czas oczekiwania.

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
Genever
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 357
Na forum od: 31 maja 2022 06:44

Re: czas oczekiwania.

Post autor: Genever »

No to właśnie weszłam na stronę myśląc może to już. Od wczoraj zeszło 9 (słownie : dziewięć) numerków. Jak tak się pociągnie to informację dostanę mniej więcej za miesiąc 🤧
Chaos totalny. Każdy NFZ rządzi się swoimi prawami ( czas oczekiwania chociażby, kontakt) , chyba się wyprowadzić trzeba. :lol:
Podzielę się wiadomością.
Awatar użytkownika
ka_jak_kazimierz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3789
Na forum od: 13 mar 2016 14:48
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: czas oczekiwania.

Post autor: ka_jak_kazimierz »

Najlepiej gdzieś za morza...
Żeby tak człowiek miał ze cztery dychy mniej 🤔
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24524
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: czas oczekiwania.

Post autor: ewasz »

Och Kaziu, gdyby to było możliwe 👍😀
Awatar użytkownika
ka_jak_kazimierz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3789
Na forum od: 13 mar 2016 14:48
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: czas oczekiwania.

Post autor: ka_jak_kazimierz »

Może tam bylibyśmy sąsiadami 🤔?
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24524
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: czas oczekiwania.

Post autor: ewasz »

Kto wie, kto wie 🤔😂
Iwona87
Posty: 4
Na forum od: 08 lip 2022 16:55

Re: czas oczekiwania.

Post autor: Iwona87 »

Ja złożyłam w listopadzie 2019 po 2 tygodniach decyzja pozytywna kolejka szła powoli do połowy 2021 roku w czasie pandemii numerek kilka miesięcy stał w miejscu pod koniec Maja odczymałałam termin listownie na 24.08.do Kudowa Zdrój do Zacisza
Iwona87
Posty: 4
Na forum od: 08 lip 2022 16:55

Re: czas oczekiwania.

Post autor: Iwona87 »

Ja złożyłam w listopadzie 2019 po 2 tygodniach decyzja pozytywna kolejka szła powoli do połowy 2021 roku w czasie pandemii numerek kilka miesięcy stał w miejscu pod koniec Maja odczymałam termin listownie na 24.08.do Kudowa Zdrój do Zacisza
Genever
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 357
Na forum od: 31 maja 2022 06:44

Re: czas oczekiwania.

Post autor: Genever »

No to mam. Zatrzymało się jakoś koło 200. Nerwa mam więc napiszę tylko, że Połczyn, że nie Gryf i przełom listopad, grudzień.
Połczyn znam, mogę poznać ponownie ale chodzić dookoła parku w listopadzie , w obiekcie średnio ocenianym nie chcę.
Zwracam wniosek. Mogę poprosić o przesunięcie (urlop) ale szczerze to zimą jechać nie chcę, zresztą kto wie co będzie w nowym roku.
Zabiegi są mi bardzo potrzebne i naprawdę nie jestem marudą ale wyjazdów listopad i grudzień mam dosyć także poszukam sobie czegoś może w październiku na dwa tygodnie. Kończę teraz prywatną rehabilitację więc i wczesną wiosną może być taki wyjazd.
Jakoś mi jednak mi smutno. :( Złoże nowy wniosek i wezmę zwroty może uda się dwa tygodnie nie trzy dni przed wyjazdem.
Pozdrawiam Was i życzę naprawdę fajnych przydziałów. :kwiat:
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11569
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: czas oczekiwania.

Post autor: Atina »

Genever to jest dobry pomysł...na wiosnę tego roku było bardzo dużo dobrych zwrotów.
Połczyn o ten porze roku brrr :roll: nawet park angielski i francuski nie robi wrażenia
Jedynie do wzięcia byłby Gryf...rehabilitacja dobra
Genever
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 357
Na forum od: 31 maja 2022 06:44

Re: czas oczekiwania.

Post autor: Genever »

Dokładnie Atina. I warunki i zabiegi na poziomie.
Nie wiem czy Połczyn o tej porze nie jest gorszy niż Podczele .tam to była jazda.
Tylko tak myślę. Odrzucenie. Nowy wniosek po nowym roku, a zwroty kiedy mogę brać , od razu? Ostatni wyjazd był trzy lata temu.
Już mi trochę przeszło, doszłam do wniosku , że chyba pecha mam po prostu. :roll:
ODPOWIEDZ