post autor: lawenda »

Oj Insignia 2010 gdyby wszyscy myśleli w takich kategoriach to nikt nigdy nie korzystałby z ''podwózek'' i taka forma podróżowania nie miałaby racji bytu. Trzeba mieć choć odrobinę zaufania do ludzi. A co do asekuracji i bezpieczeństwa to się zgadzam, zarówno ze strony pasażera jak i ze strony kierowcy. Dlatego wcale nie dziwi mnie, że RH 1963+ prosi o pokazanie skierowania, bo wtedy ma pewność że osoba wsiadająca na pewno jedzie do sanatorium i wywiąże się z partycypowania kosztów podróży, a wsiadający pasażer przekazuje numery rejestracyjne samochodu swojej rodzinie.

RH 1963+ przepraszam za zaśmiecanie Twojego tematu. Mam nadzieję, że bardziej pomoże niż zaszkodzi to nasze pisanie.
Insignia 2010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2198
Na forum od: 16 wrz 2016 14:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: KATOWICE - POLAŃCZYK wyjazd 15 sierpnia

Post autor: Insignia 2010 »

Pomoze pomoze 😉😉😁😁😁bo RH nie dosc ze bogaty 🤔🤔 to moze jeszcze przystojny 👍 i okaze sie fajnym kompanem .....wiec kto pierwszy ten lepszy 🤭🤭🤭
ODPOWIEDZ