ZŁOTY KŁOS - Świnoujście

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
kirkork
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 19
Na forum od: 27 gru 2021 14:56
Oddział NFZ: Podkarpacki

Re: ZŁOTY KŁOS - Świnoujście

Post autor: kirkork »

nie martw sie Jpsi7 bedziesz zadowolona , 3 tygodnie totalnego lenistwa , jest cieplo ,jedzenie pod nos ,czego wiecej chciec, dwa razy mnie juz tam fundusz skierowal :D
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: ZŁOTY KŁOS - Świnoujście

Post autor: zbigniew165 »

Tomek nie wierz co niektórzy piszą na forum, bo kirkork wrócił w marcu ub. roku ale wtedy nic nie napisał, a teraz po tylu negatywnych opiniach się odezwał.
W sumie napisał dwa posty w odstępie prawie roku.
Już tacy pracownicy podszywający się pod kuracjuszy na forum byli i nikogo nie nabiorą na swoje krótkie opowieści, że by jeździli w to samo miejsce co roku.
W ostatniej mojej pracy nad morzem w okolicy Mielna, córka dzierżawcy ośrodka zamieszczała opinię pozytywne na googlach podszywając się pod pracowników, bez ich wiedzy, ale pod ich nazwiskiem i imieniem - masakra.
Widzę, że dopisał kirkok post i mam pytanie, gdzie są opinie z Twoich dwóch pobytów w Złotym Kłosie/.
Ja znalazłem tylko dwa posty, a z tym ostatnim trzy.
Bajki to opowiadaj na innym forum, bo my doskonale znamy opinie o tym obiekcie, a wystarczy tylko koło niego przejść i już ma się dosyć. :shock:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14134
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: ZŁOTY KŁOS - Świnoujście

Post autor: GIENIA »

Zbyszek , nie każdy pisze opinie po powrocie , nie każdy też źle ocenia , źle oceniane przez innych ośrodki . Przykładem takiego ośrodka , o którym niedawno pisano , jest Mielec w Krynicy .
kirkork .... piszesz , że byłeś w Złotym Kłosie w marcu 2021 i w marcu 2022 .... . Masz jakieś przywileje , że nie obowiązuje Cię 18 miesięcy :?:
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: ZŁOTY KŁOS - Świnoujście

Post autor: zbigniew165 »

Gienia on teraz nie wie o czym Ty piszesz, bo nigdy nie był kuracjuszem z NFZ :lol:
Ja obstaję przy swoim, a te pobyty skojarzyłem też i dlatego to mnie utwierdziło w przekonaniu, że to pracownik i radzę nie opierać się na jego opinii :roll: .
Gienia nagle po roku mu się przypomniało, że był na turnusie w Złotym Kłosie. Boże Narodzenie już było i w cuda teraz nie uwierzę. :lol:
A gdzie był, jak Tomek pisał relacje ze Złotego Kłosa :roll:
Ostatnio zmieniony 05 sty 2023 14:27 przez zbigniew165, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14134
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: ZŁOTY KŁOS - Świnoujście

Post autor: GIENIA »

kirkork , kimkolwiek jest ... w swojej opinii napisał ... " 3 tygodnie totalnego lenistwa , jest cieplo ,jedzenie pod nos " .... przecież to szczera prawda :D
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: ZŁOTY KŁOS - Świnoujście

Post autor: zbigniew165 »

Nie tak całkiem, bo trzeba dochodzić do Rusałki na zabiegi i chyba o tym zapomniał :roll:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14134
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: ZŁOTY KŁOS - Świnoujście

Post autor: GIENIA »

Ale to co napisał , jest prawdą :)
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14134
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: ZŁOTY KŁOS - Świnoujście

Post autor: GIENIA »

Dobre :lol:
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: ZŁOTY KŁOS - Świnoujście

Post autor: zbigniew165 »

Gienia jak już tak ciśniesz, to ten jego ostatni post polega na prawdzie, ale co do pozostałych, to ich nie biorę pod uwagę.
Wierzę swoim oczom i uszom, bo widziałem i słyszałem o tym obiekcie opinię pracując w pobliżu przez rok czasu i wierzę w to co napisał Tomek54 i nic i nikt mnie nie przekona do tego obiektu, chyba, że zrobią z nim tak jak zrobili z sanatorium Henryk.
Wyburzą do fundamentów i postawią nowy obiekt. :lol:
Gienia Tomek uzupełnił moje wypociny i co teraz jeszcze dodasz :?:
Brawo Tomek, na Tobie można polegać :)
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14134
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: ZŁOTY KŁOS - Świnoujście

Post autor: GIENIA »

Zbyszku , ja nie nie znam Złotego Kłosa , widziałam go tylko z zewnątrz ... faktycznie ruina .... i wiem , że opinie o nim są złe , ale stwierdziłam , że te parę słów opinii ( o ile można nazwać to opinią ) kirkorka , to szczera prawda :) .. wszak , labę , jedzonko podstawione pod nos mamy w każdym sanatorium :lol: jakie by ono nie było :)
ODPOWIEDZ