Lwigród w Krynicy Zdroju

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
MaryKate
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 508
Na forum od: 03 gru 2014 13:40
Staż sanatoryjny: 0

Re: Lwigród w Krynicy Zdroju

Post autor: MaryKate »

Z tego co mi wiadomo to w sprawie sanatoriów znajdujących się na terenie Malopolskiego należy składać skargi do NFZ w Krakowie lub jego oddziałów Nowym Sączu i Tarnowie.
Awatar użytkownika
Marzena666
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 24 lip 2022 23:38

Lwigród

Post autor: Marzena666 »

Mam pytania do osób, które były w Lwigrodzie na FNZ. Przejrzałam informacje ośrodka odnośnie wyposażenia i usług, proszę o informacje, czy faktycznie w pokojach nie ma lodówek. Jak się ma sprawa z praniem własnej odzieży, czy jest dostępna pralka? Z odpłatnością, czy bez?
Awatar użytkownika
Samosia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1242
Na forum od: 09 lut 2017 21:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: Lwigród

Post autor: Samosia »

Witaj....Tyle ile ludzi było w Lwigrodzie tyle jest opini....byłam tam kilka razy z NFZ i prywatnie i ja mogę tylko to sanatorium polecić ...Co do lodówek to w pokojach ich niema ale można wypożyczyć cennik jest na stronce jednak aby to zrobić musisz dogadać się z współlokatorkami wtedy kosz podzielicie miedzy sobą lub Ty sama opłacisz całość a Panie z Tobą mieszkające będą korzystać za darmo ale jeśli masz leki,które muszą być w lodówce możesz je zostawić w pokoju pielęgniarek.Jest pralnia gdzie jest pralka i suszarka oczywiście również płatna a suszarkę można dostać w recepcji.
Awatar użytkownika
Maryann
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6774
Na forum od: 21 kwie 2017 17:42
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Lwigród

Post autor: Maryann »

Zawsze się zastanawiam dlaczego tak dużo osób potrzebuje lodówki w sanatorium. Teraz już wiem... niektóre leki muszą być przechowywane w lodówce. :D
Awatar użytkownika
Samosia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1242
Na forum od: 09 lut 2017 21:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: Lwigród

Post autor: Samosia »

Maryann takim właśnie przykładem może być moja mama,która jest cukrzykiem i bierze insulinę w zastrzykach a takowa musi być przechowywana właśnie w lodówce
Awatar użytkownika
Marzena666
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 24 lip 2022 23:38

Re: Lwigród

Post autor: Marzena666 »

Witaj Samosia, dzięki za info. Przeglądałam cennik i ogólne warunki, ale nie do końca wszystko jest "czytelne", poza tym dobrze popytać bywalców. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Samosia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1242
Na forum od: 09 lut 2017 21:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: Lwigród

Post autor: Samosia »

Tutaj []
Na samym dole jest tabelka i tam są ceny... Trzeba patrzeć bo np.tv chyba jest podana cena za pokój więc dzieli sie to na 2 lub 3 lub 4 osoby ....co do pralki to w kwietniu tego roku ( ale niejestem pewne w 100%) za program szybki 20min.chyba było 10 zł.ale to już musisz dopytać na miejscu
Ostatnio zmieniony 01 wrz 2022 23:05 przez moderator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: usunięto link
Rysia1956
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 41
Na forum od: 21 paź 2022 15:06
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Lwigród w Krynicy Zdroju

Post autor: Rysia1956 »

Cześć
Moja przyjaciółka z Krakowa była w tym sanatorium i usłyszałam same achy i ochy.Jedzenie super, zabiegi super, położenie ośrodka super. Dodam że była z NFZ. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Archibald
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 303
Na forum od: 16 paź 2021 13:53
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Lwigród w Krynicy Zdroju

Post autor: Archibald »

Czy ktoś z Was ma świeższe informacje na temat "Lwiegogrodu"? :?:
jarkoz
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 58
Na forum od: 31 sie 2021 18:57
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 12

Re: Lwigród w Krynicy Zdroju

Post autor: jarkoz »

Samosia pisze: 20 lip 2022 16:46 Pyciek....🤔 dziwny ten opis...z tego co wiem to kuracjusze a wśród nich i ja chwalą ten ośrodek więc niewiem skąd taki negatywny opis🤔🤔🤔
Ja wiem , to wszystko wina tej pisowskiej TV :lol:
ODPOWIEDZ