ZŁOTY KŁOS - Świnoujście

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
ka_jak_kazimierz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3789
Na forum od: 13 mar 2016 14:48
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: ZŁOTY KŁOS - Świnoujście

Post autor: ka_jak_kazimierz »

A nie uważasz Zbyszku, że pracownik obiektu pisałby raczej z komputera a nie z telefonu, o czym świadczy kompletny brak polskich znaków diakrytycznych?
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: ZŁOTY KŁOS - Świnoujście

Post autor: zbigniew165 »

Kaziu portier, czy dozorca raczej nie ma dostępu do komputera nawet siedząc na recepcji.
Sam pracując w Świnoujściu miałem kilkanaście nocek na recepcji i do komputera nie miałem dostępu z wyjątkiem programu dot. włączania systemu alarmowego pomieszczeń, aktywacji lub dezaktywacji tego systemu zależnie od potrzeb.
To, że jest to pracownik ustaliłem wspólnie z Tomkiem, który był w Złotym Kłosie, ale nie ma go już na forum.
Ale już nie będę odpowiadał na posty tego pseudo kuracjusza, bo to nie ma sensu. Mam negatywna opinię o tym obiekcie i zmienię ją dopiero jak zobaczę ten obiekt po kapitalnym remoncie.
Myślę jednak ni tak słyszałem w czasie ostatniego pobytu, że raczej zostanie wykupiony, zburzony i w tym miejscu wybudują nowy obiekt. Wiem, kto miał zamiar go wykupić, ale tego na forum nie napiszę.
kirkork
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 19
Na forum od: 27 gru 2021 14:56
Oddział NFZ: Podkarpacki

Re: ZŁOTY KŁOS - Świnoujście

Post autor: kirkork »

Panie Zbigniewie ,ja nie pracuje w klosie ,jest pan w błedzie i mam nadzieje ze trzeci raz nie pojade do niego , ale pisalem prosbe ze chce nad morze , chcialbym teraz do Kołobrzegu . chce nad morze bo pochodze z podkarpacia , pisze z komputera a nie z telefonu ,pozdrawiam wszystkich :D napisze jak bede wiedzial gdzie pojade.
kirkork
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 19
Na forum od: 27 gru 2021 14:56
Oddział NFZ: Podkarpacki

Re: ZŁOTY KŁOS - Świnoujście

Post autor: kirkork »

jade do duszniki zdroj 17 pazdziernik prosze o jakies opinie i jak dojechac z podkarpacia
Awatar użytkownika
ka_jak_kazimierz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3789
Na forum od: 13 mar 2016 14:48
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: ZŁOTY KŁOS - Świnoujście

Post autor: ka_jak_kazimierz »

Czemu w tym temacie?🤔
Załóż swój z Twoim miejscem i terminem w tytule, będzie większa pewność, że ktoś się odezwie 🙂
ODPOWIEDZ