ZŁOTY KŁOS - Świnoujście

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
berbla65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Na forum od: 22 mar 2019 12:28
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 8

Re: ZŁOTY KŁOS - Świnoujście

Post autor: berbla65 »

Dzięki Tomaszu, hehe, też je wczoraj- dzisiaj w nocy przeczytałam :P Ach, to był fajnie spędzony czas :D Świnoujście jest duuuze i miejsca starcza dla wszystkich :x i z różnymi schorzeniami też :lol: ze Zbyszkiem spotykałam się ,,na równym " terenie na kawce :) czytając Twoje opisy to ,, oczami wyobrazni " wracam do Świnoujscia :P pozdrawiam :kwiat:
Gość

Post autor: Gość »

Szkoda że ten pobyt jest w listopadzie, gdyby nie zamknięcie sanatoriów przez covid na 5 miesięcy to prawdopodobnie byłoby to w czerwcu gdzie cieplej i więcej możliwości na aktywne spędzanie czasu, więcej kawiarni otwartych i do tego promenada w pełnej okazałości. Chciałem jeszcze jechać na wycieczkę do Szczecina ale nie ma tylu chętnych żeby zapełnić autokar. Ale skoro w samym Kłosie jest 15 chętnych to możnaby jechać busem tylko pewnie więcej by kosztowało. Ciągnie mnie do Międzyzdrojów ale na niedzielę zapowiadają deszcz i chyba nic z tego nie będzie. Pozostają zatem płaskie tereny i okoliczne kawiarnie. Może kiedyś jeszcze tu wrócę w cieplejszym okresie bo na prawdę warto. Ciekawy też jestem jak te piękne parki wyglądają wiosną kiedy wszystko kwitnie.?Po Zakopanym i Władysławowie, Świnoujście będzie kolejnym miastem za którym będę tęsknić. Szkoda że powoli kończy się ta przygoda. Pozdrawiam.
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Post autor: zbigniew165 »

Tomek polecam Tobie kawiarenkę Zefirek, która mieści się naprzeciwko wejścia do kościoła garnizonowego, a zatem masz niedaleko.
Kameralna kawiarenka, dobre drinki, ciasto i lody.
Jak byś chciał prywatnie przyjechać do Świnoujścia, to polecę OSW Barbarka na ul. Kasprowicza. Możesz zajrzeć na recepcję i zobaczyć. Mają jesienią, zimą i wiosną dobre promocje, a warunki są dobre. Byłem w Barbarce prywatnie kilka razy.
Gość

Zefirek mnie chyba nie lubi, kilka razy kiedy tam poszedłem było zamknięte.🤔😊😁 A jak dzisiaj wracałem z miasta to była otwarta tylko spieszyłem się na zabiegi. A po kolacji idziemy na promenadę, tam są otwarte.😏😀
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 14

Post autor: GIENIA »

Ten Zefirek tak ma .... ;) mnie i Zbyszka też nie lubił ;) bo ilekroć przechodziliśmy tamtędy , był zamknięty :)
Gość

Może Zbyszek chciał mnie wysłać na przeszpiegi żeby zobaczyć kogo Zefirek lubi a kogo nie. 😏😀😂 Oczywista oczywistość że mają czego żałować nie wpuszczając takich osobistości.😏😊 Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

:lol: :lol:
Awatar użytkownika
ka_jak_kazimierz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Na forum od: 13 mar 2016 14:48
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Post autor: ka_jak_kazimierz »

Czytam jak inni z zaciekawieniem Twoją Tomku relację z pobytu w Kłosie, bo też wspomnienia wracają...
Ale jednen fakt mnie zaciekawił. Czy dobrze zrozumiałem że w Rusałce nie ma już takiej regularnej szatni z Paniami wydającymi numerki? 🤔
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

Kaziu , ja byłam w lutym 2020 i już tej szatni nie było .... i też , jak pisze Tomek zdarzały się kradzieże :?
W Bałtyku funkcjonowała :)
Gość

Zbyszku dziękuję za sugestię będę miał Barbarkę na uwadze, może uda mi się namówić na przyjazd moją Barbarę.!?🤔😀 Szatni niestety nie ma, są porozstawiane wieszaki na których nie raz brakuje miejsc jak przyjdzie więcej osób. Przyznam że i mnie zdarzyła się pomyłka. Wziąłem kurtkę patrząc po podszewce a jak przyszło do założenia to się okazało że to kurtka damska o 2 rozmiary mniejsza.😁😂 Zdecydowanie szatnia jest potrzebna tak jak i kawiarenka. Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ