Podlaskie terminy

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Podlaskie terminy

Post autor: dani888 »

Wiesz Adrianno ? Zaskoczyłaś mnie takimi warunkami lokalowymi , zawsze myślałam , że w Augustowie jest bardziej luksusowo a tu taki szok :shock: :) . Widocznie obiekt wymaga remontu a tych modłów za ścianą też Ci nie zazdroszczę :lol: ;) choć i ja nie mam nic do ludzi wierzących .
Na stronie sanatorium są fotki pokoi ale ładnie wyglądają , może kiedyś i tak było . Obecnie stan zagrożenia epidemicznego więc może choć kawiarnia będzie czynna ? Są tam pokoje jednoosobowe ?
Obyś poznała kogoś sympatycznego , do wyjazdu jeszcze m-c , pozdrawiam :kwiat: .

Ewelinko , na stronie naszego NFZ pisze , że ok. 6 m-cy na oczekiwanie od złożenia papierów ale z tym bywa różnie . Myślę , że lada dzień otrzymasz skierowanie i życzę Ci oby to było fajne sanatorium i dogodny termin :kwiat: . Pozdrawiam .

Dałam sobie na wstrzymanie i jeszcze nie składam bo jak coś to będę mogła starać się o wyjazd ze zwrotów a nie chciałabym jechać nie wiadomo gdzie i o byle jakiej porze roku :) .
Dorota123
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 70
Na forum od: 03 gru 2017 18:29
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Podlaskie terminy

Post autor: Dorota123 »

Adrianno, swojego czasu byłam w sanatoriu w pokoju z osobą która okazała się tzw. WDOWĄ KONSEKROWANĄ. Więc dobrze Cię rozumiem, codziennie na mszę, koronka, modlitwa na głos na stołówce przed każdym posiłkiem, zamykanie oznacza bo słychać muzykę z parku, od 18 w łóżku z modlitewnikami i próby "nawracania". Dobrze, że było lato, piękne okolice i towarzystwo do długich spacerów bo musiałabym prosić o zmianę pokoju. Przeżyłam ale nigdy więcej.
adrianna1964
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 52
Na forum od: 16 mar 2018 11:59
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Podlaskie terminy

Post autor: adrianna1964 »

- Dorota123-

A teraz styczeń... pewnie zimno i nie wiem, czy nawet potańcuszki będą ;)

Mam tylko nadzieję, że wykorzystałam już limit niepowodzeń :lol:

Na razie staram się nie denerwować, nie mam na to większego wpływu. Trudno :mrgreen: inni mają gorzej, bo dalej. Ja przynajmniej mam blisko, jak coś, zawsze mogę wyskoczyć do domu się wyspać :oops:
ODPOWIEDZ